Dodaj do ulubionych

OSZUSST NA TWOO

15.08.18, 10:38
OSZUST NACIAGACZ na TWOO - podaje się za > Hubert David Lugard - lat 51 < przedstawia się jako Anglik, inżynier pracujący na platformach wiertniczych. Od dwóch lat wdowiec - żona zmarła na raka. Samotnie wychowuje sześcioletnią córkę - o imieniu Eric. Jego ojciec miał być Anglikiem. Zmarł w 2006r. Matka pochodzi z Polski. Bardzo szybko i bez pardonu przechodzi do wyznań i deklaracji zawarcia małżeństwa. Domaga się też podania adresu i telefonu w celu wysłania paczki z prezentami potwierdzającymi jego intencje. Deklaruje zamieszkanie w Londynie. Telefon wykonuje z kierunkowego +40 (Rumunia) 754 xxx 203. Paczka rzekomo wysłana w Londynie ... ma dotrzeć przez Turcje, dzięki firmie kurierskiej * Heritage Courier* !!!STRONA ZAWIRUSOWANA!!! W paczce są pieniądze, które rzekomo odkrywają przy skanowaniu służby celne i ~~aby odebrać paczkę - należy wpłacić ok.600euro~~ Oczywiście - wpłaty nie może dokonać rozkochany nadawca, a musi ją uiścić przyszła żona !!! On akurat paczkę nadał przed wypłynięciem na morze, skąd mając doskonały kontakt e-mail, nie może jednak dać dyspozycji swojemu bankowi. Nie ma też przyjaciół, którzy by mogli uratować tę wartościową paczkę ... wpłacając za niego. Najlepszym rozwiązaniem jest choćby wzięcie pożyczki przez odbiorczynię. Bo sobie odbierze należność z zawartości paczki. Ilość polubień i popularność tego osobnika szybko rośnie.
Edytor zaawansowany
 • jola-505 26.08.18, 16:34
  Witam. Oszust na Twoo podaje się za Szkota mieszka w Edynburgu nazywa się Michael Morisson urodzony 10.1965 r. wdowiec z dwójką dzieci córki w wieku 6 i 9 lat.( numer telefonu +447732299055) Jak w przypadku powyżej szybko przechodzi do wyznań miłosnych, niby podpisuje kontrakt z ministerstwem w Malezji i przed wylotem chce wysłać paczkę ( firma kurierskaexpress world delivery company). Paczka niby zostaje zatrzymana w Turcji ponieważ po zeskanowaniu wykryto w niej pieniądze. Zakochany osobnik nie ma dostępu do bankowości a do internetu ma? Przedstawię informację jaką dostałam z tej firmy W związku z dostarczeniem Pańskiej przesyłki od nadawcy Michaela Morrisona ze Szkocji, pragniemy zwrócić uwagę, że Państwa paczka została wstrzymana przez urzędy celne w Turcji z przyczyn, które naruszają zasady wysyłki. Ponieważ towary zostały sprowadzone do punktu tranzytowego w punkcie kontroli tranzytu Turcji, Urząd wykrył, że waluta została uwzględniona w Państwa przesyłce.

  W związku z tym niektóre prowizje muszą zostać opłacone za pośrednictwem nas, co jest niezbędne do natychmiastowego odbioru przesyłki. Przez główny czas zapoznaj się z "stanem" swojej paczki podczas śledzenia, jest to zgodne z trybem operacji w sektorze kurierskim dla dostarczenia finansowego. Otrzymaliśmy już numer porządkowy tego pakietu od Urzędu.

  Musisz postępować zgodnie ze wszystkimi instrukcjami, które przekazujesz, aby ułatwić wydanie paczki. Aby to zrobić, musisz zapłacić wymagane poniżej opłaty za natychmiastowe wydanie paczki. Po potwierdzeniu płatności paczka zostanie dostarczona na wskazany adres w ciągu kilku godzin od momentu potwierdzenia płatności.

  Zaległe opłaty:

  Administracyjny: 600 EUR

  Wypłata: 600 EUR

  Opłaty za protokół: 320 €

  RAZEM: 1 520 EUR Na taką kwotę chciał mnie oszust naciągnąć, ale mu sie nie udało. Szybko więc jego miłość wyparowała. Proszę uważać
 • maria79x 04.09.19, 15:39
  Też zostałam oszukana tylko facet imię Jared Gavin i ma syna 6 lata sprawę zgłaszam na policję ,takich kobiet może być więcej szukam oszukanych kobiet

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka