Dodaj do ulubionych

Jak sie czujecie.

16.04.18, 13:02
Jak sie czujecie tej wiosny?

--
Ci, których najtrudniej kochać najbardziej tego potrzebują.
Edytor zaawansowany
  • dkmn 16.04.18, 17:42
    martyna2525 napisała:
    > Jak sie czujecie tej wiosny?

Całkiem normalnie smile a Ty?
  • martyna2525 16.04.18, 19:12
    Dobrze
    Chyba.

--
  • rapid_cykling 17.04.18, 14:03
    Wiosna robi się coraz ładniejsza , ale jak się nią cieszyć w samotności sad
  • ergo_pl 18.04.18, 00:02
    rapid_cykling napisał:

> Wiosna robi się coraz ładniejsza , ale jak się nią cieszyć w samotności sad

W samotności nie ma radości. No tak mi wyszło, częstochowsko wink
  • ergo_pl 18.04.18, 00:03
    A propos samopoczucia, to dno.
  • martyna2525 21.04.18, 09:35
    Czy poczucie dystymii to jest jakas norma dla chad? Biote leki i mimo wszystko mam poczucie bycia chora? <mysli>

--
  • isbe 21.04.18, 10:00
    do dupy.. leki chyba nie działają..ataki paniki, poczucie winy że wszystko zawalam, zobrzydzenie sobą że przytyłam... półtora m-ca w szpitalu i myślałam że będzie dobrze a w szpitalu cacy a po wyjściu rzeczywistość mi za mocno dokopała..nie radzę sobie z emocjami, z problemami.. znalazłam pracę i mam takie napady że ręce mi latają jak u alkoholika w delirce i duszę się, pocę.. chce mi się wymiotować.. mam ochotę uciec ale dokąd.. Wizyta u psych dopiero 18 maja. Nie chcę znów do szpitala to błędne koło - bo tam wszystko wydaje się ok a po wyjściu wszystko przestaje być ok... nie mam siły na nic echhh nie lubię wiosny
  • martyna2525 25.04.18, 11:58
    Czy mozna mimo wielu lekow czuc sie jak w dystymii? Bo tak sie czuje. Nastroj jest wyrownany ale ja nie mam sil na jakas energie, ciezko mi funkcjonowac bo tylko bym spała. Tak przeciez nie mozna zyc.

--
  • mlyn84pl 26.04.18, 17:45
    Hej! U mnie deprecha często łapię mnie na wiosnę co jest dziwne. Aktualnie samopoczucie katastrofa pozdrawiam
  • caray 04.05.18, 22:51
    znowu gorzej, ale daje rade.

--
    "I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.