Dodaj do ulubionych

depakine chrono a brak koncentracj?

25.01.08, 01:12
powiedzcie czy macie tak po depakinie?całkowity brak koncentracji?gonitwa
myśli?mąż się strasznie skarzy ,że mu się wszystko chrzani,nie może się
skupić,gubi wątek...powtarza po kilka razy to samo,zapomina co chciał
zrobić-czy to po depakinie?
--
Aniołek Sara...06.03.90
Kajetan...16 lat
Kaja... 4latka
Edytor zaawansowany
  • megan.k 25.01.08, 06:06
    To raczej wygląda na zbliżającą się manię. Miałam podobnie przed ostrym atakiem manii, ale wtedy jeszcze nie brałam leków. Myślę, że mąż powinien jak najszybciej wybrać się do lekarza.
  • kajka68 25.01.08, 07:26
    jest cały czas pod opieką,jest dopiero co po ostrym ataku manii,ale wydaje mi
    się ,że za szybko odstawiono mu haloperidol-tak sobie myślę-lekarzem nie
    jestem.A jak jest przed depresją?bo on w nastroju raczej bardzo depresyjnym w
    manii był wesoły,miał kopa teraz raczej ku dołowi...
    --
    Aniołek Sara...06.03.90
    Kajetan...16 lat
    Kaja... 4latka
  • czareg 25.01.08, 21:07
    Jestem starym depakinarzem, takie objawy są możliwe wtedy, gdy depakina nie jest
    całkiem trafionym stabilizatorem. Lekarz moim zdaniem jest konieczny.
    --
    Reklama przed second-handem: Wymienimy wszystko - rowery, pralki etc. Czemu nie
    przyprowadzić żony i nie otrzymać rewelacyjnej oferty
  • kajka68 26.01.08, 01:13
    dzięki Wam wszystkim...tak własnie myślałam...mam obawy czy nie za szybko jednak
    ten haloperidol został wycofany.Pojadę w środę pogadać z lekarką-tym bardziej,że
    pojawiło się piwko już dwa razy...nie podoba mi się to wszystko...boję się ,że
    po takiej manii jaką miał depresja będzie okrutna a jeśli leki są nietrafione to
    może byc nieciekawie.To co widzę co się dzieje już wygląda nieciekawie.Martwię
    się ,bo w takim razie po cholere był ten szpital i to wszystko...ech,,,dzięki
    serdeczne,ze jesteście...i za wiedzę i pomoc...
    --
    Aniołek Sara...06.03.90
    Kajetan...16 lat
    Kaja... 4latka
  • maciusiko 25.01.08, 11:28
    Moim zdaniem to nie od depakiny(biore ją).Podpisuje sie pod slowami
    Megan-koniecznie do lekarza.
    Pozdrawiam Cię Kajko smile))
  • poetkam 25.01.08, 12:00
    Kajko! Nie wydaje mi się, aby to było po depakine. Depakine chrono
    to stabilizator i ma on "zwalczać" te gonitwy myśli, brak
    koncentracji. Choć przyznam Ci się szczerze, że ja też biorę
    depakinę i porządnie zaczynam się nakręcać....Ale tu chyba sporo do
    powiedzenia mają czynniki zewnętrzne wink
    --
    poetkowemyli.blox.pl/html
    --
  • matrioszka42 25.01.08, 12:24
    Miałam coś podobnego na początku drogi z depakiną. Tyle że nie
    miałam gonitwy myśli a ich kompletny brak, koncentracja zerowa,
    trzeba mi było wszystko powtarzać, wątki też gubiłam. Ale mówię nie
    przez gonitwę a brak myślisad
    --
    matrioszka.wordpress.com/
  • drugikoniecswiata 25.01.08, 12:48
    Mnie depakina na początku zupelnie przewróciła - totalny brak siły, spanie po 16
    godzin na dobę... tak przez parę ładnych tygodni (ze 3-4), a potem w mniejszym
    stopniu miesięcy. brak koncentracji był tego pochodną. Gonitwy myśli nie miałam,
    raczej doła klasycznego, może jak ja nie mam siły to mi sie automatycznie
    schemat depresyjny uruchamia, nie wiem. Poobserwujcie jeszcze trochę, jeśli
    depakina jest teraz dodana/zmieniona dawka, to może któryś z tych objawów jest z
    tym związany. Jeśli brał wcześniej,r aczej szukałabym przyczny gdzie indziej.
    Ale ja nie lekarz smile

    --
    Im bardziej Puchatek zagladal do srodka, tym bardziej Prosiaczka tam nie bylo...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka