Forum kobiet oszukanych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
                      • 12.03.12, 17:01 Odpowiedz

no widzisz... ty musisz pracować a ja się bawię...

kaja12343 napisała:

> Żałosna jesteś, co ja robię? PRACUJE , ale Ty to chyba powinnas wnuki bawić.Ma
                        > sz racje ,szkoda czasu na Ciebie.
                • 12.03.12, 18:03 Odpowiedz
                  Ewo nie wiem jakich bzdur ci nagadał Piotr a przypuszczam ze mnóstwo ,otóż wcale mu nie jestem winna wysokiej kwoty,chodzi tutaj o 70 zł po odliczeniu zatankowania mu samochodu,kiedy to jechaliśmy do Dąbrowy i do tego oficjalnie moge się przyznac a jak mi nie wierzysz mam nagraną rozmowe gdzie pada suma jaką mu jestem winna jak chcesz możemy się spotkać i posłuchasz sobie.Ja w przeciwienstwie do innych nie mam czego ukrywać.
                • 14.03.12, 14:57 Odpowiedz
                  Wiesz co "ewiku" nie powinnam tak naskakiwać na Ciebie ,w sumie to masz prawo byc z kim chcesz i jak chcesz.
                  • 15.03.12, 14:50 Odpowiedz

No właśnie...i dlatego ja jedna, zachowując cały czas dystans do zdarzeń, dotyczących p. P.K. mogę powiedzieć, że wszystkie zarzuty, które zostały tu na forum postawione są pomówieniami, nie mającymi nic wspólnego z prawdą...

p.s. w tak w ogóle to określenie "oszust matrymonialny" dotyczy osoby obiecującej przede wszystkim małżeństwo a na coś takiego nikt się tutaj nie skarżył...

graza385 napisała:

> Wiesz co "ewiku" nie powinnam tak naskakiwać na Ciebie ,w sumie to masz prawo b
                    > yc z kim chcesz i jak chcesz.
                    • 15.03.12, 18:09 Odpowiedz
                      Pomówienia to są , które napisała PIOTR ,bo nie ma żadnych dowodów,ale ja nie napisałam POMÓWNIEŃ,lecz ZAPYTANIE :kto go zna? więc zanim go zaczęłaś branić i to publicznie może byś wniknęła w sprawę,a jeśli nie chcesz, nikt Cię do tego nie zmuszał, sama chciałaś rozmawiać telefonicznie.
                      Przekanasz się,moze jak on będzie miał kolejną sprawę i wyrok, ja mam DOWODY o ktorych Ty nie wiesz ,bo nie chcesz,lecz wolisz słuchać tego oszusta.
                      • 16.03.12, 08:36 Odpowiedz

nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek i z kimkolwiek chciała rozmawiać o P.K....pomijając już fakt, że ani jednej osobie na tym forum nie podawałam ani nie prosiłam o numer telefonu, więc nie mogłam chcieć rozmawiać, raczej byłam terroryzowana telefonami od obcych kobiet...smsami też a to jak wiadomo podlega karze...

kaja12343 napisała:

> Pomówienia to są , które napisała PIOTR ,bo nie ma żadnych dowodów,ale ja nie n
                        > apisałam POMÓWNIEŃ,lecz ZAPYTANIE :kto go zna? więc zanim go zaczęłaś branić i
                        > to publicznie może byś wniknęła w sprawę,a jeśli nie chcesz, nikt Cię do tego n
                        > ie zmuszał, sama chciałaś rozmawiać telefonicznie.
                        > Przekanasz się,moze jak on będzie miał kolejną sprawę i wyrok, ja mam DOWODY o
                        > ktorych Ty nie wiesz ,bo nie chcesz,lecz wolisz słuchać tego oszusta.
                    • 15.03.12, 18:13 Odpowiedz
                      Treść postu jest niedostępna.
                      • 15.03.12, 19:09 Odpowiedz
                        Witam!Przeczytałam wpisy dotyczące Piotra K.Tak się składa,że miałam przyjemność poznać tego faceta.Tak jak piszesz Kaju jest on oszustem na całą Polskę.Jak z nim się spotykałam to okazało się po czasie ,że nie jestem jedyną kobietą z którą się spotyka.Na początku znajomości był czarujący i ujmujący.Oczywiście na drugim czy trzecim spotkaniu już pożyczył pieniądze.raz oddawał,wiele razy nie.Jego system tak działa,że zawsze ma kilka kobiet naraz od jednej kasę pożyczy ,drugą zabiera na kolację lub do kina.Lubi kobiety od 40 w górę.po przejściach.Jak związek się kończy to zaczyna szantażować.Wydzwania do wszystkich znajomych oczerniając osobę z którą był.Wcześniej przegląda telefon i spisuje nr.telefonów Jest człowiekiem chorym psychiczne i manipulantem.Ma duże długi u kobiet i u swoich pracodawców .Od pracodawców też wyłudził pieniądze a później ich szantażował..Oczywiście pracuje bardzo rzadko pozostając na utrzymaniu kobiet.Każdej wmawia ,że idzie do pracy a on idzie na kolejne spotkanie.Potrafi pisać po kilkadziesiąt esmesów na dzień w ten sposób osaczając swoja ofiarę.Mówi,że pracował w Anglii i we Włoszech a prawda jest taka,że tam nigdy nie był.Jest to tylko jego wyobraźnia.Zdziwił mnie wpis Ewiku,chyba jesteś jakąś skończoną idiotką pisząc ,że są to pomówienia.To jest realna rzeczywistość .Piotr jest najbardziej podłym człowiekiem krzywdzi wiele osób i czas ,żeby poniósł zasłużoną karę.Mam nadzieję ,że pozostałe kobiety nie będą milczały.Najważniejsze uwielbia prezenty ,ale dostawać daje wtedy jak dostanie kasę od innej laski.DZIEWCZYNY UWAŻAJCIE NA CZARUJĄCEGO OSZUSTA!!!
                      • 16.03.12, 08:38 Odpowiedz

ile jest tych kobiet?...i w jaki sposób poszkodowanych?...przy oskarżeniach liczą się dowody a tu na razie są tylko pomówienia...

kaja12343 napisała:

> Powiem tu jeszcze jedno, gdybyś umiała mysleć ,to zastanowiłabys się ,skoro tyl
                        > e kobiet Cie ostrzega przed nim, a nie słuchała jego krętactw.Chyba logika podp
                        > owiada, że tyle kobiet nie wymyśliło historii o P.Kasprzaku? Czy Ty jestes tak
                        > zdesperowana ?????
                    • 15.03.12, 19:34 Odpowiedz
                      Zapytaj P.K co mi proponował,pewnie się nie przyzna ale bardzo mu zależało ,żebym przestała brać pigułki ,bo bardzo chciał mieć dziecko (córeczke)mam na to jego smsy.i proponował małżenstwo ,tylko ,że ja go wyśmiałam.bo kto chce mieć dziecko i się żenić po 3 miesiącach znajomości.
                      • 15.03.12, 19:38 Odpowiedz
                        To co pisze ewiku,to zwykła bzdura,on jest oszustem matrymonialnym, bo chyba tylko jej nie proponował małżeństwa i ona traktuje tą znajomośc z nim jako sponsoring, utrzymując młodego faceta któremu nie chce sie pracować, ja byłam z nim zaręczona i przedstawiona całej rodzinie ,więc czy to nie oszustwo?
                        • 16.03.12, 08:57 Odpowiedz

a skąd wiesz jakie propozycje ja dostałam?...i jakim prawem wtrącasz się do mojego życia?...żal ci, że ja mam większe możliwości?...

p.s.cóż, jedni pracują a inni siedzą na necie i piszą bzdury bo nic innego w życiu im nie wyszło...i nic dziwnego w sytuacji, kiedy ma się problemy ze zdrowiem psychicznym co objawia się tą tu właśnie pisaniną nawet już teraz pod różnymi nikami...

kaja12343 napisała:

> To co pisze ewiku,to zwykła bzdura,on jest oszustem matrymonialnym, bo chyba ty
                          > lko jej nie proponował małżeństwa i ona traktuje tą znajomośc z nim jako sponso
                          > ring, utrzymując młodego faceta któremu nie chce sie pracować, ja byłam z nim z
                          > aręczona i przedstawiona całej rodzinie ,więc czy to nie oszustwo?
                        • 27.04.12, 12:05 Odpowiedz
                          Witaj Kaju!Przeczytałam Twoje wpisy i postanowiłam dołączyć mój.Piotra K. poznałam jakiś czas temu.Postrzegłam go jako strasznego histeryka,który jest najbiedniejszy a wszystkie kobiety złe i niedobre, na szczęście ze mną mu nie wyszło.Byłam kiedyś u niego,to zostawił mnie samą a sam umówił się z kolejną laską i jak się później okazało przespał się z nią- to jego metoda działania.Miałam czas będąc u niego sama i sprawdziłam jego dokumenty.Okazało się ,że jest oszustem-w papierach były opisane sprawy sądowe bardzo dużo osób poszkodowanych za wyłudzenia finansowe.Znakomicie umie manipulować ludźmi.O każdej byłej mówi ,że są złe,wszystkie go oszukują i traktują jak faceta do zarabiania pieniędzy.A prawda jest taka,że skurwiel leżał by cały dzień w łóżku albo biegał na zakupy-korzystając z pieniędzy swoich pań.Nie pracuje i nie wiem czy kiedyś pracował jak już to krótko bo on nie lubi pracować bo zbrudziłby rączki.Uważajcie na niego.Na początku czarujący.Jeszcze potrafi najpierw gdzieś zaprosić na kawę a za dwa ,trzy dni pożyczy pieniądze są to kwoty od 30-200 zł.oczywiście później nie oddaje.Dlatego wiem bo sama mu pożyczyłam niewielką kwotę i miałam problem z odzyskaniem pieniędzy a wiem,że są dziewczyny ,które spłacały za niego raty nawet przez rok lub dwa lata.Żyje beztrosko na koszt innych.Zapomniałam dodać,że mimo jego młodego wieku gustuję w paniach od 40 -ki w górę.Pozdrawiam Cię Kaju dobrze ,że są osoby ,które nie boją się pisać.
                      • 16.03.12, 08:50 Odpowiedz

oj kobieto...i co z tego, że ci to proponował? to przecież dobrze o nim świadczy a, że ty nie umiałaś uszanować waszej wierności i straciłaś tą okazję to już twoja "zasługa" i nie mieszaj w to P.K.

(znam osobiście kilka przypadków małżeńst po bardzo krótkiej znajomości i nie ma w tym nic dziwnego)

p.s. a tak prywatnie ci powiem, zostaw te brudy bo w końcu ja zacznę opisywać jak naprawdę wyglądała ta wasza znajomość z P.K. i na czym ci zależało bo byłam akurat cały czas na bieżąco łącznie z waszą korespondencją i zdjęciami...

graza385 napisała:

> Zapytaj P.K co mi proponował,pewnie się nie przyzna ale bardzo mu zależało ,żeb
                        > ym przestała brać pigułki ,bo bardzo chciał mieć dziecko (córeczke)mam na to je
                        > go smsy.i proponował małżenstwo ,tylko ,że ja go wyśmiałam.bo kto chce mieć dzi
                        > ecko i się żenić po 3 miesiącach znajomości.
                        • 16.03.12, 10:23 Odpowiedz
                          Ok, zostawiam Ciebie,bo masz racje,SZKODA NA CIEBIE CZASU,JESTEŚ ŻAŁOSNA,Ty zaczęłaś tu pisać do mnie,a co do innych co o nim piszą,to powinno dać Ci do myslenia, robisz z siebie posmiewisko,a otworzą Ci się oczy jak zobaczysz go za kratkami, ja mam dowody na to co on robi, a Ty nic tylko jego kłamstawa,dziwię się tylko , że jesteś tak naiwna ,myśląc ,że facet 34 latni będzie z kobietą w wieku swojej matki.
                          Pisząc tu dajesz mi dowody do sądu, więc pisz sobie co chcesz,a co ja robie ,to nic Ci do tego, Ty chyba nie masz zajęc,że wtrącasz się w nie swoje sprawy.Nikt Cię nie prosił, żebys tu pisała,ja mam choć odwagę i rozmawiałam z Tobą tel. a Ty umiesz tylko wypisywac bzdury.
                          Moja rada ,pomysl ,kto mógł się tu wpisać ,dla Twojej niezdrowej ciekawości, NIE MAM ŻADNYCH INNYCH NICKÓW.
                          • 16.03.12, 13:20 Odpowiedz

skoro tak dobrze znasz się na prawie to powinnaś wiedzieć, że ubliżanie też jest karalne...
                            czyżbyś myślała, że ciebie to nie dotyczy?

p.s. i dobrze by było, gdybyś czytała co i do kogo piszę bo wchodzisz w nie do ciebie pisane posty...
                            cóż, nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem...odsyłam do lektur szkolnych...

kaja12343 napisała:

> Ok, zostawiam Ciebie,bo masz racje,SZKODA NA CIEBIE CZASU,JESTEŚ ŻAŁOSNA,Ty zac
                            > zęłaś tu pisać do mnie,a co do innych co o nim piszą,to powinno dać Ci do mysl
                            > enia, robisz z siebie posmiewisko,a otworzą Ci się oczy jak zobaczysz go za kr
                            > atkami, ja mam dowody na to co on robi, a Ty nic tylko jego kłamstawa,dziwię si
                            > ę tylko , że jesteś tak naiwna ,myśląc ,że facet 34 latni będzie z kobietą w wi
                            > eku swojej matki.
                            > Pisząc tu dajesz mi dowody do sądu, więc pisz sobie co chcesz,a co ja robie ,t
                            > o nic Ci do tego, Ty chyba nie masz zajęc,że wtrącasz się w nie swoje sprawy.Ni
                            > kt Cię nie prosił, żebys tu pisała,ja mam choć odwagę i rozmawiałam z Tobą tel.
                            > a Ty umiesz tylko wypisywac bzdury.
                            > Moja rada ,pomysl ,kto mógł się tu wpisać ,dla Twojej niezdrowej ciekawości, N
                            > IE MAM ŻADNYCH INNYCH NICKÓW.
    • 04.02.12, 20:54 Odpowiedz
      odezwij się do mnie proszę na maggie610@gazeta.pl
    • 11.02.12, 11:04 Odpowiedz
      Mam wielki problem z moją teściową kobietą w wieku ponad 70 lat. Przed ok 8 miesiącami poznała w sieci młodego 24 letniego irańczyka Hamida. Ten stosując bardzo sprytne działania socjotechniczne ( wyrazy uwielbienia, wiersze, serduszka ) całkowicie omotał moją teściową, która w sieci znalazła sobie u boku Hamida drugie wirtualne życie. Irańczyk już próbował od niej wyciągnąć pieniądze, ale nie udało się do Iranu przesłać dolarów na konto prywatne. Irańczyk próbował zagarnąć pieniądze przez jakieś fikcyjne konto w Kanadzie, ale jeszcze do tego nie doszło. Do teściowej kompletnie nic nie dociera nawet namacalne argumenty o oszustwie. Ona święcie wierzy że zakochał się w niej 24 letni irański oszust.
      Co ja mam zrobić może ktoś wie ?
      • 28.02.12, 09:59 Odpowiedz
        Czy któraś z Pań została oszukana lub pożyczyła Rafałowi M. z Warszawy pieniądze?
        Rafał M.lat 45,otyły, bardzo szarmacki na początku...
        Często szuka ofiar na cafe.pl lub sympatii.Używa nicków Onenoise lub Snowred.
        cafe.pl/ecafe/1,102,,i5mv2uvyjb98ui,1.html
        Proszę o kontakt na maila gazetowego.
        • 28.02.12, 11:32 Odpowiedz
          Miałam z nim kontakt na cafe.pl. Czy mozesz mi podać swój prywatny e-mail lub odezwać sie do mnie na privat: bajola66@wp.pl
          • 03.03.12, 14:34 Odpowiedz
            Dziewczyny uważajcie !!! to wyjątkowy oszust , bardzo sprytny. Ma konta ma wszystkich portalach pod różnymi nickami. Podaje fałszywy wiek , oraz miasto. Jest po rozwodzie i opowiada, że jest singlem. Co nie jest prawdą. Dużo już o nim inne kobiety pisały, ale ja nie chciałam wierzyć. Opowiada, że chce mieć rodzinę, dom, chce być tylko kochany i że zawsze jest szczery, nigdy nie kłamie. Prawda wygląda zupełnie inaczej. Gość nie szuka związku, lubi przygody, pod pretekstem związku szuka szybkiego seksu. Oszukał tak wiele kobiet. Dziewczyny na innych portalach pisały, że on wcale nie jest wolny jest zaręczony i w związku już długim. Działa zawsze tak samo, pisze te same smsy do każdej kobiety, proponuje seks na skype. Jest w " związku" jednocześnie z wieloma kobietami. Na forum społecznościowym FB też pisały kobiety. Obiecuje cuda, czego to on nie da , nie zrobi. UWAŻACIE ponieważ gostek nie używa gumek w seksie. Twierdzi, że jest zdrowy i nie sypia z innymi kobietami. Każdej obiecuje rodzinę i małżeństwo !!! Podaję Wam link z jednego z wielu jego ogłoszeń : badoo.com/0165294404/
            • 03.03.12, 15:58 Odpowiedz
              Ten czlowiek jest slawny. O nim to juz tyle kobiet pisalo. Sama wpadlam w jego lapy. To ze ma narzeczona to dziewczyny odkryly na FB . On nie tylko oszukuje polki ale kazda kobiete na swiecie gdzie ma delegacje. Opowiada takie bzdury ze szok . Gosc uzalezniony od alkoholu i sexu. Ma ogromny wplyw na psychike kobiety. Nadal dziala na wiekszosci portali. Uwazajcie !!!
              • 03.03.12, 16:54 Odpowiedz
                Mnie tak oszukiwał 4 miesiące. Poznałam go też przez internet. Nie można się było połapać, bo w każdym profilu miał podany inne miasto i wiek. Ale na Badoo rozmawiałam z wieloma mężczyznami i tak przez przypadek trafiłam na jego kolegę. O ile dobrze pamiętam to jego kumpel ma na imię Chrystian i w tedy dowiedziałam się, że Norbert naprawdę mieszka w Bocholt i jest zaręczony. Jak mówił jego kolega ( taki gruby łysy gość ), to Norbert wszystkim opowiada, że będzie się żenił. Pytałam, czy ta jego narzeczona wie co On wyprawia, że ją też oszukuje. Podobno ta kobieta nic nie wie. Odszukałam Norberta na FB i okazało się to prawdą !!! w jego FB widniał status związku - zaręczony . Chciałam napisać do jego narzeczonej ale Ona ma zablokowane przyjmowanie wiadomości. Jak mu powiedziałam, że wiem, że jest zaręczony to za 2 dni zmienił status na wolny. Nadal raz na jakiś czas pisze do mnie smsy , jest tak głupie, że myśli iż nie wiem prawdy lub o prawdzie zapomniałam. Dziewczyny z jego kolegą utrzymuje cały czas kontakt. Okazuje się , że On cały czas jest zaręczony, więc jak macie go w znajomych na FB to tylko ma ukryty status związku !!! Żałuję tylko, że nie mogę skontaktować się z jego narzeczoną , bo dziewczyna nie wie z jakim chujem żyje !!! Jak dla mnie facet ma coś z psychiką . Na bank nie jest zdrowy psychicznie. Aaa dziewczyny, które się z nim spotkały pisały, że zdjęcia które ma na portalach są stare bo w rzeczywistości ma 47 lat a z racji alkoholu i cholera wie czego jeszcze wygląda na 57 lat. Inna dziewczyna pisała, że była u niego w domu, podobno w życiu nie widziała tak ochydnego mieszkania i tak śmierdzącego. Ciekawe czy to jest faktycznie jego stałe mieszkanie czy też wynajęte na sprowadzanie sobie kobiet , które oszukuje. Ja się z Norberta wyleczyłam !!! i to prawda On działa hurtowo !!! W tym samym czasie ma po kilka kobiet.
                • 03.03.12, 18:28 Odpowiedz
                  Też miałam to nieszczęście go poznać. Większego oszusta, kłamcę nie spotkałam w życiu. Zastanawiam się czy on ma godność, honor itp. On myśli , że jest idealny wyjątkowy i z kobietą może robić co chce. Poznałam go przez internet. Jak on pięknie pisał, co to on nie zrobi dla mnie. Byłam zakochana i pewna , że znalazłam tą właściwą osobę. Pochwaliłam się koleżance , a Ona powiedziała, żebym pokazała jego zdjęcie i co się okazało ??? On do niej też pisał. Mówił jej to samo. Ale ona poznała go nie na Badoo a na Flirtfotka. Przepłakałam kilka nocy. A później zaczęłam wchodzić na FORA i jak zaczęłam czytać ile kobiet oszukał, wykorzystał, to aż mnie krew zalewała. Dziewczyny powklejały też linki z różnych forów niemieckich. A największym szokiem było to, że Norbert chodzi do klubów Swinger namawia kobiety aby z nim poszły. Jak to przeczytałam to pół nocy siedziałam pod prysznicem i szorowałam się. A już nawet nie pamiętam ile razy wymiotowałam. Kobiety na forach kopiowały jego rozmowy z skype z maili smsy i wklejały na fora. Jestem przerażona ile wpisów przybywa na temat tego człowieka. Ja nawet nie wiedziałam, że Norbert ma narzeczoną . Właśnie dzięki takim Forum dowiedziałam się o tym fakcie. Współczuję jego narzeczonej bo dziewczyna żyje w takiej nieświadomości. A jeśli jest świadoma to musi go kurewsko mocno kochać. Link do BADOO NORBERTA : badoo.com/0165294404/
                  • 03.03.12, 20:15 Odpowiedz
                    Na jego temat można poczytać sobie na portalu mypolacy.de oraz na forum rosyjskim. Ja go poznałam w Polsce jak przyjechał w delegację do naszej firmy. Obiecywał mi wiele !!! Byłam zakochana do szaleństwa w nim. Nie miałam konta na FB więc postanowiłam założyć i go poszukać, ponieważ pisał i dzwonił rzadko a ja nie wiedziałam co się dzieje !! Wchodzę na jego profil na FB a tam widzę ,że jest zaręczony !! Gdzie mnie zapewniał, że nie ma żadnej innej kobiety. Z czasem przekonałam się, że jemu chodziło tylko o sex tylko to go interesowało. Jak pytałam czy będziemy razem zakładać rodzinę to tak tak ale jeszcze nie teraz itp. Później okazało się , że jest na wszystkich portalach randkowych !!! i podaje fałszywe dane !!! ma portalu mypolacy. de też się dowiedziałam, że należy do społeczności swinger !!!! i na większości forum od 2 lat są cały czas wpisy oszukanych przez niego kobiet !!! i to straszne , że ich przybywa !!!! Mam nadzieję , że sprawiedliwość go dopadnie !!! Ma 47 lat za chwilkę będzie staruszkiem. I skończy się szaleństwo. Oby został sam bez miłości kobiety tak aby zapłacił za każdą Naszą krzywdę kobietki. Norbert jesteś kanalia i karykatura mężczyzny !!!!
                    • 03.03.12, 20:53 Odpowiedz
                      Ej kobietki !!! ja właśnie znalazłam to forum Rosjanek. I faktycznie są wpisy o Norbercie. Ale się z niego śmieją . Piszą, że można sporo kasy od niego wyciągnąć, jak jest pijany. A jedna pisze, że ma go w znajomych na FB. Nawet powklejane są jego zdjęcia i nr tele. On tym kobietą był potrzebny aby wyrwać mu kasę . HE HE HE dobrze mu tak !!! a znów na mypolacy to kobiety lecą z takimi tekstami, że my to i tak grzecznie piszemy. A na portalach swinger też ma negatywne opinie, że mu nie staje, że przychodzi tam i pije a później mu nie stoi. Jak coś to wam skopiuje , to co znalazłam. A może to wszystko skopiować i znaleźć dojście do jego narzeczonej , przyjaciół, rodziny i wysłać im to ?? tam są wklejone zdjęcia niech zobaczą co On wyprawia. Może jak zostanie sam bez narzeczonej przyjaciół i rodziny , to się nauczy czegoś !!!!
                      • 03.03.12, 21:21 Odpowiedz
                        To jest chore !!! Dlaczego tego człowieka nie usuną z portali ??? Sama też zostałam oszukana przez niego i co jakiś czas pisze, wysyła chore smsy typu zasypiam w marzeniach jak w tedy kiedy byliśmy razem. Oczywiście pisze z takimi błędami, że szok. Raz na jakiś czas mu odpowiadam na te smsy ale On nawet nie wie jak ja się z niego śmieję. Wpisy chyba już są na wszystkich portalach o nim i nie tylko Polskich. Te wpisy nigdy się nie skończą, do chwili kiedy faktycznie jego otoczenie nie pozna prawdy o Nim. Nie liczcie, że będzie cud i Norbert R z Bocholt przestanie kłamać i oszukiwać. On ma kłamstwo , zdradę i oszustwo we krwi !!! Kiedy pokazał się wpis na jego FB , że jest zaręczony byłam w szoku, ale później pomyślałam, że może jednak coś się w nim zmieniło, że znalazła się kobieta, która zmieniła. Jak się szybko okazało. Wpisów na forach przybywało i nadal przebywa. Jest głupi, ja nic do niego nie czuję..a jak patrzyłam na zdjęcie jego narzeczonej to muszę przyznać, że śliczna kobieta i takie ciepełko ma w oczach, że aż mi jej żal. Mam nadzieję, że za niego nie wyjdzie dla jej własnego dobra.
                        • 03.03.12, 23:27 Odpowiedz
                          Mnie ten człowiek tak obrzydził życie, że stwierdziłam, że nie zostawię tego tak !!! Nie mam zamiaru tylko robić wpisy, że jest oszustem. Bo to wie każda kobieta, która miała z nim odczynienia WIE, a te które nie wiedziały, to się dowiedzą. Po pierwsze mam zamiar odszukać jego narzeczoną i powiedzieć jej wszystko !!! tak samo jak jego znajomym !!! Wiem, że już kiedyś jakieś dziewczyny porozsyłały do jego rodziny info na FB i NK . Nie spocznę , aż ludzie poznają prawdę. Bo nikt mnie tak jak on upokorzył , ośmieszył i potraktował jak idiotkę. Jak mu rozwali się narzeczeństwo, przyjaźnie to nauczy się szacunku dla kobiety i jej uczuć. Pomyślcie dziewczyny, tu mówicie, że szkoda wam mimo wszystko jego narzeczonej, bo to Ona najbardziej ucierpiała . Więc co ??? trzeba ją odszukać i przykrą prawdę powiedzieć prosto w oczy. Nie odpuszczę gnojowi. Bo nie mam 20 lat, aby pozwolić na takie traktowanie. Jaką macie pewność, że On nie rozsiewa chorób ??? Sypia z taką ilością kobiet i to bez gumek, jak dziewczyny pisały na różnych portalach. Z drugiej strony to idiotki, które się godziły na taki seks. Zresztą wszystkie byłyśmy głupie, że tak szybko uwierzyłyśmy w jego słowa. Panie NORBERT UWAŻAJ BO TO KONIEC TWOJEGO OSZUKAŃCZEGO ŻYCIA. Ja już zgłosiłam go do każdego portalu aby zablokowali go podając linki wszystkich portali , na których wypowiadały się kobiety poszkodowane i oszukane. On nawet nie wie, że w Polsce coś takiego jest karalne !!! Jeśli wszystkie zaczniemy to zgłaszać zaczną go blokować. A znając jego nr komputera nie będzie mógł zakładać nowych nicków.
                          • 04.03.12, 00:11 Odpowiedz
                            Ja mam cały czas kontakt z Norbertem tylko i wyłącznie dlatego bo dzięki temu mam stałe informacje. Mówicie, że trzeba odszukać jego narzeczoną, pisać do przyjaciół itp. Dziewczyny odszukajcie starsze wpisy na Forach. Mnie też chciał oszukać , ale mu się nie udało i nie udaje. Tak się składa, że dziewczyny jakiś rok temu powysyłały info po jego znajomych. Oczywiście o wszystkim wiedziałam, bo pomagałam im. Śmiać mi się chciało, jak z nim rozmawiałam, bo wiecie kogo oskarżał o to co się stało ? swoją narzeczoną !!! Był pewny, że to Ona, a dziewczyna nie miała nic z tym wspólnego, jak zresztą ze wszystkim co się cały czas działo. Było nam jej szkoda, bo wiedziałyśmy, że Norbert ją oskarża i wyżywa się na niej. Ponieważ Ona nie chciała z nami rozmawiać, bo tak wierzyła jemu, postanowiłyśmy rozbić ten związek, bo tam miało już dojść do ślubu i dziewczyna miałaby zmarnowane życie. Oczywiście, po części wpakowałyśmy ją w kłopoty, to było świństwo ale nie dała nam wyboru. Wiem , że bardzo cierpiała bo widziałyśmy jej wpisy na FB. Ale to też pokazało kolejną twarz Norberta. Bo jak czytałam to co On do mnie pisze o swoje własnej narzeczonej to śmiać mi się chciało z niego, ale też miałam wyrzuty sumienia, ponieważ dziewczyna musiała piekło przechodzi, być oskarżona o rzeczy, których nigdy nie zrobiła. Mimo, że nie chciała z nami rozmawiać, to jednak byłam pełna podziwu dla niej, zachowała ogromną klasę i kulturę osobistą. Drogie Panie zrobicie jak uważacie. Ale obawiam się z kontakt z jego narzeczoną bo mimo tego nadal są ze sobą będzie ciężki. Ona jest na FB ale nie można do niej napisać, oraz nie wyświetla się lista jej znajomych. Po Naszej wtedy interwencji, bardzo dużo ludzi tzn jego znajomych nam odpisało, a Norbert do mnie mówił, że wszyscy stoją po jego stronie. Oczywiście kłamał albo dodatkowo nie był świadomy jakie tak naprawdę o nim mają zdanie jego znajomi z FB. Sami przyznali, że widzą , jak Norbert nie ma szacunku do kobiet, jak wkleja sobie zdjęcie za zdjęciem z różnymi kobietami i dla nich to jest śmieszne. Najczęściej nie komentowali tych zdjęć z szacunku właśnie dla jego narzeczonej. Więc jak widzicie, On prawie nie ma przyjaciół, tylko opowiada , że ludzie go lubią. Generalnie uważają go za idiotę. Takie samo zdanie mam i ja. Ale co trzeba przyznać ten idiota umie zabajerować kobiety i dostać seks bez większego wysiłku. A wy jesteście samotne i bardzo szybko jest Was oszukać. Niech to będzie dla was nauczka, że nie wierzy się w słowa mężczyzny ale w czyny. A jak widzicie On nie tylko wykorzystuje internet do oszukiwania kobiet ale nawet jadąc na delegacje. Jedna z dziewczyn, która jest na FB w jego znajomy informuje cały czas Panie o pojawiających się nowych kobietach na jego FB, pomaga ponieważ On wykorzystał jej koleżankę, która również była w znajomych u niego i też ją przeleciał. Ona nawet nie zdaje sobie sprawy, że ma szpiegów na własnym profilu. I dobrze, bo dzięki temu wiele kobiet uciekło mu ze znajomych i nie zdążył ich skrzywdzić. Norbert myślał, że może robić co chce z kim chce i kiedy chce..A tu niespodzianka !!! No cóż popiera Wasze wpisy i rozumiem Was. Życzę wiele dobrego i więcej rozsądku w poszukiwaniu partnera życiowego.
                            • 04.03.12, 02:28 Odpowiedz
                              Tak przykro to się czyta :( nie znam tego człowieka osobiście. Jednak jak zobaczyłam zdjęcia poznałam go. Ten człowiek zniszczył życie mojej przyjaciółki. Dziewczyna spokojna ułożona a wylądowała z zaburzeniami psychicznymi u lekarza. Bardzo go kochała, doprowadził ją do szaleństwa. Nie wiedziałam co Ona robi. Prawda wyszła po kolejnej wizycie u psychiatry. Poznała go jak był na Śląsku w delegacji. Ona pracowała w firmie do której on przyjechał. Obiecał, że ją zabierze do Niemiec, rodzina i wspólny dom itp itd. Z czasem dowiedziała się, że właśnie się zaręczył. Miała tak sprany mózg przez niego, że uznała, że on jest tylko jej a narzeczoną wykończy. Nikt się niczego nie domyślał. Zdobyła adresy maili i włamała się na konta. Do tego włamała się na jej konta na FB i jej przyjaciół. Podszywała się za jego narzeczoną jej przyjaciół na nawet dziecko pisząc do niego. Każdą wiadomość kasowała a narzeczona i inni nie mieli pojęcia, że coś się dzieje. Opowiadała, jak się cieszyła kiedy rozwalała ten związek i jak doprowadziła do tego, że ślubu nie było. Słuchałam mojej przyjaciółki i nie wiedziałam komu mam współczuć jej czy tej biednej narzeczonej. Dziewczyna do dziś jest na silnych lekach psychotropowych. Dziewczyny uważajcie proszę Was. Ten człowiek nie szanuje ludzi. Nie szanuje uczuć kobiet, dla niego kobiety to zabawki. Rozumiem gdyby On miał 20 lat, ale w wieku 47 lat coś takiego ? Mówicie, że chcecie pisać do jego narzeczonej. Chcecie poważnie ją chronić ??? czy też szukacie zemsty na Norbercie , ale jedyną osobą która będzie cierpiała to własnie jego narzeczona. Skąd wiecie, jaka Ona jest ? żadna z was jej nie zna. Może tak jak moja przyjaciółka jest słaba i wrażliwa. Kolejne nieszczęście może być. Piszcie na forach, dzielcie się informacjami, tak pomożecie innym kobietą a On może wreszcie się obudzi , pomyśli i zacznie prowadzić uczciwe życie. Nie ma sensu mieszać w to wszystko osób trzecich. Zobaczcie ile tak kobieta przeszła - mówię tu o jego narzeczonej. Chciałyście sprawiedliwości a kto za to wszystko oberwał ?? Ona. Bo jak widać, On nadal działa w swoich oszustwach . Owszem warto powiadamiać jego przyjaciół rodzinę znajomych, bo trafi się wreszcie osoba, która weźmie się za niego. I to właśnie popieram. Trzymam kciuki za Was i życzę mądrego podejścia do tej sytuacji.
                              • 04.03.12, 12:14 Odpowiedz
                                He he he On do mnie pisze cały czas. Po jednym dniu rozmowy już wiedziałam, że mam do czynienia z gościem, który jest mocno walnięty. Ode mnie chciał zdjęcia w bieliźnie. Moje kumpele zaczęły pisać do niego. Mamy taki ubaw,a On głupi myśli, że każda jest nim zainteresowana. Uśmiałam się z jego zdjęć. Wygląda jak gość ze wsi .Jest tak brzydki, że dziwie się , że laski lecą na niego. Mam wrażenie, że chyba te kobiety muszą być bardzo zdesperowane. Myśmy weszły na Forum Międzynarodowe, gdzie laski opisują gości, z którymi spały,albo zostały oszukane itp. Wystarczyło tam wpisać jego nazwisko, to co laski piszą o nim to płakałyśmy ze śmiechu. Jakaś dupa z Rosji pisała, że też go poznała w pracy jak był na delegacji. On pieprzy wszystko co na drzewo nie ucieka. Laski, wystarczy spojrzeć na tego gościa, która przy zdrowych zmysłach chciałaby być jego żoną ??? Gość ma 47 lat to już staruch za chwilę to mu już tylko serce stanie a nie coś innego . Żałosne . PS : laski opisywały, że seks z nim to porażka. Prędzej orgazm miałby z małpą niż z nim. No płakałyśmy ze śmiechu.
                                • 04.03.12, 12:47 Odpowiedz
                                  Przecież każda kobieta na świcie, wie , że są fora gdzie się sprawdza mężczyzn. Ja też znam wszystkie fora te w Polsce i te Międzynarodowe. Kobietki też wrzuciły go do kategorii KASA. Piszą, ze wystarczy mu pokazać zainteresowanie , dobrze po udawać i można za darmo mieć imprezę bo On stawia , a jak jest pijany to wydaje jeszcze więcej kasy. Zaprasza do Niemiec, można dostać ciuchy, kosmetyki itp i dzięki temu zaoszczędza się dużo kasy. Ponieważ jestem wolną kobietą, też się zabawiłam. Miałam weekend w Niemczech. Ale trzeba przyznać, że seksu to on nie umie uprawiać, jest jak zużyty wibrator. A co do jego narzeczonej, to kobiety wiedzą z forum, ale to ich nie obchodzi, bo liczy się darmowa impreza i trochę Euro w kieszeni. Więc jak widzicie, kobiety go wykorzystują a ten myśli , że ma takie powodzenie. Ale niech tak myśli jak najdłużej, więcej zyskamy. Myślał, że jest mądrzejszy od kobiet he he he. Jak się jeszcze poudaje miłość to można wiele zyskać. A jego narzeczonej nie współczuję, jak jest głupia to jej problem. Widocznie pasują do siebie.
                                  • 04.03.12, 14:06 Odpowiedz
                                    Sorry ale ja nie wykorzystałam jego narzeczonej, bo nie mściłam się. A jak Ona nie umie za mordę trzymać swojego faceta to tak się kończy wszystko. Po drugie gdyby była inteligentna to by go rzuciła !!! na pierwszy rzut oka widać, jaki to rodzaj faceta, to co Ona ślepa jest ?? A co mnie obchodzi, czy on coś przeszedł ?? to jest zwykły palant . Gdyby miał jakieś wartości w życiu szanowałby ją kochał, to by nigdy nie znalazło się od 3 lat na forach Polskich i Narodowych jego nazwisko no ludzie !!! A kobietki niszczyły związek nie dlatego, że chciały być z nim ale by się zemścić !!! Zrobiły tak jak czuły ! On zabawił się ich kosztem a my zabawiamy się nim bilans wychodzi na ZERO.
                                • 04.03.12, 13:32 Odpowiedz
                                  Facet zapracował sobie swoim postępowaniem na taką opinię. Ale takich jak On jest wielu. Jednak przeraża mnie fakt, że wszystkie wiedzcie, że jest zaręczony i robicie to co robicie. Chciały byście aby inna kobieta tak zabawiała się waszym facetem ?? Na forach śmiejecie się z jego narzeczonej, że jest tak głupia, że z nim jest . Ale to nie Ona jest głupia Tylko Wy. Bo ona jest widocznie z miłości z nim. Wzbudza u mnie ogromny szacunek, jak również ogromne współczucie. Bo dziewczyna musi przechodzić piekło. Wykorzystałyście jej osobę, aby niszczyć tego faceta i wy uważacie się za inteligentne i poszkodowane ??? Po to jest internet aby sprawdzić każdą osobę. Ja tu widzę wpisy na wszystkich forach ,które są od 3 lat już dotyczące tego człowieka. Ten człowiek faktycznie czytając na forach opinie ma problem z psychiką alkoholem i seksem. A nie pomyślałyście, ze Ona może widzi w nim coś innego, może tak jego narzeczona chce go wyciągnąć z tego bagna , a wy utrudniacie. Myślicie, że ten facet wie, że musi się leczyć ? Nie sądzę. To co wy robicie to zwykłe uprawianie kurewstwa. I nie jesteście lepsze od niego ! . Żałosne i godne pogardy zachowanie.
                                  • 04.03.12, 13:57 Odpowiedz
                                    Ten skończony dureń powinien dziękować Bogu, że ma tak kochającą kobietę i całować ziemię po której Ona chodzi. Faceci mają przy sobie takie cudeńka, które ich kochają ale nie zasługują na takie kobiety !!! Powinna go rzucić !! jak facet stoczy się na samo dno, nałapie chorób, rozpije się straci miłość, to może się nauczy !!! Może On coś tragicznego przeżył w życiu i teraz się mści na kobietach ???? Ale jak widać, to kobiety pięknie sobie z nim radzą. Facet zasługuje na to !! I zgadzam się z koleżanką. To chamstwo wykorzystać dziewczynę aby mścić się na facecie. Ale nic nie lubi próżni !!! zło wyrządzone powraca z podwojoną siłą. Przykładem jest właśnie ten facet. Jego nieuczciwość teraz zbiera teraz plony.
                                    • 04.03.12, 16:39 Odpowiedz
                                      Na jego temat wpisów jest taka ilość, że z taką opinią to wstyd pokazywać się w internecie. Do mnie pisał jakiś rok temu. Ale jak poczytałam w necie o nim, to stwierdziłam oooo nie nigdy w życiu. Dla mnie to jego poziom inteligencji jest na poziomie zero. Czy jest przystojny ??? o matko wygląda strasznie. Zero też kultury osobistej. Ja dla mnie to taki cham ze wsi. Miałam również często wrażenie, że on jest pijany. Tu czytam, że dziewczyną też składał propozycje pójścia z nim do klubów swingersów . To człowiek bez szacunku dla siebie i dla kobiet. Wcale się nie dziwię, że kobiety wykorzystują go finansowo. Bo tylko do tego się nadaje. Moje koleżanki też chętnie z nim rozmawiają właśnie z powodu korzyści finansowych. I same stwierdziły, że szybko można go oszukać. Na 12 portalach- forum kobiet jest znany. I oczywiście na tym międzynarodowym też z miłą chęcią sobie poczytałam. Ale czułam obrzydzenie. Osobiście bałabym się nawet tego człowieka dotykać, aby jakiegoś świństwa nie złapać. Moim zdaniem ten człowiek ma tak zniszczoną psychikę, że leczenie nic tu nie da. Na starość zostanie sam. Teraz powstały jeszcze 2 portale gdzie Panie poszukują opinii o ew. przyszłych mężach. Nawet tam widnieje już jego nazwisko i przestroga + podłączone linki z każdego forum gdzie pojawia się jego Imię i Nazwisko. Facet na własne życzenie zrujnował sobie opinie i jak na moje oko rujnuje życie swojej narzeczonej.
                                      • 04.03.12, 18:34 Odpowiedz
