Dodaj do ulubionych

Chad lekarze

01.05.18, 21:56
Witam.Czy może ktoś polecić mi naprawdę dobrego psychiatrę dla 15 letniej córki z chad w Katowicach lub najbliższej okolicy?
Edytor zaawansowany
  • megan.k 02.05.18, 06:45
    A kto postawił diagnozę CHAD Twojej 15 letniej córce?
  • maxyma5 02.05.18, 08:58
    W szpitalu na Zapolskiej w Sosnowcu
  • megan.k 03.05.18, 04:59
    Czy czytałaś sama na temat tej jednostki chorobowej? Dobrze prowadzone leczenie i psychoterapia pozwalają na bardzo dobre funkcjonowanie mimo diagnozy CHAD, dlatego bardzo dobrze, że starasz się znaleźć najlepszego specjalistę od CHAD, ale na pewno warto poprosić, żeby postawił niezależną diagnozę, a nie tylko rozpoczął leczenie. I pamiętaj, jeśli zostanie wprowadzone leczenie farmakologiczne, to leki muszą być tak dobrane, żeby nie powodowały skutków ubocznych, jest to naprawdę możliwe, tylko sama musisz też obserwować córkę i pytać ją o samopoczucie.
  • maxyma5 04.05.18, 21:34
    Tak.Na chwilę obecną jest pozamiatane.Córka jest po kolejnej próbie samobójczej i wylądowała w Lublińcu....A pilnowalam jej jak tylko mogłam....
  • megan.k 05.05.18, 04:28
    Bardzo mi przykro, ale tu nic nie jest "pozamiatane", jak napisałaś. To dopiero początek walki o córkę i jej dobre funkcjonowanie w życiu. Moim zdaniem konieczna będzie również psychoterapia indywidualna córki i rodzinna. Koniecznie szukaj tego najlepszego psychiatry z dużym doświadczeniem w pracy z młodzieżą, żeby mogła do niego trafić zaraz po wyjściu ze szpitala. Życzę Ci dużo zrozumienia, empatii, cierpliwości i wytrwałości w tej walce o dobro córki.
  • maxyma5 06.05.18, 09:02
    Dziękuję😟
  • poetkam 06.05.18, 21:28
    Bardzo Ci współczuję.. Życzę dużo siły... W szpitalu w Lublińcu możesz popytać o dobrego dziecięcego psychiatrę, a póki co wklejam wątek z dobrymi lekarzami z całej Polski forum.gazeta.pl/forum/w,15184,60591970,60591970,Superlekarz_superterapeuta.html?so=1. Z reguły przy każdym poście jest podana miejscowość, gdzie dany lekarz przyjmuje. Mam nadzieję, że w większości te informacje są aktualne.

--
    poetkowewiersze.blox.pl/html

---
    Codziennie na nowo uczę się żyć
  • obecna_xyz 02.05.18, 06:49
    Dr Gorczyca Tarnowskie Góry klinika psychiatrii. Nie wiem czy jest dobry, ale zajmuje się tam dziećmi i ma dużo pacjentów. Powodzenia smile
  • maxyma5 02.05.18, 08:59
    Dziękuję

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.