Dodaj do ulubionych

lek działajacy "na adrenalinę"

21.10.12, 11:58
Dostałam niedawno edronax, bo depralin20mg i paroxetyna 100mg nie do końca poprawiaja mi nastrój. Tzn cały czas tak smutnawo, dołeczki i ospałość, czasem dwudniowo hipomania a potem znowu dołek i całe tygodnie "pod kreską". Lekarz zaproponował ostrozne wprowadzanie edronaxu jako leku podnoszącego poziom adrenaliny, bo depralin działa tylko na serotonine. Chciałam się trochę dowiedzieć o tym leku ale mam wrażenie, ze nikt go nie bierze, na forach cisza...może bierzecie coś innego o podobnym działaniu?
Edytor zaawansowany
  • lolinka2 21.10.12, 14:06
    cierpię na nadmiar adrenaliny generowany w życiu (zawodowym), więc nie biorę...
    aczkolwiek gwałtowny spadek poziomu tego neuroprzekaźnika jest najgorszym wrażeniem, jakie może spotkać człowieka.
    --
    Ad maiorem interpret(ation)is gloriam smile
  • liberica1 21.10.12, 17:20
    Brałam i właśnie po nim miałam ostrą górkę, niedługo potem diagnoza chad a nie chaj.
  • drugikoniecswiata 21.10.12, 18:44
    użyj wyszukiwarki

--
    Im bardziej Prosiaczek zaglądał do środka, tym bardziej Puchatka tam nie było...
  • iza.74 22.10.12, 19:23
    użyłam wyszykiwarki, ale znalazłam niewiele i to w wiekszościinformacje sprzed kilku lat.
  • dr.zabba 21.10.12, 21:15
    oj, chyba na noradrenalinę - to duża różnica
    biorę bupropion, który jest inhibitorem wychwytu zwrotnego noradrenaliny (i dopaminy), ale do tego jeszcze wenlafaxynę, która działa na serotoninę
    --
    http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=9173500731a5c3c2a.png
  • iza.74 22.10.12, 19:24
    napisałam adrenalinę w cudzysłowiu ponieważ tak właśnie wyraził się mój lekarz. Też wydaje mi się, ze chodzi o noradrenalinę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka