Dodaj do ulubionych

Oszust Konrad K.

24.09.13, 17:08

KONRAD K. JEST Z WARSZAWY, PODAJE,ŻE MA 29 LAT,(FAKTYCZNIE MA 23) WZROST OK. 183, WYSPORTOWANA SYLWETKA, BRĄZOWE OCZY. PORUSZA SIĘ LUKSUSOWYMI AUTAMI NA TERENIE WARSZAWY ( RÓWNIEŻ W OKOLICACH) JAK I CAŁEJ POLSKI.
Od marca jest na wolności.W dalszym ciągu okrada kobiety. Jest obecny na portalach randkowych i szuka swoich nowych ofiar. Jeżeli miałyście z nim do czynienia czekam na wiadomości. Mimo,że ma 27 wyroków prawomocnych nadal jest na wolności. Już niedługo kolejna sprawa, miejmy nadzieje,że tym razem wyrok będzie sprawiedliwy.
Czekam na informacje, jeżeli miałyście z tym człowiekiem do czynienia.
Edytor zaawansowany
  • domena333 29.10.13, 08:23
    Witaj no name...
    Mysle ze mam wlasnie do czynienia z tym czlowiekiem. Powiedz mi jakim samochodem do Ciebie przyjezdza?
  • kocior2 14.01.14, 19:57
    Witam, jak się okazuję i mnie złowił.
    Ja jestem gotowa na walkę i nie wstydzę się, że zostałam oszukana.
  • domena333 15.01.14, 22:38
    Witaj
    Powiedz mi kiedy sie z nim spotykalas ????
  • kocior2 16.01.14, 19:21
    Witaj,
    rok 2013.
    A Ty kiedy?
    Ja będę walczyć z nim, bo już ok 30 nas oszukał i oszukuje kolejne.
  • domena333 16.01.14, 19:36
    Hhmm to tak samo jak i ja spotykalam sie z nim od wrzesnia do listopada... i pozniej przepadl jak kamien w wode. Ja tez bede walczyc.

No name moze przekaz pozdrowionka Konradkowi.
  • kocior2 16.01.14, 20:28
    Proponuje wspólną walkę.
  • domena333 17.01.14, 01:48
    Hestem na ogromne TAK
  • logitech70 17.01.14, 15:19
    Skoro dalyscie sie oszukac przez takiego siusiumajtka - to jestescie glupie pindy.
  • rudaaa3 22.02.14, 20:13
    Witam,

Dla przestrogi i tych , ktore mogą jeszcze na niego trafić to jego ryj i on: www.fotka.pl/profil/lorenzort, uważajcie i nie dajcie się nabrać!!
  • marcowa19 27.02.14, 20:51
    A jak on zdążył "zrobić" 27 wyroków prawomocnych? Nie żebym się czepiała ,ale skąd tyle energii u kolesia ,że ma czas oszukiwać ,siedzieć ,oszukiwać itd
  • rudaaa3 27.02.14, 21:49
    Nie chcesz wiedziec ile on ma sily , a jak bezsilne jest prawo wobec niego.
  • esme321 06.03.14, 20:16
    Dziewczyny mam newsa o Konradzie. ostatnio odezwał się do niego niejaki Cyklop z Mokotowa(działający w porozumieniu z Jakaś Kasia) grożąc, że jeśli nie odda pieniędzy Kasi , to go zabije.
  • owiera123 24.08.14, 18:37
    Proszę o szersze info w sprawie konrada chcę porownac zdjęcia bo prawdopodobnie jestem kolejna potencjalna ofiara tego typa.
  • 8zebra 24.10.14, 22:43
    www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/Archiwum__News,5800/Milosc_Zareczyny_Kradziez,619490/index.html oraz player.pl/programy-online/bez-oporow-odcinki,208/odcinek-2,oszusci-matrymonialni,S01E02,3159.html
  • babsy 29.12.14, 15:09
    Poszukuję kobiet, które zostały oszukane przez oszusta matrymonialnego i zechciałyby o tym opowiedzieć w telewizyjnym programie dokumentalnym. Więcej szczegółów na adres nowy.program@onet.pl .
  • weroniczka2015 13.02.15, 17:13
    Ja jak wiele kobiet padłam ofiara oszusta z portalu randkowego i postanowił ze nie mogę tego tak zostawić. Jestem a raczej będę właścicielka strony internetowej oszukana.eu od strony graficznej strona jest już gotowa domena zarejestrowana ale brakuje mi materiałów gdyż na stronie będzie galeria oszustów a ja na szczęście miałam do czynienia tylko z jednym. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Linki do profili lub zdjęcia z opisem. oszukana@autograf.pl
  • weroniczka2015 17.02.15, 10:40
    Dziewczyny Wy Mi nie piszcie że on się nazywa n.p. stasiek i jest na sympati bo ja nie mam czasu na poszukiwanie go jesli nie umiecie skopiować i wkleić linku lub zdjecia napiszcie do mnie pomogę wam to zrobić.oszukana@autograf.pl
  • weroniczka2015 06.03.15, 00:48
    Witam strona już jest dostępna "oszukana.eu" mam drobne problemy techniczne z forum na stronie i jest ono jeszcze niedostępne. Zapraszam do przesyłania materiałów gwarantuję oczywiście anonimowość oszukana@autograf.pl
  • weroniczka2015 09.03.15, 03:26
    Dziękuję Ci ze czytasz moje wpisy na forum w odpowiedzi na twoją prośbę Karolu abym usunęła wpisy na forum...pi***ol się jesteś kłamcą manipulantem mogłeś powiedzieć prawdę mi naprawde na tobie zależało. oszukana@autograf.pl
  • weroniczka2015 09.04.15, 02:52
    Dziewczyny na forum kafeterii potrzebują pomocy są tam atakowane przez jakąś bandę kretynów po artykule w fakcie na temat Pawła.L link do kafeterii i artykułu w fakcie znajdziecie na mojej stronie oszukana eu galeria na stronie się powiększyła i mamy forum zapraszam. oszukana@autograf.pl
  • dzulsik 04.01.16, 15:05
    Czesc Dziewczyny. Czy macie jakieś informacje na temat tego oszusta konrada(celowo z małej litery). Mnie podobnie jak i Was okrad z pieniędzy. Nie mam z nim żadnego kontaktu, jego telefon milczy.
  • taki-sobie-nick 19.03.16, 22:38
    dzulsik napisał(a):

> Czesc Dziewczyny. Czy macie jakieś informacje na temat tego oszusta konrada(cel
    > owo z małej litery). Mnie podobnie jak i Was okrad z pieniędzy.

Wyrazy współczucia, ale czy oprócz pisania z małej litery mogłabyś się także zastanowić, DLACZEGO dałaś się okraść?

Oczywiście, oszuści są przestępcami. Dlatego właśnie okazujcie więcej ostrożności i nie bierzcie się na te luksusowe samochody, tytuły magistrów, dyrektorów i inne tego typu rzeczy.
  • dzulsik 20.03.16, 11:58
    Poznajac faceta nigdy nie wiesz czy jest przestepca czy tez nie. Konrad potrafi doskonale grac wspanialego, cieplego a przede wszystkim uczciwego czlowieka wzbudza ogromne zaufanie swoja osoba a nie samochodem, ktorym jezdzi. Takze jeski ktos nie mial do czynienia z taka osoba nie jest w stanie zrozumieć dlaczego ja czy tez inne dziewczyny daly sie nabrac na ta mozna by rzec oskarowa role konradka
  • taki-sobie-nick 20.03.16, 19:46
    dzulsik napisał(a):

> Poznajac faceta nigdy nie wiesz czy jest przestepca czy tez nie.

To jeszcze zależy od tego, gdzie go poznajesz. :-P Gdzie go poznałaś, hę?

Konrad potrafi
    > doskonale grac wspanialego, cieplego a przede wszystkim uczciwego czlowieka wz
    > budza ogromne zaufanie swoja osoba a nie samochodem, ktorym jezdzi. Tak ze jeski
    > ktos nie mial do czynienia z taka osoba nie jest w stanie zrozumieć dlaczego ja czy tez inne dziewczyny daly sie nabrac na ta mozna by rzec oskarowa role kon
    > radka

No właśnie - dlaczego? Nie wydawała wam się przeszarżowana? Nie był przypadkiem za bardzo idealny? Pytam poważnie.

Poza tym to nie jest forum "Brzydki Konrad", tylko forum kobiet oszukanych.

I owszem, jedna z userek wśród zalet poznanego osobnika wymienia tytuły (magistra i dyrektora), dobrą rodzinę, inteligencję i urodę.

Ile z was szuka facetów przez internet? Tak, wiem, to dziś normalne... ale, o ile wiem z wypowiedzi niektórych bab, raczej nieskuteczne.

Poza tym osobnika poznanego [i]w necie, czyli nigdzie[/i] trudniej zweryfikować niż [i]kolegę szwagra koleżanki[/i], prawda?

Ile z was poznało przez net tego jedynego, takiego lepszego od wszystkich innych, który okazał się oszustem?

Ile z was potrafi udawać, że nie ma pieniędzy? ;-P Nie mam na myśli tych w portfelu, ale na koncie.

Nie żebym była prywatnym specem - też dałam się nabrać. Właściwie dałyśmy się we dwie - na przedstawiciela Dużego Operatora Telefonicznego (do dziś firma nie chce się przyznać nawet do tego, czy to był ich człowiek, czy nie, ale sprawa odkręcona) i na krewniaka.

• zuczek001 19.03.16, 10:37
    Witam czy ktos miał styczność ostatnio oszustem Konradem K?
  • zuczek001 19.03.16, 10:38
    Witam czy ktos miał ostatnio z nim styczność?
  • zuczek001 19.03.16, 10:44
    Witam macie jakies wiadomości o Konradzie K?
  • xpitera 12.08.16, 15:48
    Dziewczyny uwazajcie

urbanlegend.pl/przetanczyc-z-toba-cala-noc/
  • jolaste 26.06.17, 19:03
    Witam, poszukuję osób pokrzywdzonych przez OSZUSTA konrada zbrzeskiego, który oferował pracę na portalu trójmiasto.pl polegającą na przetestowaniu usług finansowych. Jak się okazało oszukiwał osoby poprzez podanie fałszywego ogłoszenia o pracę. Podpisywał się jako Adrian Domaszewski pracujący rzekomo w firmie ASM GROUP. Oszust został już ujawniony. Ja natomiast poszukuję osób pokrzywdzonych przez tego oszusta, który wykorzystywał dane do nieuczciwych celów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka