Dodaj do ulubionych

Oszust z badoo

16.01.16, 14:41
Ostrzegam przed Mariuszem D. lat 21 ze Śremu. Udaje, że szuka dziewczyny, mówi, że kocha i mu zależy, a tak naprawdę chodzi mu tylko o seks. Trochę się pobawi i rzuca. Spał z wieloma kobietami, jedna go ścigała o ojcostwo. Potrafi bajerować z kilkoma dziewczynami z jednego miasta, a szuka głównie na terenie województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego. Udaje miłego i porządnego faceta. MOŻE ZARAZIĆ CHOROBAMI WENERYCZNYMI, WIĘC JAK KTOŚ GO ZNA RADZĘ SIĘ PRZEBADAĆ. JAK ZROBI DZIECIAKA TO SIĘ ZMYWA. Facet w ogóle nie ma uczuć. PROSZĘ UWAŻAĆ!

Link na badoo:
badoo.com/profile/0451576450
Facebook:
www.facebook.com/mariusz.durzynski?fref=ts
Edytor zaawansowany
  • 01.08.16, 23:45
    poznalam na badoo oszusta wuludzal pieniadze klamal ile wlezie no szok uwazajcie na niego nicki mial rozne np roboW Robreaktywacja roperci robert jakis tam UWAZAJCIE TO SUPER CWANIAK MIESZKA NA SCIANIE WSCHODNIEJ pOLSKI
  • 12.08.16, 14:48
    Dziewczyny uwazajcie

urbanlegend.pl/przetanczyc-z-toba-cala-noc/
  • 06.03.17, 20:04
    Ostrzegam przed Tomek 44 z Krakowa.
    badoo.com/profile/0255564556
    Pan ma żonę,3 dzieci....Inteligętny,czarujący,pedantyczny,uroczy,jednym słowem amant filmowy zwany "Czarusiem"
    Nie czuje się kochany przez swoją żonę,jest zaniedbywany,lekceważony.....
    Potrafi wzbudzić zaufanie ....Kiedy kobieta jest madra,dotrze do prawdy znika bez śladu.Jest przedstawicielem handlowym,porusza się biała skodą.
    Kolejny profil to....właściciel międzynarodowej firmy mającej siedzibę w Warszawie i Czeskiej Pradze.
    Zdjęcia nie są prawdziwe na tym profilu.Uwodzi ,uwodzi....
    badoo.com/profile/0253476147

Kolejnym kontem na badoo było konto lemoniadaa...tam figurował jako wdowiec z Katowic.
    Został szybciutko odkryty kim jest:)

~sonia: Uwaga na pana lemoniadaaa, niby z Katowic, pisze że jest wdowcem. W rzeczywistości żonaty w domu troje dzieci. Mieszka w Nowej Hucie.
    1 mar, 22:58 | ocena: 100% | odpowiedzi: 3
    Pan ma na imię Waldemar.
    Ostrzegam wszystkie kobiety.
  • 07.03.17, 05:41
    DO BONA69 ---------- skontaktuj sie ze mna biala skoda - zgadza sie, meldunek podawal lubelski, jest na fejsbuku, prowadzi nauke jazdy, ma agencje nieruchomosci ....nie wiem czy to prawda !!!!!!!!!!!!!!!! mam fotki PLISS ODEZWIJ SIE BARDZO PROSZE
  • 07.03.17, 05:55
    poznalam go na BADOO POD NICKIEM Robin jakis tam nie pamietam juz------a Waldemar to niby jego ojciec on to R.W. ma ok 50 lat wysoki ok 186 cm, rodzice maja lub mieli kwiaciarnie na scianie wschodniej ktora wystawili na sprzedaż prosze piszcie dziewczyny POZDRAWIAM
  • 07.03.17, 16:20
    awon11 pisz joladziuba1@wp.pl
  • 26.03.17, 01:24
    pewnie jesteś grubą, brzydką, zakompleksioną kobietą a on przystojniakiem i zrobiłaś sobie nadzieje choć jak informował Cię że nic więcej tylko będziecie się bzykać.... tez miałam podobnie, głupia Ty ....
  • 28.03.17, 19:46
    puszista proszę czytac ze zrozumieniem.Skoro miałaś tak.....To ostrzeżenie nie przykład....
  • 26.04.17, 14:29
    Oszust na portalach randkowych !!!!!!! Pochodzi z opolskiego,teraz
    rzekomo mieszka w Częstochowie ale jeździ po całej Europie i pisze z różnych miejsc . Zarejestrowany na wszystkich możliwych portalach randkowych : badoo : eu1.badoo.com/profile/0545725821
    jako wojto,wojtek, wojto1972, wojtek1980, jan, jurek2014 i wiele innych.Końcówka telefonu 664.Najczęściej jednak gdy już dochodzi do rozmowy to zaczyna :cyt.." mam na imię Wojtek, mam 44 lata , bardzo bym chciał cię poznać" i takie tam bajery , potem pisze że drugiej połówki szuka,jaką to ma złą żonę (zależnie od sytuacji bo czasami się do tego nieprzyznaje)Wypisuje po pijaku naciągając na spotkanie lub na kasę. W rzeczywistości ma w Polsce żonę i 5 dzieci.Są małżeństwem od 18 lat,Jego żona jest moją dobrą przyjaciółką . Dziewczyna jest świetna,ładna,zadbana. Ona wie o wszystkim,
    na pewno by tutaj nie napisała więc ja się odważyłam.Ona nie da nic sobie na niego powiedzieć a może wręcz się boi. Już dawno powinna go pieprznąć bo do tego wszystkiego ją bije.Pokrzywdzone proszę o kontakt. lula.4@o2.pl a może jak sama zobaczy wiadomości to uwierzy.
  • 14.09.17, 13:15
    ostrzegam przed kontem na badoo Tomasz 45 Gryfino, blondyn z łysiną znam go gdyz mieszkam niedaleko, i nie pisze o sobie całej prawdy. pisze ze mieszka sam, a to nie prawda bowiem mieszka z chorą psychicznie córką, która jest bardzo nieprzyjemna w zachowaniu, wyzywa ludzi, jest agresywna, jeśli chcecie byc dla niej służacą i znosic jej fochy to sie zastanówcie zanim podejmiecie z nim jaki kolwiek dialog,szkoda zycia kobiety, jeśli któras jest okolic Gryfina, Szczecina uwazac i przestrzegać innych, a oto link do jego aktualnego konta.badoo.com/pl/profile/0587874348/?r=264o1&p=7&from_search=1
  • 02.10.17, 09:39
    ostrzegam przed kontem Tomasz 45 Gryfino, ma nowe konto pod tym linkiem
    badoo.com/pl/profile/0591305500/?r=2XTp2&p=26&from_search=1, kłamie w opisie ze mieszka sam, tymczasem mieszka z chorą córką która ma epilepsje i zaburzenia psychiczne, dziewczyna dziwnie sie zachowuje, nie warto sie z nim zdawac, ponieważ bedziecie skazane na zycie z nią, proszę uważac i nie rozmowiać z nim.
  • 02.10.17, 13:20
    witam, chciałabym przestrzec przed kontem na badoo Tomasz45 Gryfino, z wyglądu blondyn z łysiną, wiecznie konta zmienia i próbuje wyrwać nową kobiete, tymczasem on kłamie w opisie ze mieszka sam, a to nieprawda, mieszka z córką która jest chora zachowuje sie dziwnie, wyzywa innych jest agresywna itp, cięzko sie z nią porozumieć, wiązać sie z tym człowiekiem wiązecie sie także z nią, nie radze, nie podejmujcie zadnego dialogu z nim ani znajomosci, na dłuższa mete nie warto tak sobie życia niszczyć, on czesto konta zmienia,Panie ze Szczecina i okolic uwazac!! aktualny link badoo.com/pl/profile/0591305500/?r=2XTp2&p=26&from_search=1

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.