Oszuści Matrymonialni Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
      • Hej pisze w sprawie Andrzeja napisz mi spotykam się z takim jednym Andrzejem z Krapkowic ,Opola 35 lat.
        Poznałam go na portalu MD.
        Nie mówi nic o braku pieniędzy ,cały czas mówi że ma ich dużo ale ja czytam między wierszami.
        Na pewno kłamie na każdym kroku wyczuwam to.
        Jest babiarzem i ma chyba chwiejność emocjonalną jest po rozwodzie i ma 3je dzieci.
    • Drogie panie!Uważajcie na facetów, ktorzy zadają Wam pytania o majątek Wasz, Waszej matki, ojca, zarobki, kredyty. Na pierwszej randce pytają o imię i nazwisko, spisują albo zapamiętują numery auta. Wszystko to w jednym celu. Od kumpli z policji, urzędów dowiadują się wszyskiego. Potem-jak uznają że warto, ruszają do ataku. Na początku usłyszycie tekstu typu"ty masz dobrze, ja chciałbym Ci dorównać, ale jak ?mam taką trudną sytuację....Żalą się że żona ich oskubała, nie maja gdzie mieszkać. Mówią że kochają, starają się w łóżku. Za chwilę są z walizkami. Po miesiącu są też i jego kochane dzieci,o ktorych wcześniej jakoś nie myślal. Angażuje w związek wszystkich świętych-rodzinę, dzieci, twoje, swoje. Rusza do ataku, jak zakochana jesteś po uszy. Przeszkadza mu kot, twoje dzieci, zaczyna pieprzyć o jakiś pieniądzach. Jest konkretna prośba na pożyczenie kasy, rozkręcenie interesu. To jest moment kiedy gościa zdecydowanie trzeba w d..kopnąć i zapomnieć. Potem jest za późno. Niestety, gość kasę bierze i się nagle zaczyna kłócić, chce sie wyprowadzić itd. Przestrzegam Was kobiety, kopnijcie mocno i skutecznie takich pseudo facetów. Mi się udało. Rozsądek zwyciężył, zanim pożyczyłam większą kwotę.Aha nastwacie się,że poddawać się nie będzie specjalnie. Będzie dzwonił, wystawał pod domem, szykanował.Po słowach miłości, propozycjach ślubu jak się nie poddacie, będziecie nagle starymi krowami, wrednymi zołzami. Uwolni Was od nich inna kobieta, którą będą czarować tak jak Was. Trzymajcie się i nie dajcie się.
    • Witam serdecznie
      Weszłam na to forum bo może znajdzie się kobieta która spotkała tego samego faceta co ja w Rybniku podającego się za Krzysztofa niby właściciela cukierni w Rybniku.Wszystko między nami rozwijało się bardzo dobrze do momentu mojego przyjazdu do niego do Rybnika,najpierw zadzwonił że nie może po mnie przyjechać bo akurat ma dostawę mąki i prosi mnie żebym wzięła taksówkę podjechała do hotelu zapłaciła a on mi później odda bo po co mam koczować na dworcu skoro mogę poczekać w hotelu(w ogóle zdziwiło mnie to już bardzo bo skoro po rozwodzie to spodziewałam się raczej że zobaczę jak mieszka) nie zgodziłam się i czekałam ponad dwie godziny na niego gdy w końcu się doczekałam zaprowadził mnie do hotelu dał pieniądze ale kazał mi wziąć pokój tylko dla jednej osoby powiedział mi że to normalne ponieważ jest znany w całym mieście ale nie wszedł ze mną sama musiałam wejść wynająć pokój zadzwonić do niego który numer pokoju i dopiero on się pojawił po jakiejś godzinie wyszedł na chwilę i więcej się nie pokazał.Nie wiem czy po prostu stwierdził że ja naprawdę jestem biedna i nie ma z czego mnie oskubać czy po prostu facet robi skoki w ten sposób,zauważyłam ponadto ze w tym hotelu malutkim nikt nie siedzi na recepcji w razie potrzeby trzeba dzwonić i on o tym dobrze wiedział że jak ja pierwsza wejdę to on za chwilę wejdzie niepostrzeżenie czyli wniosek że bywa tam regularnie i jeszcze jedno skoro mi powiedział że ma cukiernię sprawdziłam na wyszukiwarce i znalazłam jedną gdzie właściciel faktycznie tak ma na imię i zdziwiło mnie skąd on wie tyle o firmie albo faktycznie właściciel który zdradza żonę albo tam pracuje może któraś z was spotkała się z tym człowiekiem a może ktoś jest z Rybnika i wie jak wygląda właściciel cukierni piekarni Krzysztof Kuźnik,może dużo nie straciłam ale ze dwie stówy jestem w plecy a jak bym jeszcze dała się namówić na ten hotel,no i oczywiście już nie odbiera telefonów czyli albo wyrzucił kartę albo wyjął po prostu.Pozdrawiam
    • Wprawdzie ja nie wzielam kredytu ale wpuscilam do domu kogos kto po blizszym poznaniu okazal sie klamca.pijakiem i zlodziejem :( Na portalach randkowych grasuje Jaroslaw Jendrak vel Szaman 73 pieknie opowiada jaki to on jest zdradzony biedny itp a tak naprawde to ojciec 6 dzieci ukrywajacy sie od placenia alimentow,bezdomny oszust :( Gdy juz zdobedzie cel a szuka raczej kobiet slabych psychicznie ciezko go sie pozbyc jest brutalny i niszczy psychicznie. 39 latkowi woda sodowa uderza do glowy uwazajcie kobiety ja przez 3 miesiace przezylam pieklo !
    • 2-rothmans napisał: poszukuje osoby oszukane przez Piotra Czecha ktory prowadzil firme handlujaca oknami, zakochalam sie w nim a on oszukal mnie na duze pieniadze podam moj numer telefonu 501814939 bede zobowiazana. Pozdrawiam

> Czy kiedykolwiek któraś z was wzięła kredyt na słowo ukochanego a
      > później zastanawiałyście się skąd wziął się ten pomysł- gdy nagle
      > zniknął?? może obiecywał góry a później po prostu odszedł?? wiem że
      > to straszne... Niedawno dowiedziałem się tych wszystkich informacji
      > od mojej narzeczonej. Mówi ze na pewno spotkało to tylko ją bo ma
      > pecha... Mam nadzieje ze dzięki wam trochę się otworzy, i zacznie o
      > tym mówić otwarci, za bardzo się tym przejmuje a za 4 miesiące ślub.
      >
      > Pozdrawiam
    • 25.09.12, 14:26
      Treść postu jest niedostępna.
    • Znalazłam to forum więc piszę ku przestrodze.
      Grzegorz M., lat 30, wzrost ok. 196 cm, z Gorlic. Mieszkał także we Włoszech; swego czasu złapał jakąś pracę w Piasecznie i Warszawie. Grasuje we wspomnianych przeze mnie regionach/miejscowościach, a być może i na terenie całej Polski. Jest na facebooku, badoo, twoo, oraz na erodate. Opisuje że wszystkie kobiety w jego życiu go zdradzały, nie kochały a on był dla nich taki dobry. Gra zranionego i oszukanego, poszukuje "prawdziwej miłości" LOL
      Ze mną łatwo nie było bo kredytu nie wzięłam i pożyczać nie chciałam, chciał ode mnie 500 euro żeby we Włoszech mógł wyprowadzić się od matki (jest maminsynkiem choć matka nie wie o jego wybrykach) i rozpocząć nowe życie (g...wno mu dałam nie pieniądze) choć 1500 zł jest mi winien, ale dziewczyna którą znalazł po mnie pożyczyła mu ok. 8000 zł, wzięła laptopa na raty. Oczywiście żadna z nas kasy już więcej nie zobaczyła. Ja dawałam mu na jedzenie i lekarstwa. Mieszkam niedaleko niego i jak się o tym dowiedziałam ostrzegłam ją bo on chciał jeszcze więcej pieniędzy.
      Gdy mieszkał we Włoszech nie pracował- utrzymywała go matka. W Polsce popracował chwilę ale prawdopodobnie ze względu na konfliktowy charakter i dlatego że się po prostu nie nadawał, tracił pracę. A potrzeby ma spore.
      Jeśli ktoś się na niego natknął a potrzebuje znać szczegóły sprawy, udzielę informacji na priv: bassa_marea@gazeta.pl
      • Podający się za fotoreportera Daniel Sobański. Działa na terenie: Krakowa, Zakopanego oraz Inowrocławia. Często zmienia miejsce zamieszkania oraz nr telefonów. Pożycza gotówkę i znika. Proszę o kontakt inne oszukane panie.
        • Ja go poznałam 5 lat temu!!!! Daniel Sobański to jego fałszywe imię i nazwisko!!! mnie na szczęście nie oszukał ale znam jego historię to bardzo nie ciekawa historia!!! Myślałam do dziś że siedzi w więzieniu??? uważajcie na Niego!!!
          • Femeee no właśnie chyba już nie siedzi i dalej praktykuje:(
            Czy mogłabyś mi na priv coś więcej powiedzieć na jego temat?
            Mój mail: czarnainez6@gazeta.pl

• widzę ,że nie tylko ja byłam tak naiwna,poczytaj sobie moje wpisy na temat gościa który "grasuje na Śląsku choc tez łowi ofiary z innych rejonów PL,Piotr K. MEGA OSZUST ,ostrzegam,ja straciłam wiele a z tego co wiem inne naciągnał na większe sumy,jakie te kobiety sa naiwne .
      • Odezwij się proszę ,mój nr gg 46220713
    • Witam Was. Mam pytanie do Tych które maja już przejścia z oszustami na portalach. Jestem na jednym z nich i na 80% trafiłam na oszusta. Klasyczne "objawy" stąd moja nieufność. Nie chciałabym jednak wystawiać złej opinii do czasu 100% pewności. Poradźcie co zrobić aby to zweryfikować.
      • toi.ja napisał(a):

> Witam Was. Mam pytanie do Tych które maja już przejścia z oszustami na portalac
        > h. Jestem na jednym z nich i na 80% trafiłam na oszusta. Klasyczne "objawy" stą
        > d moja nieufność. Nie chciałabym jednak wystawiać złej opinii do czasu 100% pew
        > ności. Poradźcie co zrobić aby to zweryfikować.
        napewno nie zapraszj do domu,nie pożyczaj pod żadnym pozorem kasy,a najlepiej mów że jestes biedna ja wiem dużo na ten temat ,tracąc wiele
        • Dziewczyny, nie wiem jak mam to tutaj napisać. Ale myliłam się. Wydał mi się podejrzany, bo zbyt idealny. Ruszyłam wszelkie mozliwe kontakty, znajomosci. Sprawdziłam bardzo dokładnie. Nie trafiłam na oszusta. Dziękuję wszystkim i życzę powodzenia
    • Nie tylko ją to spotkało.Jest wielu takich cwaniaków co celowo rozkochują w sobie,zapewniają że kochają a potem wykorzystują i znikają.Też takiego poznałam.Z czasem zrobiłam się podejrzliwa odwiedzał mnie co 3mc niby podróże w interesach nawet byłam jego narzeczoną.Potem okazało się że ma żonę i córkę.Bez litości wykorzystuje kobiety do swoich celów był uroczy ugodowy i miły a tak naprawdę to podły chciwy człowiek.Przedstawił się jako Tomasz Kowalski a tak naprawde ustalam jak się nazywa nie podaruje tego.To nauczka dla mnie i przestroga dla innych.Na te chwile nie wierze już mężczyzną i bardzo cieszy mnie to że wam się udało.Pozdrawiam

• ja chciałabym przestrzec wszystkie kobiety przed Krzysztofem R. z Sopotu lat obecnie 39.
      to kłamca , oszust i świnia. Jego głowym celem jest poznanie jak największej ilości kobiet.Jest niestabilny emocjonalnie i potrafi kłamać na zawołanie.
      • Krzysztof R. z Sopotu mail krissstof74@gmail.com wysoki . 186 cm , niebieskie oczy , okulary, łysawy, a resztę włosów strzyże bardzo krótko,jasna bródka.Gruby, z dużym brzuchem.
    • Dołączę info do pozostałych. Uważajcie na Pana podającego się za inżyniera wiertnictwa naftowego z Chicago, nazwisko Bryan MCCoy, lub John Antony, ale bywał też pod innymi. Jego mail to brmccoy17@yahoo.com lub brmccoy17@hotmail.com i decentanthony@hotmail.com Mówi, że jest wdowcem i ma 8 letnią córkę. Oczywiście po jakimś czasie prosi o pieniądze. Dziewczyny nie dajcie się nabrać. Jeśli po kilku listach pisze, że kocha, że przyleci tylko brak mu pieniędzy, że ma problem z kontem bankowym itp. to zastanówcie się, czy to nie oszust. Zawsze sprawdzajcie maila i zdjęcia w wyszukiwarce google, czy nie ma ich na innych portalach pod innym nazwiskiem. Ja tak robię i nie dam się nabrać. Linki do jego zdjęć poniżej.

meg-golpistasvirtuais.blogspot.com/2012/08/denuncias-do-dia-05082012.html
      www.youreittoday.com/scammer.php?scammerid=546151
      Tu macie link do wyszukiwarki Google.

images.google.com/
      Kliknijcie na ikonkę aparatu, otworzy się link "prześlij obraz", wtedy załadujcie zdjęcie ze swojego komputera i wyszukiwarka znajdzie wam to zdjęcie w internecie. To bardzo prosty sposób na oszustów. Sprawdzanie maila też pomoże.
      Mam nadzieję, że pomogłam.

• 02.08.13, 08:17
      Czyli Krzysztof M. z Ustronia.
      Bezrobotny, uwikłany w dziwne układy, sprawaiający dobre wrażenie emocjonalny pasożyt.
      Zapraszam oszukane finansowo na priv.

• Jan W pochodzący z Wałbrzycha, podajacy się za inż budownictwa, sztyn średniego wzrostu, szczupły. Grasuje na kilku portalach, aktualnie łowi da dolnym śląsku. Podaje sie za rozwiedzionego lub kawalera, bezdzietnego , po 40-tce. W rzeczywistości facet ma 52 lata, żonę i 2 dzieci. Po tygodniu twierdzi że kocha i chce się żenic a następnie próbuje wyłudzić pieniądze twierdząc , że ma problemy finansowe. Gdy prawda o nim wychodzi na jaw i ofiara każe mu spadać, zmienia się w stalkera, śledzi, sterczy pod domem, wydzwania, pisze smsy i maile miesiącami, tak że bez interwencji policji nie obejdzie się.
        • Ten facet, to Tunezyczyk, który bardzo dobrze mówi po polsku. Był żonaty z Polką, Patrycją, ktora obecnie mieszka w UK, w Gloucester z ich synem. Rzeczy, które opowiadał o swojej bylej żonie już przyprawiają o mdłości, że go zdradzała z jakimś murzynem, że jest chciwa, prostaczka, skłócona z rodzeństwem, nienawidzi własnego brata i bratowej, że miał teściową alkoholiczkę, które chciała dla córki biznesmana itd. Facet kłamie na każdy temat, a jego jednym powodem w jaki pcha się w związek jest chęć zdobycia paszportu RP ( po tym, jak żona zaserwowała mu papiery rozwodowe, już szanse są nikłe). Zdobył pozwolenie na pobyt na podstawie abolicji, ale kończy się ono w czerwcu 2014. Będzie usilnie szukał kogoś, kogo naciągnie na papiery, pieniądze, bo tunezyjska rodzina nienażarta, chciwa, wszystko dla pieniędzy zrobią, żeby wyłudzić. Facet jest damskim bokserem, leniem, nigdy nie ma pracy dłużej niż 3 miesiące z rzędu, jest niestabilny, zdradzi każdą kobietę - nawet świętą. Jego żywioł to prostytutki - striptiserki, kobiety bez godności. Sam pije, ćpa, kradnie przypadkowym jednonocnym panienkom telefony komórkowe, biżuterię. Przyparty do muru kłamie, potrafi uderzyć kobietę, poniżać, ubliżać. To jest potwór z minką niewinnego, skrzywdzonego i na taką gadkę będzie nabierał naiwne panny, albo po prostu dobrych ludzi. Umawia się z kolegami podobnego typu, co on na 3kącik z jakimś polskimi desperatkami oo hotelach. Chory facet, złamany przez życie. Totalnie zaniedbał syna, nie płaci na niego, nie alimentuje, nie intresuje się nim, a gdyby coś z tego miał wystawiłby go na alegro za marihuanę albo kilka butelek whiskey. Bardzo zdemoralizowany, rozpieszczony przez podłą matkę - materialistkę. Myślę, że to psychopata w klinicznym rozumieniu terminu. Wystrzegajcie się, jeśli nie chcecie zostać ogołocone lub mieć problemy z policją, która go poszukuje. Facet może grasować na Dolnym Śląsku, w Łodzi. Szuka darmowego wiku i opierunku, najlepiej, żeby szpanować w swojej rodzinnej wiosce. Jest beznadziejny, niewykształcony, mierny pod każdym względem. To wychodzi po czasie. Nie dajcie się zwieść jego kłamstom, sprawdźcie go przez policję.
          • Z nowym rokiem 2014 zamykam wątek. Macie dziewczyny tłumoka z głowy. Siedzi w swojej ojczyźnie i robi "biznes";-)) Do Polski już nie wróci, po tym, jak po kolejnej orgii z 2 kolegami obrobił dziewczynę, z którą imprezował w hotelu. Policja przymknęła go na 48 h i chyba ostro się za nim rozglądali, bo prokuratura kazała gościowi zapłacić kaucję. Do Polski nie ma już powrotu, ale myślę, że będzie próbował ugrać coś z jakaś naiwniaczką, bo przecież jak taki czarujący książę może spędzić resztę życia w zapyziej wiosce ;-)). Ostatecznie zawsze kosa trafia na kamień.
    • Czy ktoras natrafila na badoo na michała 32 brunet z wawy ma wpisane w pracy sily powietrzne rp wydaje sie spoko ale mysle ze to niezly klamca ,pytam bo nie chce sie naciac,twierdzi ze jest kawalerem a mi sie wydaje to niemozliwe,chce ode mnie stalego zwiazku
      • Cześć.
        Wiesz co bardzo bym chciał Ci pomóc, nie znam tego gościa , ja mam podobny przypadek, wiem ze gościu kłamie jak z nut i jest totalnym babiarzem, ale chyba zaszłam trochę za daleko i próbuję za wszelką cenę dowiedzieć kim on jest ?Kurcze po co oni tak robią przecież domyślają się że tutaj nie wszyscy są popieprzeni i mogą kogoś skrzywdzić.
        Pozdrawiam.
    • Czy ktoś z Was drogie Panie miały do czynienia z Panem z portalu my dwoje o nicku M2BDA975
      o imieniu Andrzej z Opola.
      Proszę o informację.
      • Wiecie co drogie Panie myślałam że takich przypadków jest dużo mniej przeraziło mnie to ...ich jest od groma i trochę...pisałam już wcześniej że poznałam faceta z my dwoje ma na imię Andrzej ma dom w Opolu ale tam nie mieszka tylko u mamy tak mówi i jest po rozwodzie ...ostatnio w bardzo delikatny sposób dowiedziałam się że piszę z 6 kobietami a ja jestem 7 bardzo fascynujące nie wiem z iloma spotyka się na poważnie a ile ma tak dla lepszego samopoczucia w większości piszą o sexsie jakaś parodia tak jak by życie składało się tylko z pieprzenia ...muszę go złapać na gorącym uczynku wtedy będę miała czyste sumienie że to on jest śmieciem ...a i chciała bym wtedy umówić się z Tymi laskami o ile będzie to możliwe,proszę podpowiedzcie mi czy to dobry pomysł i czy może ktoś tego dupka zna .
    • Chciałabym poinformować o 2 osobnikach z My Dwoje, panowie z Lubuskiego z wyższym wykształceniem. Jeden nauczyciel z zawodu, drugi leśniczy - wdowiec. Oboje nie szukają kobiet na poważnie, chcą podnieść swoje marne poczucie wartości. W tym samym czasie mają inne kobiety, każdej mówią, że nikogo poza nią nie ma. To manipulatorzy w wieku ok. 5O lat, mają dzieci, które samotnie wychowują.
    • Przemysław z Inowrocławia, rocznik 1976, wzrost ok. 175 cm. Pisze rymowane wierszyki na poziomie podstawówki, gra romantyka, często na spotkania przynosi kwiaty.Ostrzegam kobiety przed tym człowiekiem, ma zaburzenia psychiczne, symuluje depresję wywołaną przez byłą żonę, rozwód, pracodawców , matkę, ojca i wszystkich świętych włączając z czasem w grono tych osób partnerkę.Ma urojenia, pisze i co chwila dzwoni, koniecznie chce mieć dziecko.Uważajcie kobiety, bo ma zaburzenia osobowości, jest agresywny również w stosunku do małoletnich. Moje dziecko uderzył ! Ja była bym wdzięczna gdyby mnie ktokolwiek przed nim przestrzegł, więc piszę ku przestrodze Kobiet.
    • poszukuje tomasza noga.prawdopodobnie sie ukrywa,ma wyroki z calej polski za wyludzenia kradzieze i przywlaszcenie mienia i oszustwa internetowe.wyludzal tez telefony na abonam.od roznych osob
      ma 29 lat ale podaje rozny wiek i pewnie tez zmienia imiona.to jest wlasciwe
      na fb ma zdjecia i pochodzi z rzeszowa
      na zdjeciu jest w porsche i ma tatuaz po ang.ze rozliczy go tylko bog
      szukam osob poszkodowanych co mialy stycznosc z fikcyjna firma whb
      okradl mnie oszukal i wyludzil na mnie przez ta firme ponad 150 tys
      wlasciwie jest to szajka
      byl ze mna i jednoczesnie z innymi kobietami jak udlao sie ustalic
      ma blizniaki.klamie i mami i gra jak aktor.szukam oszukanych ludzi bo bede miec sprawe w sadzie a w grupie sila i sadze ze ofiar ma duzo na koncie
      • magg.i@gazeta.pl
      • ps.teraz prawdopodobnie moze ukrywac sie za granica
        uwazajcie bo siedzi czesto na portalach spoleczn.i uwazajcie jak bedzie proponowal prace wycieczke cokolwiek do niemiec belgii itp, mozna skonczyc wiadomo ... maile jakie znam to tablice.eu i tommmy 4
        rodzine mial we wloszech wiec jak mowi duzo o niemcach wloszech i krakowie to swiatelko
        ten typ nie ma zadnych skrupolow to socjopata.
        na dodatek uroczy i niezle sciemnia,powie co tylko chcecie uslyszec i dostosowuje sie jak kamelon
        • SUPER MOJE PANIE,DODAWAJCIE WIECEJ TAKICH WATKOW.
          DZIEKI WAM MOZE NIE JEDNA KOBIETA OPRZYTOMNIEJE I NIE DA SIE NACIAGNAC ZADNEMU SQURWYSYNSKIEMU OSZUSTOWI.
          • ewa10-0 napisała:

