Dodaj do ulubionych

CHAD - samobójstwo

31.10.19, 08:48
w sierpniu mój mąż 36 lat. popełnił samobójstwo. od dziecka chorował na padaczkę. Był osobą bardzo wybuchową, nie takie spojrzenie sprawiało, że wybiegał z domu i jechał gdzieś. W jednej chwili był zadowolony, czuły za chwilę obrażony, Po jego śmierci dowiedziałam się , że już to kiedyś próbował zrobić ( nikt mi tego nie powiedział) . Nie mam pewności , że to był tylko raz. Nikt mi nie chce powiedzieć. jego siostra ma dziecko chore na autyzm i padaczkę. Teraz również się dowiedziałam ,że ona ma stwierdzoną chorobę dwubiegunową. Wiem ,że męża lekarze stwierdzili lęki depresyjne związane z padaczką. Czy on również mógł mieć chorobę dwubiegunową. Wiem ,że pierwszą dziewczynę zdradzał i jej to mówił. A twierdził ze ją bardzo kocha. Byliśmy na wczasach nic nie zapowiadało ,że coś złego się stanie. Był trochę zamyślony. Ale czasami tak miał przy padaczce. Że miał gorsze dni. Tak mówił. A jeszcze mamy małe dziecko , które jest strasznym łobuzem. Wcześniej zmarła jego babcia i on mówił , że go zabierze. Nie mogę sobie z tym poradzić , ze go nie ma ? Że mu jakoś nie pomogłam
Obserwuj wątek
    • martyna2525 Re: CHAD - samobójstwo 02.11.19, 23:17
      Wiem, ze to co napisze Ci nie pomoze ale nie moglss nic zrobic. Czasem jest tak ze jestesmy bezradni wobec decyzji swoich bliskich. On musial bardzo cierpiec i nie mial sil na wiecej.
      Teraz jest czas na zadbanie o siebie w kazdym wiekszym miescie jest centrum interwencji kryzysowej gdzie mozna dostac pomoc psychologiczna. Potrzebujesz czasu by uporac sie z zaloba i by byc szczesliwa dla synka. Nie boj sie prosic o pomoc.

--
      Ci, których najtrudniej kochać najbardziej tego potrzebują.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka