Dodaj do ulubionych

Prozba o pomoc.Moja żona jest w stanie hipomani

19.08.15, 07:33
Witam. Mam żonę, która jest w stanie hipomanii obecnej chwili.
Jesteśmy strasznie skonfliktowani cierpią na tym najbliżsi i nasze dzieci. Nie potrafię dotrzeć do żony i się z nią porozumieć jak z wracam uwagę ze powinna się udać do lekarza reaguje bardzo agresywnie. Ten stan traw już ponad 1.5miesia jestem na skraju wytrzymałości fizycznej i psychicznej.

Teraz proza do was chciałbym porozmawiać kimś kto zna ten stan i go przeżył ,chce zrozumieć to co się dzieje z moja zona i spróbować do niej dotrzeć. Latam po lekarzach i nic z tego nie wychodzi jest gorzej z tyg. na tydzień. Jeżeli znajdzie sie życzliwa osoba proszę o kontakt.
solskier1982@gmail.com
Edytor zaawansowany
  • zonamachad 31.05.18, 10:46
    mam podobnie ze swoją żoną tylko ona mnie wygoniła z domusad,,jak to przeżyć,co robić?czy można coś zrobić?mój mail: ireneusz.kowalski@op.pl
  • poetkam 01.06.18, 22:06
    Jeśli żona ma zdiagnozowany ChAD to możesz sprawę zgłosić na policji, a ta musi interweniować. Możesz też poinformować lekarza żony o tej sytuacji i poprodić go o pomoc.

--
    poetkowewiersze.blox.pl/html

---
    Codziennie na nowo uczę się żyć

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.