Dodaj do ulubionych

Wyrzuty sumienia

01.02.08, 02:01
Jak radzić sobie z własną wrednością względem innych? Przez ból
fizyczny żołądka- a właściwie ból ten tylko potęgował moją irytację -
trochę warczałam na nową koleżankę w pracy o duperele, a ona biedna
cała w pąsach była. Wyrzuty sumienia zjadają mnie żywcem jeszcze za
życia. Nie tylko w sprawie z koleżanką.

Jak radzicie sobie z tymi cholernymi wyrzutami sumienia, które
wzięły się z Waszej irytacji?
--
poetkowemyli.blox.pl/html
--
Obserwuj wątek
    • i_am_the_army Re: Wyrzuty sumienia 01.02.08, 02:26
      Mówię sobie "pieprzyć to" - i gryzę się dalejtongue_out - tak sobie radzętongue_out
      Ale przyznać muszę, że teraz jestem "twardsza" niż kiedyś, znaczy się nie gryzę
      się już tak strasznie, w każdym razie nie zawsze tak strasznie. Coraz częściej
      zaczyna mi to zwisać już. I chwała mi za to... czego i Tobie życzę

--
      przez prawą nogę lewą nogę i dalej mogę
      • kajka68 Re: Wyrzuty sumienia 01.02.08, 03:01
        Ja przepraszam jak już przegryze..i obracam to w zart...śmieję się ze swojej
        wredności albo mówię ,że miałam zły dzien...czasem piękę ciasto i po prostu się
        z kimś dzielę co by osłodzić atmosferę...kazdemu się zdarza...nie zagryzaj się...
        --
        Aniołek Sara...06.03.90
        Kajetan...16 lat
        Kaja... 4latka
    • aniol.co.rozki.ma Re: Wyrzuty sumienia 01.02.08, 13:32
      Ja to zazwykle wredna jestem dopiero w odwecie..gdy ktoś wredny..to mi czasem
      nerwy puszczają i też się wredna staję Potem nie niewam wyrzutów sumienia, a
      jedynie lekką złość odczuwam, że dałam się głupio sprowokować, i zniżyłam się do
      poziomu napastnika A gdy zdarza mi się być wredną dla kogoś, kto nie zasłużył
      sobie na to..to podobnie jak moja przedmówczyni Kajka- przepraszam najzwyklej w
      świecie Nie ma się co gryźć, bo to każdemu się zdarza Rozładować na kimś swoją
      złość Każdy ma dni 'bez kija nie podchodź' Hmm.. na pewno znajdziesz okazję, by
      porozmawiać z nową koleżanką, i bedziesz miała wiele okazji by pomoc jej w
      czymkolwiek i się zrewanżować za swoje warczeniewink
      --
      'PeŁniA CzŁoWiEcZeŃsTwA tAk WiElE kOsZtUjE mNiE...'

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka