29.05.18, 12:05
Hej.

Mamy tak z grubsza genialną wiosnę od początku kwietnia. Tu gdzie mieszkam dość często na niebie żadnej chmurki i słonce daje na całego. Na mnie to wpływa głownie tak, ze postrzegam otoczenie jako znacznie ładniejsze - to światło wydobywa barwy, i jest niemal i prawie jak na wakacjach w Hiszpanii. Sukulenty pięknie mi rosną, ogólnie jest we mnie dużo zachwytu. Lubię wychodzić. Nastrój z grubsza fajny. Kłopoty też są, ale gdy mijają znowu widzę słonce.

https://preview.ibb.co/gsWENd/pogoda.png
deactivate account

A w ogóle to się stęskniłam i przyszłam zapytać, co słychać smile
Edytor zaawansowany
  • ergo_pl 29.05.18, 12:51
    Cieszę się, że u Ciebie ok. Tego życzę zawsze big_grin
  • martyna2525 03.06.18, 19:52
    Mam remisje i czuję sie dobrzze pogoda tylko poprawia moj stan.

--
    Ci, których najtrudniej kochać najbardziej tego potrzebują.
  • tiaaa 17.06.18, 15:20
    Ami jest źle. Te piękne dni są przybijające. Smuci mnie, że nie potrafię wyjść i się cieszyć tym słońcem.
    Tak mi wszystko powoli idzie, że mam coraz więcej zaległości. Słońce jest tylko za oknem. Plaża, koc, pływanie i wędrówki są tylko w wspomnieniach sad

--
    Piotr
  • nebelowa 19.06.18, 00:28
    Moge tylko powiedziec, ze na poczatku pobytu, w kraju w ktorym mieszkam dziwilam sie, ze przy kasach w sklepie sa do kupienia parasolki. Po kilku latach wiem dlaczego i wiem, ze powinnam sie z niego dla swojego dobra wyprowadzic. Na mnie pogoda ma bardzo duzy wplyw.
  • prawo.murphyego 21.06.18, 19:58
    nebelowa napisała:

> Moge tylko powiedziec, ze na poczatku pobytu, w kraju w ktorym mieszkam dziwila
    > m sie, ze przy kasach w sklepie sa do kupienia parasolki. Po kilku latach wiem
    > dlaczego i wiem, ze powinnam sie z niego dla swojego dobra wyprowadzic. Na mni
    > e pogoda ma bardzo duzy wplyw.
    UK?

mnie ciagnie raczej na poludnie Europy.

Teraz te upaly w pl bez kropli deszczu od tygodni tez malo fajne.
  • nebelowa 21.06.18, 20:57
    Nie, malutkie, calkiem po srodku z luksusem w nazwie. Tu jak sie zaciagnie to nie ma szans...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.