Dodaj do ulubionych

Cóż za piękne ożywienie na forum !!!!!!!!!!!!!!!

13.11.07, 14:43
aż miło................smile)
Obserwuj wątek
              • homysz Re: Cóż za piękne ożywienie na forum !!!!!!!!!!!! 16.11.07, 05:30
                Wchodzę po paru dniach przerwy (środek przeprowadzki, niech mi ktoś
                powspółczuje, co? ;-((), patrzę, a Katja trolla karmi, fi dąk wink

Trochę OT - sensowne pojemniczki na przyprawy, proste, dużo, nie z Ikei - gdzie
                kupić, jakieś sugestie, piiisk? Mają się mieścić w takich ikeowych szynach na
                pojemniczki do szuflad, ale te ichnie pojemniczki difoltowe są paskudne i
                wyglądają jak artysty współczesnego sen o dziobaku, takie dzioby wystające maja
                z przodu, coś mi się robi w środku, jak to widzę. Normalnie jakbym remiscośtam
                czytała, tez nieudany egzemplarz.

;->

--
                Homysz

"Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najglupszego jego przedstawiciela
                podzielonemu przez liczbe uczestników"
                • kirkwall Poranna Mysz 16.11.07, 07:49
                  Czesc Mysz, o 5.30 juz nadajesz...czy jeszcze? Juz sie
                  zastanawialam, gdzie sie podzialas.... smile

Wspolczuje serdecznie - to zawsze mniejszy lub wiekszy koszmar...

Niestety nie mam pojecia co odpowiedziec, ja kupuje takie, co
                  wygladaja jak staromodne flakony z apteki, ze szkla (moze byc ciemne
                  albo przezroczyste szklo).

Powodzenia i wracaj tu do nas wink

A
                    • remislanc Re: Poranna Mysz 16.11.07, 10:13
                      kirkwall napisała:

> Cos takiego, jak na zdjeciu, Mysza. Ale oczywiscie nowe flaszki,
                      bez
                      > sladow arszeniku...tongue_out

A szkoda, szkoda. Poszukaj ze śladami..........smile))
                    • homysz Re: Poranna Mysz 16.11.07, 11:11
                      O, ładne to, będę szukała, bo kilka takich ciemnych tez sie przyda, lowju wink

--
                      Homysz

• homysz Re: Poranna Mysz 16.11.07, 12:28
                          Może sobie tak wyglądać podczas szału twórczego, tylko żeby jeszcze ktoś to
                          wszystko później sprzątał..wink

--
                          Homysz (i poszukiwania c.d.)

• homysz Re: Poranna Mysz 16.11.07, 11:10
                    Hell`o wink

Nie spałam, bo sie zaczytałam, a wcześniej grałam, bo wzięło i przyszlo Call of
                    Duty 4 i Crysis, więc jakos tak wyszło...wink W niedzielę będę permanentnie na
                    Nowym, znam już 2 sąsiadów z machania na parkingu wink

Znalazłam pojemniczki, co je mogę zaakceptowac, ale potrzebuję 27 sztuk, za
                    całość wyszłoby 430 zł, a TZ po usłyszeniu powiedział "Hyyyy...!", więc
                    zrezygnowałam i dzielnie wydałam zaoszczędzone w ten sposób pieniądze na
                    konturówkę i gigantyczne zapasu chemii gospodarczej z Niemiec, polecam wink

Zaglądam, zaglądam, widzę, że trolle się wypalają, aż oczy bolą patrzeć wink

--
                    Homysz

• kirkwall Re: Poranna Mysz 16.11.07, 11:52
                      Ah, rozumiem..

27 przypraw - to pieknie swiadczy o jakosci myszowej kuchni, musze
                      policzyc moje...a wlasnorecznie zrobiony cukier waniljowy sie liczy?

Kupujesz z Niemiec przez net?

No, tu dzis minus 6 i bez grzanca sie nie obejdzie...gdzie Katja?
                          • katja_24 Re: Poranna Mysz 16.11.07, 12:29
                            Miod powiadasz? Moja mama chyba ma zamiar robic jakas nalewke
                            miodowa. Nie wiem, czy to to samo, ale pewnie cos podobnego smile
                            Niestety, do wieczora jeszcze troszke. Na razie mozesz sobie
                            poogladac i powachac wink
                            --
                            "To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" J. Carroll
                      • homysz Re: Poranna Mysz 16.11.07, 12:24
                        27 to te pojedyncze standardowe, bo mixy, marynaty, musztardy, oliwy smakowe itp
                        robię sama i trzymam w większych pojemniczkach - wyszlo mi z obliczeń, że cała
                        jedna szafka będzie zaprzyprawowana.

Cukier waniliowy też robię, ostatnio cynamonowy też, TZ żyć nie może bez kawy z
                        cynamonem.

Niemieckie różności kupuje przez Allegro albo przywożę osobiście, jeśli akurat
                        do Niemiec trafię. Myslałam, że to przesada i urban legends, że niemieckie
                        lepsze od naszego, ale zrobiłam test i przez 2 m-ce prałam 2 identyczne t-shirty
                        w polskim i niemieckim płynie do prania czarności. Po praniu w naszym kolor
                        paskudnie zbladł a materiał jakoś się rozciągnął, po niemieckim jest jaki był -
                        jako posiadaczka hurtowej ilości czarnych ubrań czuję się przekonana wink

Żeby nie było zupełnie OT - przed chwilą znajoma znajomej napisała jej, że
                        poznała 2 tygodnie temu miłego pana i poszła z nim do łóżka, bo powiedzial, że
                        ją kocha, i to ją, rozumisz, ujęło. I jest w ciąży, a nie lubi dzieci. I ona nie
                        wie, co zrobić. Cudny poranek wink

--
                        Homysz (i "Rok w Prowansji")

• katja_24 Re: Poranna Mysz 16.11.07, 12:30
                          homysz napisała:

>
                          > Żeby nie było zupełnie OT - przed chwilą znajoma znajomej napisała
                          jej, że
                          > poznała 2 tygodnie temu miłego pana i poszła z nim do łóżka, bo
                          powiedzial, że
                          > ją kocha, i to ją, rozumisz, ujęło. I jest w ciąży, a nie lubi
                          dzieci. I ona ni
                          > e
                          > wie, co zrobić. Cudny poranek wink
                          >

Tak, caaale dwa tygodnie, toz to milosc az po grob wink

--
                          Bez ograniczeń
                          ♥♥♥♥♥ Mój Skarb♥♥♥♥♥
                          "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje zycie, wyskrobano nie
                          tych, co trzeba" J. Korwin - Mikke
                          • homysz Re: Poranna Mysz 16.11.07, 12:41
                            Chwylunia, jak mówi, że kocha, to kocha, po co miałby ją okłamywac, uczciwy
                            jest, z draniem by nie poszła...
                            wink)

Nie poradzę, zero współczucia, do łez mnie bawią takie sytuacje, ewentualnego
                            dziecka będzie żal, głupi ludzie nie powinni sie rozmnażać. Aaa, tekst dnia -
                            "uważaliśmy, ale jakoś tak wyszło..." smile

--
                            Homysz

• katja_24 Re: Poranna Mysz 16.11.07, 12:44
                              Hmmmm, tekst godny 15 - latkow...
                              Tak to jest, jak jedyna metoda antykoncepcji jest refleks faceta wink
                              Musze przyznac, ze wtopa totalna...zeby jeszcze to byl jakis dluzszy
                              zwiazek...a tu 2 tygodnie...
                              --
                              Bez ograniczeń
                              ♥♥♥♥♥ Mój Skarb♥♥♥♥♥
                              • homysz Re: Poranna Mysz 16.11.07, 13:01
                                Dodam, że pani nie jest (wiekowo wink) durną kozą, 31 wiosenek skończyła. Nie
                                wierzę, żeby zmądrzała, więc szczerze jej zycze, żeby w ciąży nie była, naprawdę
                                szkoda dziecka. Zwłaszcza, że uczciwy potencjalny tatuś nagle dostał szału
                                twórczego i pracuje jak mróweczka, zajęty wprost szaleńczo i absolutnie bez
                                czasu dla potencjalnej mamusi.

