Dodaj do ulubionych

Warszawa - dobry psychiatra

01.04.16, 02:24
Nie wiem, czy nazwiska podane na liscie dobrych lekarzy sa aktualne, no i moze opinie sie zmienily.
Dlatego prosze, podajcie namiary na kogos sensownego.
Z gory dzieki wielkie
Edytor zaawansowany
  • annaod 01.04.16, 08:17
    dr Elżbieta Burna - z zamkniętymi oczami polecam. Pracuje w PZP Elbląska (NFZ - dłuuuugie terminy), ale dla stałych pacjentów przymyka oko i przyjmuje nawet raz w tygodniu (sprawdzone), ma też prywatny gabinet na Mokotowie - do znalezieni na ZnanymLekarzu. Przytomna i po ludzku mądra.
  • ergo_pl 02.04.16, 14:36
    Dzieki.
    Mam nadzieje, ze ktos jeszcze poleci, duzo osob z W-wy jest, please, podajcie
  • za_mszowe 03.04.16, 11:27
    Ja niestety uprawiam turystyke do Lublina,wpadlam w kociol z diagnozowaniem mojego "przypadku ortopedycznego" kilka lat temu, jestem zniechecona do blądzenia na oslep posrod sluzby zdrowia ogółem i nowego sprawdzonego psychia nadal nie mam sily tu szukacwink na pocieszenie,do mojej lekarki wracaja ludzie-dawni Lublinianie, nie tylko ze stolicy, ale i z calej EU.

Rowniez dziekuje za polecenie.
  • za_mszowe 04.04.16, 08:54
    Psychoterapeuta to nie lekarzsmile

szukamterapeuty.pl/profil/maja-szpakiewicz - tutaj ta psychoterapeutka pidaje bio,pisze o kursach i certyfikatach i jakims cudem do ukonczenia medycyny sie jednak nie przyznaje.

Bawia mnie takie wtrety nierozgarnietych intelektualnie i nieskutecznych spamerow. Innych uzytkownikow moze jednak to w ogole nie bawic,sa zdesperowani i szukaja kogos kto po latach prob i bledow wreszcie ustali im leczenie. Sama tez bylam w takiej sytuacji ale nie szukalam przez net.

Drogie Modki,wezcie zbanujcie laurakrol, bo po raz kolejny fajda spamem (g.wnoportalik znajdzlekarza pe.el)
  • ergo_pl 05.04.16, 02:11
    Dokladnie.
  • ergo_pl 05.04.16, 02:28
    Szukam dla kogos, kto bedzie mieszkac w W-wie
  • za_mszowe 18.06.16, 20:00
    A ktos kto jest specjalista od ChAD/ChAJ?
  • best_bej 18.06.16, 22:20
    Przecież to spamerka. Wystarczy spojrzeć na działalność forumową.
    Bardzo nieładnie że "klinika" sie chwyta takich nieczystych zagrań.
  • za_mszowe 18.06.16, 23:12
    *jeżdżenia (damn autocorrect)
  • annaod 12.07.16, 14:47
    udało Ci się zapisać? jestem bardzo ciekawa Twoich odczuć.
  • za_mszowe 12.07.16, 20:40
    Dam znac gdy sie zapisze i umowie; poki co w sierpniu mam wyznaczona wizyte u doyychczasowej lubelskiej lekarki.
  • martaa327 01.02.17, 20:10
    Bardzo polecam dr Joannę Gajewską - bardzo sympatyczna pani doktor, bardzo kompetentna, na pewno przyjmuje w szpitalu (tam na nią trafiłam), i gdzieś chyba jeszcze prywatnie. Dobry, rozsądny i ludzki psychiatra, to naprawdę skarb, stwierdzam to po kontakcie z wieloma lekarzami...
  • arsen92 13.03.17, 21:21
    Może Marlena Sokół-Szawłowska? Ma trochę pojęcia, jest współautorką prawie 30 prac naukowych, słucha uważnie pacjenta, konkretna, jest z nią bardzo dobry kontakt mailowy oraz smsowy
  • kkno 18.03.17, 11:48
    Witam, poszukuję psychiatry, który mi pomoże ale również nie będzie robił problemów przy wypisywaniu l4.
    Mój e-mail: bolekopolanski@wp.pl, z góry dziękuję
  • megan.k 18.03.17, 15:02
    A czy jakiś psychiatra robi problemy z wypisywaniem zwolnienia lekarskiego, jeśli jest to uzasadnione stanem psychicznym pacjenta?
  • prawo.murphyego 07.05.18, 19:19
    psycholog wypisywala Ci l4?
  • arsen92 21.07.18, 13:10
    Piotr Krawczyk, kumaty, ma dużą wiedzę. Przyjmuje w Dialogu, polecam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.