27.05.15, 01:35
Witam jak wiele kobiet zostałam oszukana i nie jest to istotne w jaki sposób oszustwo to oszustwo........Dlatego od trzech miesięcy jestem właścicielką strony internetowej oszukana eu.... forum oszukane i strony na facebooku oszukana.eu Moja strona ma pokaźną galerie oszustów zapraszam.
Edytor zaawansowany
  • jackalfred 16.07.15, 22:20
    Weronika!! dlaczego nie mogę Cię znależć na Facebok??
  • weronika2015 22.07.15, 19:52
    Uwaga strona oszukana informuję że wszystkie wyłudzenia finansowe dokonywane przez oszustów nigeryjskich możecie zgłaszać na stronę będziemy przekierowywać was do odpowiednich służb zajmujących się tym problemem jednocześnie informuję was że nie jest to nasza polska nieudolnie działająca policja i nikt nie będzie się z was wyśmiewał. oszukana@autograf.pl a na fb jestem prywatnie jako agnieszka kniaziuk oraz 2 strony www.facebook.com/StopSpamPl i www.facebook.com/oszukana.eu?ref=hl
  • weronika2015 26.02.16, 19:47
    Witam dziewczyny strony na fb są już pod innym linkiem web.facebook.com/oszukana.oszukana.eu/?fref=ts
  • czita50 25.03.18, 14:09
    Prosze o kontakt Panie ktore mialy kontakt z Wlodzimierzem Zakrzewskim mieszkajacym od ponad 30 lat w Anglii,pochodzi z Polski z Elblaga,wzrost ok.180,oczy niebieskie,siwe wlosy,lat ok.57-60 w Anglii mieszka w miescie polozonym nad morzem
  • amkreuz 27.03.18, 10:04
    Bardzo dobra inicjatywa! Może gdybym wcześniej trafiła na tę stronę na fb, nie skończyłoby się na wynajmowaniu detektywa a potem dochodzenie sprawiedliwości przed sądem. Sama w to nie wierzę, że musiałam prosić o pomoc Detektyw Skrzypek ale przynajmniej dzięki temu chociaż częściowo udało mi się odzyskać godność
  • moniamao 14.05.18, 18:15
    Witam , jedna z oszukanych choć nie dość naiwna by dać się wykorzystać finansowo po przeczytaniu tego artykułu kobieta.wp.pl/oszukane-te-kobiety-nie-sa-glupie-czy-naiwne-sa-po-prostu-dobre-5982323008124033a mam pytanie : W artykule jest napisane że założyła go Agnieszka a tu czytam ,że właścicielką jest Weronika przynajmniej tak wynika z wpisu , przepraszam ,że dopytuje ale już wszędzie wietrze podstęp .
  • alpepe 21.06.18, 09:20
    to może naucz się czytać? W jednym z postów w tym wątku napisała, jak ma na imię naprawdę.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • fiona1233 06.08.18, 11:05
    dziękuję, może się skontaktował ktoś z Tobą , kto na sympatii spotykał się (na przełonie lipcai sierpnia 2018 roku) z "niepokornylew"? przedstawiał sie jako Adam, właściciel firmy z klimatyzacjami. ale to była fałszywka. może podam maila gosia135@opoczta. pl . Proszę o kontakt w miarę możliwości. Pozdrawiam Małgorzata
  • dadada000 18.11.18, 13:38
    szkoda, że strony oszukana.eu już nie ma, ale polecam www.stop-oszustom.pl, gdzie można przeczytać o oszustwach nie tylko matrymonialnych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.