Dodaj do ulubionych

Tegretol - odstawienie

28.05.18, 12:06
Bliska mi osoba odstawiła Tegretol wg wskazań lekarza. Od paru dni nie przyjmuje leku. Aktualnie wpadła w wewnętrzne roztrzęsienie. Myślę, że jest objaw odstawienny, lecz nie mam pojęcia, co choremu poradzić, aby mu ulżyć. Może wrócić do jakiejś minimalnej dawki Tegretolu?
Poradźcie, co robić.
Edytor zaawansowany
  • dkmn 29.05.18, 15:57
    Ja bym tam przetrzymał te parę dni dyskomfortu. Stabilizatory odstawia się względnie prosto. A jeżeli będzie się coś działo mocniej niż powinno to raczej jest nawrót choroby niż skutki odstawienia.
  • rainbow_73 30.05.18, 07:30
    Tak też zrobiliśmy. Jest lepiej. Dzięki!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.