--
                                Homysz

• katja_24 Re: Poranna Mysz 16.11.07, 13:06
                                  Moze pracuje jak mroweczka, zeby zapewnic byt przyszlej malzonce i
                                  swojemu potomstwu? wink
                                  --
                                  • homysz Re: Poranna Mysz 16.11.07, 13:11
                                    Naturalnie, a że nie ma czasu sie odezwać...cóż, po długim związku przyszła
                                    szara codzienność, a ona sie czepia wink

--
                                    Homysz

• katja_24 Re: Poranna Mysz 16.11.07, 13:19
                                      Rozumiem, ze potencjalny oblubieniec wie, jakie szczescie go
                                      spotkalo?
                                      --
                                      "Mężczyźni wolą kobiety ładne niz mądre, ponieważ łatwiej im
                                      przychodzi patrzenie niż myślenie" S. Lec
                                      • homysz Re: Poranna Mysz 16.11.07, 13:28
                                        Nie wiem, zakładam, że skoro strasznie zajęty, to może jeszcze nie - albo już
                                        tak i dlatego zajęty. Znajoma obiecała zdać relację z kolejnego dramatycznego
                                        przekazu. Swoją droga nie ma to jak zrobić coś durnego, zwierzyć się innym i
                                        oczekiwac złotej rady. Btw - mail zaczynal się od "Wiem, że tylko Tobie mogę
                                        zaufać.." i zostal wysłany do 5 osób, dziewczę strapione najwyraźniej nie
                                        opanowało trudnej sztuki ukrywania hurtowych ilości adresatów wink

--
                                        Homysz

• katja_24 Re: Poranna Mysz 16.11.07, 13:32
                                          Myslalam, ze wie i dlatego nagle przestal sie odzywac.
                                          I czego ona niby oczekuje? ze powiesz jej, czy ma skrobac czy rodzic?
                                          --
                                          • homysz Re: Poranna Mysz 16.11.07, 13:41
                                            Nie ja, ja tylko dostałam cytaty z prośbą o uprzednie odstawienie napojów wink
                                            Osobiście doradziłabym delikwentce oflagowanie się i podpalenie w jakims
                                            atrakcyjnym punkcie miasta, a obarczona dramatycznym wyznaniem znajoma jeszcze
                                            jej nie odpisała, bo raz, że na bogów, co można w takiej sytuacji doradzić, a
                                            dwa - szczerze ją zirytowało równie szczere zaufanie podzielone na 5 osob wink
                                            Nie sądzę, żebym znalazła w sobie powagę i współczucie w ilości wystarczającej
                                            na doradzenie czegoś na powaznie w takiej sytuacji, mam silna alergię na głupotę
                                            i przy takich kwiatkach załącza mi się wredny cynik wink

--
                                            Homysz

• katja_24 Re: Poranna Mysz 16.11.07, 13:46
                                              Nie ma to jak radzic sie kilku osob w takiej sprawie, oczywiscie
                                              wszystkie sa "zaufanymi przyjaciokami" smile...lepiej by sie
                                              zapytala "tatusia", jakie ma plany na przyszłosc.
                                              A z tym oflagowaniem i podpaleniem to sie lepiej nie wychylaj, bo to
                                              wyglada jak akt terroryzmu. A nóż - widelec wezmie to na powaznie? W
                                              takiej desperacji to kto wie...wink
                                              --
                                              Bez ograniczeń
                                              ♥♥♥♥♥ Mój Skarb♥♥♥♥♥
                        • kirkwall Re: Poranna Mysz 16.11.07, 12:30
                          Zwalilas z nog ta mieszanka tematow...i plakac sie chce, nie nad tym
                          cukrem cynamonowym...sad

Wlasnie stukam cos, co nie znosi pomylek, napisze troche pozniej...
                        • kirkwall Re: Poranna Mysz 16.11.07, 13:56
                          Dziewczyny sie rozpisaly...a ja jak wtorna dyslektyczka ;-P

Po pierwsze - zaimponowalas mi tymi mixami, to i pieknie wyglada i
                          tez smakuje...ciekawe, jaka mam wymowke, ze ich nie robie?

Po drugie - masz na mysli burti i coral black?

Po trzecie - OMG!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka