Dodaj do ulubionych

oszust na badoo

28.02.15, 00:50
Uważajcie na "amerykańskiego żołnierza" na misji...używa imienia Apprich...nazwisko Walker...wdowiec...ma 7 letnią córkę i syna żołnierza...oczywiście jak najszybciej przyjedzie tylko trzeba złożyć prośbę o jego urlop...za który oczywiście trzeba zapłacić...za możliwość rozmowy telefonicznej też,ale już mniej...nie dajcie się oszukać...pieniądze miały być wysłane na nazwisko Hamid S. Ahmadian więc na to też zwróćcie uwagę...zdjęcia i nazwisko wiadomo,że skradzione... Dziewczyny nie dajcie się naciągnąć...jesli facet prosi o jakiekolwiek pieniadze to oszust...
Edytor zaawansowany
  • weroniczka2015 28.02.15, 02:59
    dziękujemy ci skarbie ale ten nr już jest tak przerobiony ze dziwie się że jeszcze oni grasują na portalach wszędzie jest na ten temat głośno oszukana@autograf.pl
  • weroniczka2015 02.03.15, 05:00
    Dziewczyny galeria już prawie gotowa..proszę was dołączajcie do zdjęć info z jakiego portalu jest palant. oszukana@autograf.pl
  • agnes2304 02.03.15, 05:12
    Rozumiem,że zdjęcia wysłać na podany adres email?
  • weroniczka2015 03.03.15, 09:53
    dawaj go to już będzie chyba 5 na misji o ile go nie mam oszukana@autograf.pl
  • weroniczka2015 06.03.15, 00:42
    Witam strona już jest dostępna "oszukana.eu" mam drobne problemy techniczne z forum na stronie i jest ono jeszcze niedostępne. Zapraszam do przesyłania materiałów gwarantuję oczywiście anonimowość oszukana@autograf.pl
  • jolka352 06.04.15, 21:34
    Witam, czy spotkałaś sie może z oszustem o imieniu Anthony Rawson. Buszował na badoo, teraz znikł.Zbieram o nim więcej informacji
    jolka
  • weroniczka2015 09.04.15, 02:49
    Dziewczyny na forum kafeterii potrzebują pomocy są tam atakowane przez jakąś bandę kretynów po artykule w fakcie na temat Pawła.L link do kafeterii i artykułu w fakcie znajdziecie na mojej stronie oszukana eu galeria na stronie się powiększyła i mamy forum zapraszam. oszukana@autograf.pl
  • kieleczczanka 21.10.15, 17:14
    UWAGA na DAREK48 z Końskich, napisał singiel a zadzwoniła do mnie jego żona i miałam masę nieprzyjemności.
  • daria3111 14.12.15, 14:12
    eu1.badoo.com/pl/0344190958/?r=33&p=23 Karo mieszka naprawde w Wagrowcu a nie w Poznaniu , majac dziewczyne rwie inne laski, mowi kazdej ze jest solo aby sypiac z roznymi w calej Polsce z badoo . Ostrzegam , jest mily i inteligentny , sprawia super dobre wrazenie wiec zmarnowal mi wiele miesiecy zanim sie pokapowalam kim jest i co robi rzeczywiscie na tym portalu
  • zrann 16.01.16, 14:36
    Ostrzegam przed Mariuszem D. lat 21 ze Śremu. Udaje, że szuka dziewczyny, mówi, że kocha i mu zależy, a tak naprawdę chodzi mu tylko o seks. Trochę się pobawi i rzuca. Spał z wieloma kobietami, jedna go ścigała o ojcostwo. Potrafi bajerować z kilkoma dziewczynami z jednego miasta, a szuka głównie na terenie województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego. Udaje miłego i porządnego faceta. MOŻE ZARAZIĆ CHOROBAMI WENERYCZNYMI, WIĘC JAK KTOŚ GO ZNA RADZĘ SIĘ PRZEBADAĆ. JAK ZROBI DZIECIAKA TO SIĘ ZMYWA. Facet w ogóle nie ma uczuć. PROSZĘ UWAŻAĆ!

Link na badoo:
    badoo.com/profile/0451576450
    Facebook:
    www.facebook.com/mariusz.durzynski?fref=ts
  • xpitera 12.08.16, 15:50
    Dziewczyny uwazajcie

urbanlegend.pl/przetanczyc-z-toba-cala-noc/
  • beti25.25 27.09.16, 09:36
    Dziewczyny uwazajcie na bado na Rafał karasiewicz 32 lata z Raciborza drugie jego konto to rafal karasiewixz 32 Racibórz pisze ze singiel i nie ma dzieci a w rzeczywistości ma dzieci i mieszka z zona mialam male nieprzyjemnosci z jego zona bo pisalam z nim niewiedzac ze ma rodzine i malutkie dzieci wiec uwazajcie nie dajcie sie oszukac na jego teksty i klamstwa
  • klaudia_2017 31.07.17, 19:02
    Dziewczyny uważajcie na badoo na Dawida 39 lat, w rzeczywistości ma 44 lata i ma żone i dwójkę dzieci! Na profilu pisze ze szuka szczerej kobiety na całe życie a zależy mu tylko na seksie, bo nie zamierza zostawić żony. Lubi pożyczać pieniądze od kobiet. Jest ze Stalowej Woli ale często zmienia lokalizacje w zależności gdzie pracuje.link do profilu badoo.com/profile/0562609755 Jeżeli któraś z was miała z nim jakiś kontakt dajcie znać .
  • mayaja11 31.12.17, 18:14
    Hej
  • mayaja11 31.12.17, 18:26
    Witam dziewczyny jeżeli któraś miała kontakt z Dawid 37 z badoo - Toruń, proszę o kontakt ... No i uważajcie to patologiczny kłamca i ma problemy ze sobą - czego w ogóle nie widać na początku .. zwodził mnie przez kilka miesięcy - straconym czas i dziura w sercu .. oszukiwał mnie na temat wspólnej przyszłości , wyznawał uczucia , dzwonił codziennie pisaliśmy do siebie bardzo często - naprawdę zaawansowany kontakt . Z czasem zaczęłam odkrywać co raz więcej kłamstw-na które zawsze miał odpowiedz i wytłumaczenie aż do momentu gdy podstawiłam go pod ściana i już nie miał jak sie tłumaczyć , to jak sie to zakończyło nawet nie będę pisać .. bo nigdy nie sądziłam ze znajdę sie w takiej sytuacji - okłamana , oszukana , zmanipulowana - zostajesz sama a w głowie milion pytań bez odpowiedzi . Dlatego proszę o odp dziewczyny które miały z nim kontakt bo napewno nie jestem pierwsza ani ostatnia ...
  • szalona4444 16.01.17, 01:25
    Witam w zeszłym roku odezwal się ktoś taki do mnie na Facebook ,przedstawil się jako amerykański general na misji .Zdziwilo mnie ze obcy człowiek opowiedział mi cale zwoje zycie ,ze jest wdowcem ,bez dzieci i rodziny sam biedny ,jak bardzo chce mnie poznac być blisko i uczestniczyć w moim zyciu .Ciagle powtazal ze przechodzi na emeryture i chciałby zebym mu pomogla ulokować jego oszczednosci bo chciałby otwozyc jakiś biznes w Polsce .Za kazdym razem prosil mnie o szczegolowe dane maila,numer konta w banku ,jak powiedziałam ze nie posiadam kontakt się urwal .Gdy pisal do mnie to wiadomości się powtazaly i były po prostu kopiowane jakby do kilku osob jednocześnie ...
  • ewaaaa1978 02.05.17, 18:57
    Treść postu jest niedostępna.
  • naiwnapatrycja123 16.01.18, 08:21
    Uwaga na oszusta na Badoo, który loguje się jako Will Melks. Proszę poszukać sobowtórów- jest ich chyba z 6, na każdym to samo imię, tylko różne imiona: Phil, Bill, King. Przystojny Amerykanin mądry, wdowiec, biznesman...Typowe oszustwo na podpisanie dokumentów. Facet obiecuje złote góry, podróże, pomoc, cokolwiek będzie potrzebne, będziecie to miały.
    Kiedy zdobędzie zaufanie, poprosi o dane....o reszcie można poczytać w internecie. Nie dajcie się oszukać dziewczyny.
  • ekos7087 11.03.18, 20:22
    Przystojny Amerykanin wdowiec, inzynier, deklaruje milosc po tygodniu znajomosci...Oszust po nazwiskiem Dawis Roland. Mnie probowal oszukac , przeslal paczke za ktora mialam zaplacic 4 tys euro. Czy ktoras z Was go poznala na Badoo ?
    Zdjecie z pieskiem oraz za kierownica ...
  • algida1975 17.03.18, 21:28
    Znam typa, też pisze piękne teksty. Aktualnie czekam na "paczkę"
  • lilith1234 07.01.19, 11:21
    Dziewczyny uważajcie na Jarka 31 z Olsztyna .Ma zdjęcie w niebieskiej czapeczce z daszkiem i niebieski t shirt.To straszny oszust i cwaniak.Pięknie pisze o sobie jaki jest pokrzywdzony przez życie.Podrywa dziewczyny i piszę z nimi udając beztroskiego.Tak naprawdę ma żonę w ciąży i córkę. Pisze ze rozstal sie z zona i ona mu zycie utrudnia.Żonę bije i znęcał się nad nią. Rozmawiałam z nią widziałam papiery z obdukcji policyjnych i zdjęcia.W dodatku to alkoholik i nimfoman .Nie dajcie się nabrać!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.