Dodaj do ulubionych

ChAd a używki

26.03.18, 23:42
Co o tym sądzicie jakie macie zdanie na ten temat?
Edytor zaawansowany
  • matylda333 27.03.18, 15:39
    Z moich doswiadczen uzywki tylko rozbujaja chorobę. Nawet yerba mata, kawa. Byc moze ja mam tak wrazliwy bodzcowo organizm.
  • isbe 27.03.18, 17:10
    Kawa i papierosy ok ale łączenie psychotropów z alkoholem to nie najlepszy pomysł. Ja po 1 piwie padam, czasem 2 małe lampki czerwonego polwytrawnego wina się napiję i jest ok ale mam w pokoju babkę którą obciągnęła butlę wina biorąc lit. Efekt, wpadła w szał, trafiła tu w fatalnym stanie, wzięli ją w pasy, 3 pielęgniarzy i 2 pielęgniarki ją obezwładniało, kilka zastrzyków etc. Teraz minął ponad tydzień a nie kontaktuje, ma urojenia, skrajnie rozkojazona, trzeba jej mówić po kilka razy co ma robić. Tez niby chad ma ale alkohol wywołał u niej niezłą psychozę. Dziękuję za takie efekty, poprzestanę jak wyjdę na lampce wina od czasu do czasu.
  • michaska23 28.03.18, 12:46
    Prawda papierosy i kawa mogą być, ale ALKOHOL? Nie dziękuje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.