> SUPER MOJE PANIE,DODAWAJCIE WIECEJ TAKICH WATKOW.
            > DZIEKI WAM MOZE NIE JEDNA KOBIETA OPRZYTOMNIEJE I NIE DA SIE NACIAGNAC ZADNEMU
            > SQURWYSYNSKIEMU OSZUSTOWI.

szkoda ze o istnieniu takich stron dowiedzialam sie po fakcie:(
          • Do ewa10-0 i kawgraz. Robicie naprawdę dobra robotę. Jestem pełna uznania dla Was.
            Ewo10-0 znalazłam "mojego" oszusta na jednym z linków od ciebie ze zdjęciami. Problem w tym, że wcześniej wymieniłam się z nim zdjęciami. Pozostanie mi szukać mojego zdjęcia na różnych portalach, bo być może oszust założył sobie profil z moim zdjęciem i oszukuje innych na moje konto?! Tylko tego się trochę boję, co możecie mi w takiej sytuacji doradzić? proszę odpiszcie.
            • Do ewa10-0 Zapomniałam dodać, że facet ma profil na Fb (na pewno fałszywy, więc w grę wchodzi też kradzież tożsamości). Dla mnie "występował" jako Steve Brown z Manchester, pod tymi danymi znalazłam go na Fb a potem szukałam dalej. Pozdrawiam.
            • Oj,nic nie poradzisz.Jezeli znalazla bys jakies swoje zdjecia,ktore by byly uzyte przez jakiegos oszusta,lub oszustke,bo tez dzialaja z nimi w grupie,od razu zglos adminowi,ze to Twoje zdjecia ,ale uzyte przez oszustow.
              Pozdrawiam
              • ewa10-0 napisała:

> Oj,nic nie poradzisz.Jezeli znalazla bys jakies swoje zdjecia,ktore by byly uzy
                > te przez jakiegos oszusta,lub oszustke,bo tez dzialaja z nimi w grupie,od razu
                > zglos adminowi,ze to Twoje zdjecia ,ale uzyte przez oszustow.
                > Pozdrawiam
                do ewa10-0 dzięki za radę. co do nr. tel. to taka mała zmyłka w różnych wiadomościach była, że niby ich numery zaczynają się od +4470... i dalej, a u mnie+44 779... i tp. , nawet moja córka w Anglii ma podobny numer. Tyle, że grzeczny był, co dalej, nie wiem, czy nie zmienić swojego IP komputera, bo trochę się obawiam, bo w 1 tygodniu wymieniliśmy się e-mail. Jestem już teraz bardzo ostrożna-naprawdę. Jego zdjęcia znalazłam ostatnio na jakimś linku który dołączyłaś, ale to na pewno czyjaś skradziona tożsamość, albo też współpraca, bo i tak bywa. Nie mogę w jakiś sposób zgłosić tego na "stop scamers", bo... albo nie tłumaczy na polski, albo mnie odrzuca. A ja już stara baba jestem, mam 50 od tego roku, więc nie jest mi tak całkiem łatwo orientować się na tych stronkach, ale próbuję.
                • Ktoś zna Arka Kożlika ze Zgierza?co tydzien zmienia kobiety,wszystkie kocha,pozniej wyzywa od najgorszych,przeprasza i tak wkolo..a tak na prawde probuje znalezc cieple miejsce na zime...po dwoch wyrokach ,siedział,,dwoje dzieci kazde z inna..
                • Zmien przede wszystkim wszystkie hasla na poczte e-mail,tam gdzie sie logujesz,jak mozesz,zmien rowniez ip komputera.Zainstaluj sobie tlumacza,powinno wszystko przetlumaczyc.Ja tez nie jestem mloda,troche starsza od Ciebie.Moj oszust nawet zalozyl na moje imie i nazwisko nowy adres e-mailowy z yahoo i mi go przeslal z haslem i prosil zebym sie zalogowala z tych danych,ze jemu i mnie bedzie wygodniej sie komunikowac.Debil myslal ze dorwal porypana babe.Prosilam,zebys mi na poczte tu e-mailowa podeslala jego zdjecie.Jezeli nie chcesz,trudno.
                  Pozdrawiam
                • Zmien hasla do wszystkich stronek,do poczty e-mailowej,jak mozesz zmien ip kompa.
                  • ewa10-0 napisała:

> Zmien hasla do wszystkich stronek,do poczty e-mailowej,jak mozesz zmien ip komp
                    > a.
                    do ewa10-0 Ja po prostu nie wiem, jak to technicznie zrobić tutaj, na tej stronce, jest tu tylko twój pseudonim.
                    • Witam.
                      Wystarczy kliknac w moj nick,znaczy pseudonim,otworzy sie moja strona na forum i kliknij w koperte,a tam juz nic,tylko wkleic zdjecie.
                      Pozdrawiam,.
                      Bedzie pisalo -zalacz plik,wiec wklej to zdjecie co masz tego squrwiela i mi przeslij.
                      • ewa10-0 napisała:

> Witam.
                        > Wystarczy kliknac w moj nick,znaczy pseudonim,otworzy sie moja strona na forum
                        > i kliknij w koperte,a tam juz nic,tylko wkleic zdjecie.
                        > Pozdrawiam,.
                        > Bedzie pisalo -zalacz plik,wiec wklej to zdjecie co masz tego squrwiela i mi p
                        > rzeslij.
                        do ewa 10-0 Ja tak właśnie robiłam ewa i nic. klikam na kopertę, żadnej reakcji, klikam na wyślij wiadomość i nic, bo pisze mi, że nie jestem zalogowana, a przecież jestem. Ale ty masz już jego zdjęcia w swoich zdjęciach jak kliknęłam na twój nick. zdjęcie nr. 12, 13, 14 15 , bo oglądałam. a brakuje jeszcze jego zdjęcie 1) w ciemnym garniturze w restauracji 2) na leżaku w sportowych portkach. To ten sam człowiek, bo ja mam te wszystkie od niego zdjęcia i te co u ciebie są też mam od niego.
                        • Rozumie,ale Ty musisz aktywowac swoj profil,wtedy bedziesz mogla wysylac zdjecia,pisac wiadomosci.
                          Zaraz zobacze co to za "ptica",znaczy ten szczur,oszust,znaczy w kogo sie wcielil.
                          • NIE ZAPOMINAJCIE PANIE,ZE TO SA FOTOGRAFIE LUDZI NORMALNYCH,ALE SKRADZIONE PRZEZ OSZUSTOW,KTORZY WYCIAGAJA,LUB CHCA WYCIAGNAC PIENIADZE OD SAMOTNYCH KOBIET.NAJCZESCIEJ SA TO CZARNOSKORZY OSZUSCI,MEZCZYZNI,UZYWAJACY TWARZY INNYCH MEZCZYZN.
                      • Witam ,klikałam na koperte ale nic sie nie otwiera,wiesz moze kto sie ukrywa pod zdjeciami majora Kenneth Prestona?
                        • Masz klinac w moj nick,otworzy ci sie galeria zdjec,ktore sa skradzione normalnym osoba,a podszywaja sie pod nie czarnoskorzy oszusci.

www.romancescam.com/forum/viewtopic.php?t=23051
                          • Teraz jest jako Raymond Brooks
                            • www.facebook.com/pages/Romancescamcom/574727469218232
                              Są idealne. W rzeczywistości, oni ktoś mógł zobaczyć siebie spędzeniu reszty życia z. Przyzwoity człowiek z dobrej pracy lub działalności w poszukiwaniu dobrego, uczciwego partnera na osiedlenie się w dół. Ty lub ktoś, kogo znasz może być przyjaźń tę osobę teraz online. Jednak ostrzegamy. Rzeczy nie są takie, jakie wydaje się być. W rzeczywistości rozmawiasz posiedzeniu karnego w kafejkę internetową z dobrze przećwiczonej skryptu on używane wiele razy wcześniej. On poluje pośrednictwem czatów, randek i portali społecznościowych w poszukiwaniu ofiary, patrząc zarobić na romans. Jeśli masz ponad 40, niedawno rozwiedziony, wdowa, osób starszych lub niepełnosprawnych, a następnie wszystko lepiej w jego oczach. Oszuści są mistrzami w psychologicznym profilowaniu i używać ich znaleźć słabości na swoją korzyść. To najnowsza ewolucja Nigerii opłaty z góry (419) oszustwa. Zamiast wysyłać listów spamowych, które obiecują miliony za pomoc, te oszuści są kierowane pojedyncze mężczyzn i kobiet, którzy szukają miłości w Internecie. Używają sztuczki psychologiczne, aby zwabić swoje ofiary, należy skorzystać poezji, a nawet prezenty, aby je pod ich urokiem, a następnie raz tam jesteś, będzie starał się dotrzeć do swojego portfela, cały czas zgłaszają swoją "dozgonną miłość" dla Ciebie. Oszustwa mogą mieć formę z prośbą o czek dla nich za pośrednictwem konta bankowego, ponieważ są "z kraju" i nie można go spieniężyć się, lub mogą się wprost i poprosić o przesłanie pieniędzy, by im pomóc z wytworzona "trudności finansowych" twierdzą, doświadczać. To wszystko są kłamstwa wykorzystywane do próby, aby były łatwe pieniądze od niczego nie podejrzewających ofiar. Smutną prawdą jest, dla każdego prawdziwego profilu widać w Internecie, istnieje wiele fałszywych nich udając być Twój idealny partner i przy użyciu zdjęć z modelowania lub skradzionych serwisy społecznościowe. Ludzie w fotografii jest tyle ofiar, jak ludzie, którzy się oszukany przez setki, tysiące, a nawet dziesiątki tysięcy dollars.Internet oszustw romansu i innych powiązanych przestępstw są bardzo realne, a ich wpływ - nawet rujnuje - mieszka w całym świat. najlepsza broń przeciwko tej zbrodni jest edukacja. Im więcej osób, które są wykształcone w sposób oszustwa pracy, tym trudniej jest dla oszustów, aby zarabiać pieniądze i tym więcej oszustów, które mogą być wprowadzone z biznesu. Romancescam.com została utworzona w 2005 roku, pierwotnie jako miejsce, aby dodać szczegóły wszelkich oszustów, którzy próbowali przyłączyć się do witryny datingnmore.com randkowy. Jak lista rosła, więcej sekcji dodano do witryny, co jest dzisiaj - największym i najbardziej wpływowym zasobów online z oszustami romans z całego świata. Zyskała uwagę mediów na całym świecie i została wyróżniona w jednym z odcinków show Oprah. Dzisiejsza romancescam.com jest znacznie więcej niż tylko listy. W hotelu znajduje się dział z ponad 45.000 zarejestrowanych użytkowników i ponad 200.000 postów przez jego stale rosnącej członkostwa. Możesz zrobić test, aby zobaczyć, jakie jest prawdopodobieństwo, że osoba, z którą rozmawiasz jest oszust, sprawdzić adres IP, badać swoje kontakty na różnych portalach społecznościowych i wiele więcej.
                                • TU SA MORDY OSZUSTOW:

www.romancescam.com/forum/viewtopic.php?f=77&t=11769
                                  JEST TYCH STRONEK DOSYC DUZO.
                                  • Bardzo fajnie, że rozszyfrowujecie takich oszustów, może dzięki temu będą czuli się mniej bezkarni i jakoś zmienią swoje postępowanie? Sama korzystałam z kilku portali i wiem, że czasem trudno odgadnąć, że facet ma złe intencje, wydaje się, że wszystko jest w porządku, a tu nagle okazuje się, że ma żonę, a oprócz tego dwie kochanki i ja jestem kolejną. Także takie opisy są bardzo przydatne, z pewnością na bieżąco bym śledziła, gdybym jeszcze korzystała z takich portali:)

Zaskoczyło mnie, że kilka osób pisało o facetach z mydwoje, że oszuści, bo właśnie tam skończyłam swoje poszukiwania i byłam bardzo zadowolona z tego portalu, właśnie przede wszystkim dlatego, że faceci tam byli inni, tacy bardziej normalni, uczciwi. Tak mi się wydawało. Jedyne co mogłabym doradzić, to skontaktowanie się z moderatorami, wiem, że bardzo szybko działają w tego typu przypadkach. Raz sami do mnie napisali, żebym uważała na danego użytkownika, że wprawdzie usunęli mu konto, ale przestrzegają przed kontaktem poza portalem, jeśli wymieniliśmy się mailami, bo jakiś oszust. No cóż, jak widać czarne owce mogą znaleźć się wszędzie...

Powodzenia Dziewczyny!
                                    • Prosze,redolka,badz ostrozna w swoich ;poczynaniach szukania tego jednego,jedynego,ja tez jestem sama i chciala bym miec ta bliska osobe kolo siebie.
                                      niestety,zaden squrwiel nie jest wart NASZYCH łez,kiedy sie okaze,ze zlamal nam serce.dlatego wlasnie dzialam na forum w ten sposob,zeby ostrzec WSZYSTKIE kobietki,nie dajcie sie nabrac na ich mile slowa .Ja sie nie dalam i jestem z siebie dumna,oni polegli kolo mnie,takiej szrej myszki,ze ich wszystkich rozszyfrowalam.
                                      • Dziękuję Ewa, ale tak jak pisałam, skończyłam poszukiwania na mydwoje, bo tam udało mi się znaleźć tego jedynego:) Także mam już za sobą etap poszukiwań na takich portalach, ale mimo wszystko bardzo chwalę Twoją pomoc. Oby było więcej takich zaangażowanych kobiet, to wtedy łatwiej byłoby nam unikać oszustów.

Tylko dodam jeszcze jedną rzecz: nie wrzucaj wszystkich facetów na portalach randkowych do jednego worka. Jasne, że można spotkać oszustów, ale można znaleźć też tego, kogo się szuka. Trzeba tylko mieć trochę szczęścia, cierpliwości, ostrożnie podchodzić do tych nowych znajomości, no i moim zdaniem wybrać odpowiedni portal, bo chyba przyznasz, że portal portalowi nierówny? Są takie, gdzie facetom głównie chodzi o seks, ale są też takie, gdzie faceci normalnie traktują kobiety i też szukają normalnego, trwałego związku.

Mimo wszystko życzę powodzenia i zachęcam inne użytkowniczki portali randkowych do dołączenia się do Ewy i do ostrzegania przed oszustami inne internautki.
                                        • Powodzenia redolka,buziole.
                                          WSZYSTKIM INTERNAUTOM I INTERNAUTKOM ZYCZE DUZO ZDROWIA I JAK NAJMNIEJ PROBLEMOW W POSZUKIWANIU TEJ DRUGIEJ SWEJ POLOWKI.
                                          Wyjezdzam dzisiaj na kontrakt,wracam na wiosne.

ZDROWYCH,POGODNYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU.
                                      • Ewo...Cieszę się, że jesteś. Ja poznałam pana spod Przemyśla na Sympatii. Łysawy, szczupły obecnie tuż przed 60-tką, co prawda po maturze, ale na stanowisku kierowniczym. Pisał o tym, ze zaangażował się w akcję ujawniania oszustek krążących po Sympatii. Taki uczciwy, zagubiony, samotny...Wydawało mi się, że taki właśnie jak ja. Bardzo się zakochałam. Pan nie kupował kwiatów, ale chętnie przyjmował wszelkie prezenty korzystając z mojego przewrażliwienia aby nikt nie posądzał mnie o interesowność. Owszem czasami obiecywał coś tam, ale kończyło się na tym, że sama sobie to kupowałam i jeszcze coś przy okazji jemu. Potem już przyjeżdżając do mnie pozostawał na moim utrzymaniu. Dwoiłam się i troiłam aby na wszystko wystarczało. Pan był ciągle nie zadowolony. Stosował na mnie jakieś techniki psychologiczne, bo wiedział o mnie wszystko a ja o nim niewiele. Ponieważ wiedział, ze dla mnie związek to małżeństwo więc na tym jechał. Znał mnie, moją rodzinę, dzieci, znajomych, sąsiadów ja z jego strony znałam tylko matkę. Nie garnął się do pomocy w niczym. Umiał tylko filozofować i odbierać hołdy. Zachorowałam na raka i tu pokazało się jego prawdziwe oblicze... Nękał mnie, dręczył, dokuczał, ciągłe pretensje, awantury a przy tym jakaś taka podskórna chęć na wyrwanie ode mnie co się da. Zupełnie nie liczył się z tym, ze szok jakim jest ta choroba pozbawia sił, że ktoś kto przysięgał mi miłość powinien mi pomóc a on wręcz pomagał mi szybciej umierać. Po spędzonych u mnie świętach powiedział do mnie spierdalaj, bo wyszło na to, że nie jestem chętna dołożyć się do kupna mieszkania czy budowy domku. Stwierdził, że nikt nie związałby się z kobietą bez przyszłości.W pewnym momencie pomyślałam, że wygrał, że ja już dłużej żyć nie chcę. Uratował mnie telefon od koleżanki z forum onkologicznego, która uparcie dzwoniła powiedzieć mi, ze dla niej już nic medycyna zrobić nie może. To była nieżyjąca już Kasia Markiewicz. Jej telefon mnie uratował. Dziś pan znowu jest na łowach, znowu szuka następnej do przygód i do małych korzyści. Ostrzegam więc dziewczyny samotne i zdesperowane tak jak ja. Ten człowiek niczego Wam nie da. Zabawi się, wyciągnie co się da i odejdzie. Jego miłość trwa 3 lata, bo gdzieś wyczytał, że socjolodzy na tyle szacują trwałość uczuć.
                                        • Bardzo Ci wspolczuje, ale nie do pomyslenia jest jak mozna byc tak naiwną kobietą. Czy za wszelką cenę chcialas miec faceta, na którym nie moglaś polegać od samego początku. Życze dużo zdrowia.
                                        • Ja również Ci bardzo współczuję....jak masz jakieś zdjęcia tego faceta,to go dodaj do oszustów..pozdrawiam i życzę zdrowia..
                                          • logitech- nie wymądrzaj sie i nie pisz o naiwności. Są osoby kierujace się sercem, kochające , które dużo z siebie dają i nie patrzą aby brać. Często przyciągają skurw....i są wykorzystywane, bo innych oceniają wg siebie, nie oczekując podstępu.

Koba14- bardzo Ci współczuję, że trafiłaś na drania w takim momencie swojego zycia. Nie podałaś jednak zadnych danych pozwalających zidentyfikowac dziada. Podaj proszę imię, pierwszą literę nazwiska, nick na portalach randkowych , opisz dokładnie wygląd, zawód, miasto z którego dziad pochodzi, wszystko co wiesz a co pozwoli go zidentyfikowac bez podawania nazwiska. Trzymaj się.
(401-500)
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-400 401-500 501-600 601-665
(601-665)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.