                                        Ten człowiek nie widzi albo nie chce widzieć, że ludzie się z niego śmieją. Wystarczy z nim rozmawiać a czuć jak udaje wielkiego gościa. Na tym forum i tak dziewczyny się z nim lekko obchodzą. Wystarczy poczytać na innych a największe jaja są na międzynarodowym forum. Co delegacja tego człowieka to nowa dupa robi wpis o nim. Kobiety go wyśmiewają. Laski się zakładają, która szybciej go poderwie na portalach randkowych. Kopiują jego wiadomości, które On do nich pisze. On ,nawet nie wie co się dzieje. Teraz właśnie czytam, że dwie laski założyły się która pierwsza wejdzie z nim związek i ile uzyska korzyści materialnych. Wyśmiewają też jego narzeczoną. Rozmawiałam z nim kilka razy ale olałam gościa, bo już widziałam go na czarnej liście, a nie mam ochoty aby mnie tak obleśny ohydny człowiek dotykał. Jego zdjęcia są chyba już wszędzie. Kobiety mają racę ten człowiek skończy bardzo źle. Szkoda mi jego kobiety bo żyje w wielkiej nieświadomości , że z jego powodu stała się pośmiewiskiem. Maskara jakaś. Gość nie wie jakie tak naprawdę zamiary mają kobiety, nabiera się na ładne słówka ale cóż sam tak oszukuje i robi.
                                        • 04.03.12, 22:33 Odpowiedz
                                          Jak można sprawdzić faceta po nazwisku w Polsce i na świecie? W Polsce oszukał dwie kobiety, ale wrócił z Kanady gdzie niewykluczone że tam też zostały oszukane inne kobiety
                                          • 04.03.12, 23:23 Odpowiedz
                                            Jeśli zostały jego dane osobowe zostały na czarnych listach wpisujesz w wyszukiwarkę. Jednak fora narodowe pokazują to dopiero po 30 wpisach, takie są zasady. Polskie fora są albo jawne, albo zamknięte. Szukaj po przez logowanie się na portale, które są tego wymogiem. Każde portale żądzą się własnym prawem. jeśli miał jakieś pozakładane profile na np Badoo itp to wchodzisz w społeczność forum takiego portalu. Poszukaj na portalu www.oszukane.pl itp. Widzę, że jakiś kolejny gość okazał się nieuczciwy.
                                            • 05.03.12, 12:17 Odpowiedz
                                              Dzięki za pomoc!
                                              Dokładnie tak następny amant który okazał się oszustem i złodziejem co najgorsze znalazł następną z bardzo pokaźnym portfelem, kiedy chciałam otworzyć jej oczy, wyśmiała mnie że robie to z zazdrości, więc czekamy na rezultat. Ja nie odpuszczę. Na początek wzięła dla niego kredyt i kupiła mu super samochód. Na razie nie podam jego danych bo czekam na efekty tej wielkiej miłości, ale obiecuję że niedługo wszystko wybuchnie a ja się odezwę i to bardzo głośno.
                                              • 05.03.12, 13:30 Odpowiedz
                                                Ten Norbert to totalny idiota. Pięknie dziewczyny się mszczą na Nim. On nawet nie wiem dlaczego tyle kobiet do niego pisze. Najlepsze są te laski, które stwierdziły, że związek z nim to świetny układ finansowy. Aaa laseczek chętnych przybywa. I dobrze :). Gość dostanie za swoje. Ciekawe jakie to uczucie nie wiedzieć jaki naprawdę ma zamiar kobieta. Sam się o to prosił. Za każdym razem jak czytam wpisy o nim to płaczę ze śmiechu aż mi boli brzuch. On nawet nie domyśla się, że wszystkie jego maile, rozmowy na portalach, smsy są wklejane na fora. Rany co za idiota. Chyba ten alkohol mu wyżarł mózg albo sperma zalała. Nie ma co gość słany na 12 forach w Polsce i na forach międzynarodowych- wow co za kariera ;) DZIEWCZYNY BRAWO !!!! niech dostanie za swoje i niech wie że z kobietami się nie zaczyna. A co do jego narzeczonej to musi być niezła kretynka że żyje z kimś takim.
                                            • 11.03.12, 10:55 Odpowiedz
                                              Również jestem kobietą, którą ten człowiek zaczepiał. Zawsze sprawdzam na forum info zanim wejdę w jakąś znajomość. Ten człowiek zasłużył sobie na to co kobiety teraz z nim wyprawiają. Jednak doznałam szoku, kiedy poczytałam fora niemieckie, a dokładnie wypowiedzi jego byłej żony, oraz innych niemieckich kobiet, jak również ludzi z jego miasta. Jego była , żona pisała,że przez jego postępowanie, zachowanie ucierpiały ich dzieci syn i córka. Kobieta zmuszona była zmienić adres zamieszkania oraz zmienić szkoły dzieciom. Ponieważ koledzy i koleżanki dzieciom dokuczały z powodu Norberta. Drukowały zdjęcia ich ojca, które umieszczały kobiety na niemieckich forach i opisy oraz linki. Z internetu jego dzieci dowiedziały się jakie życie prowadzi ich ojciec, że jest bywalcem klubów swinger. Nie chcę myśleć jakie piekło musiały przejść te dzieci i jaki wstyd. Żona jego ma racje, że zbiera wszystko co piszą o nim na niemieckich forach i chce pozwać go do sądu. Może facet jak zostanie zmuszony do wypłacenia ogromnego odszkodowania za straty moralne i odebrane prawa rodzicielskie i zostanie bez pieniędzy to się nauczy. Ale ja matko jedyna można być takim idiotą i doprowadzić do cierpienia własne dzieci ??? Taki człowiek nigdy nie powinien zostawać ojcem.
                                              • 11.03.12, 11:40 Odpowiedz
                                                Też czytałam wypowiedzi jego żony na forach niemieckich. Jest to straszne !!!!!! Też popieram jego byłą żonę. Brak odpowiedzialności Norberta doprowadził do nieszczęścia jego dzieci. Dzieci w taki okrutny sposób dowiedziały się prawdy. Przecież to już jest tragedia . I jak tu im się nie dziwić, że czują obrzydzenie i nienawiść do ojca. A jego narzeczona ?? wszędzie powklejane linki do jej FB ośmieszył ją publicznie. Człowiek ten nie ma kręgosłupa moralnego. Po cały internecie latają zdjęcia jego i to takie, że wstyd patrzeć na to. Ludzie z jego miasta śmieją się z niego, czy On jest tak głupi tak ślepy ???? A te kobiety obok niego ??? zwykłe kurwy, które chcą go wycyckać z kasy i dobrze , bardzo dobrze. Niech zapłaci za krzywdy , które zrobił
                                                • 11.03.12, 12:13 Odpowiedz
                                                  To nic nowego jego żona często komentowała to co laski pisały. I niech zbiera info o swoim byłym mężu skoro skrzywdził ich dzieci. I ej dziewczyny po chuj wklejają te Niemki linki do Fb jego narzeczonej ?? Ja akurat niemieckiego nie znam ale kolega mi tłumaczy te wszystkie niemieckie wpisy. Włos się na głowie jerzy !!! Ośmieszyć swoje dzieci i narzeczoną to trzeba być skończonym idiotą. Nie wiem w jakim wieku jest jego syn ale wnioskuję , że nie jest to mały chłopiec, ale myślę, że jak dorośnie to ojcu mordę obije , bo jest za co !!!! Jego rodzina niezłą minę zrobi jak pozna prawdę o Norbercie bo jak już ludzie z jego miasta się wypowiadają to info i do rodziny dotrze. Facet skończy na dnie straci narzeczona przyjaciół rodzinę i skończy w sądzie z powodu dzieci. Nie ma co dorobek życiowy piękny. W jego wieku to trzeba mieć już jakieś wartości, zasady a tu null...
                                                  • 11.03.12, 12:16 Odpowiedz
                                                    Czytać tego już się o tym człowieku nie chce. Stary brzydki i głupi tyle można o nim powiedzieć. Faktycznie szkoda tych dzieci. Niech synuś mordę mu skuje :)))))
                                                  • 11.03.12, 20:39 Odpowiedz
                                                    Mnie ogarnia pusty śmiech od ponad 3 lat jak czytałam wypowiedzi na temat Norberta. Znam go ale nic mnie z nim nie łączyło i nie łączy. Dla mnie On nie ma mózgu a ja nie lubię wdawać się w znajomości z ludźmi, który rozumowanie jest na poziomie przedszkola. Jednakże wrzucę tu i ja kilka swoich słów. Jak czytuję wypowiedzi byłej żony Norberta a ta Pani o nim pisze już bardzo długo i gdzie się da i co się da. Wykorzystała fakt, że informacje o ich ojcu trafiły do dzieci. Zamiast uczynić wszystko aby dzieci nie musiały się za ojca wstydzić, być wytykane palcami w szkole, to kobieta jak dla mnie szuka dochodu. Sama rozdmuchuje tematy. Kobiety, które piszą o Norbercie, jak się z niego naśmiewają bez żadnych oporów piszą , że chodzi i o kasę, że w ostateczności to na dziecko go złapią, to wybaczcie ale śmiech pusty mnie ogarnia. Kolejna sprawa laski, które się chwalą, że włamywały się na FB, maile jego narzeczonej i podawały się za nią- to jest to chore. Najbardziej rozbawiła mnie kobieta, która opisywała jak udało się jej systematycznie doprowadzać do awantur Norberta z narzeczoną to istna żenada . Kobieta pisała wprost, że zaprzyjaźniła się, z jego przyjaciółką niemiecką Norberta. Niemka nienawidziła jego narzeczonej z powodu urody itp. Niemka o ile dobrze pamiętam Helvi ładowała Norbertowi do głowy, jak to On musi odejść od narzeczonej itp a druga kobieta wykorzystywała ten fakt . Czy to jest normalne ??? Nie !!! Norbert nie ma przyjaciół jemu się tylko wydaje. Wy wszystkie jesteście zwykłe pospolite szmaty. Bo nie znacie granic. Wyśmiewacie jego narzeczoną, doprowadziłyście aby jego dzieci cierpiały, chcecie na dziecko gościa złapać. Wam chodzi o zemstę dobrą zabawę kosztem niewinnych osób i kasę. Norbert to człowiek z problemami psychicznymi. Nie jest On mi wrogiem, sympatii do niego nie mam. Ale należy ludzie zachować umiar. A co zrobicie, kiedy Oni poznają prawdę ??? co będzie kiedy dojdzie do ślubu ??? będziecie dalej rozwalać rodzinę ??? Nie da się wiecznie kłamać oszukiwać . Dla każdego przyjdzie dzień zapłaty.
                                                  • 12.03.12, 14:47 Odpowiedz
                                                    Co do tej Niemki Helvi to ona mocno się na forum Niemieckim wypowiada. Zobaczcie jej wszystkie wypowiedzi. To jest rasistka, która nienawidzi Polskich kobiet. Jej wypowiedz cytuję " Hitler zrobił błąd, że wybijał żydów, powinien zacząć od Polskich kobiet " A z drugiej strony bez oporów pomaga zniszczyć jego narzeczoną pomagając kobietą polskim. Twierdzi, że jest jego przyjaciółką ale bez problemu wkleja na forum rozmowy z nim.To właśnie ta Niemka, jako pierwsza wkleiła link do FB jego narzeczonej. Tej Helvi profil na forum połączony jest z FB więc patrząc na nią człowiek zadaje sobie pytanie, jakim cudem taka osoba istnieje ??? Ta kobieta ma dwie twarze. Co do Norberta to szkoda pisać cokolwiek ponieważ ja mam zdanie wyrobione o Nim. To wyjątkowo nieuczciwy i zakłamany człowiek. Mnie też oszukał, kontaktu dawno z nim już nie mam ale z samej ciekawości zaglądam na fora i mnie tylko żal jest tych dzieci i jego narzeczonej. Jednak podzielam wypowiedz koleżanki, że prawda zawsze wygra. A kobiety rozwalające narzeczeństwo dla własnej zemsty lub dla korzyści majątkowych to zwykłe szmaty. Kiedy ja się dowiedziałam, że Norbert jest zaręczony to się cieszyłam, że pojawiła się kobieta, która tego zimnego człowieka zmieni. Czy zmieniła ? nie wiem nie znam tej kobiety ale podziwiam, za odwagę i siły. Bo życie z tym człowiekiem jest bardzo trudne i trzeba ogromnej ilości miłości aby związek utrzymać z Norbertem. Ja po 4 miesiącach miałam dość.
                                                  • 12.03.12, 15:09 Odpowiedz
                                                    I chcę powiedzieć jeszcze jedno. Norbert ma pierwszy raz szansę zrobić coś dobrego w swoim życiu- dla siebie, jak tylko ożenić się z własną narzeczoną. Choć powinnam życzyć mu całego zła jakie istnieje na tej ziemi, to jednak życzę mu aby rozum, szacunek , prawda wróciła do niego.
    • 16.05.12, 01:51 Odpowiedz
      Dziewczyny uważajcie na Przemysława P. z Poznania !
      Z tego co się orientuje oszukał kilkanaście dziewczyn.
    • 12.06.12, 16:44 Odpowiedz
      Witam. Ja zostalam tez oszukana przez KAROLA SZ. z Poznania. Wyludzil ode mnie kase (wzielam pozyczke dla niego) bo mowil, ze musi zaplacic swoim pracownikom, bo jest wlascicielem firmy transportowej i logistycznej w Poznaniu. Mowil, ze jest wdowcem, ze jego zona zginela w wypadku samochodowym. Poznalam go przez telegazete, tam dal ogloszenie, ze szuka przyjaciol itd. CHCE SIE DOWIEDZIEC CZY TYLKO MNIE OSZUKAL< CZY TEZ INNE KOBIETY??????!!!!!!!!
      • 18.06.12, 16:55 Odpowiedz
        Witam! Szukam do programu tv kobiet, które zostały poważnie oszukane przez facetów poznanych w Internecie. Bardzo proszę o kontakt: ka-olka@gazeta.pl.
    • 12.06.12, 17:10 Odpowiedz
      OBIECYWAL DUZO. ROZKOCHAL. WYLUDZIL ODE MNIE PIENIADZE I TYLE ZE ZNAJOMOSCI. MOWIL ZE JEST Z POZNANIA I MA WLASNA FIRME> OKOLO 30L WZROST 180CM NIEBIESKIE OCZY BLONDYN WDOWIEC. Obecnie przebywa w zakladzie karnym we Wronkach a ja szukam kobiet ktore oszukal, mozliwe ze nie jestem jedna pokrzywdzona. To moj email; madzia45-1986@tlen.pl
    • 25.06.12, 21:49 Odpowiedz
      Wraca jak bumerang:
      sympatia.onet.pl/magicmoment,user.html
      Rozszerzył działalność o inne miasta.
      Piekne_oczy odbierz proszę pocztę lub skontaktuj się ze mną na gazetowego!
    • 04.07.12, 20:18 Odpowiedz
      UWAGA UWAGA Na Badoo znów pojawił się generał ,tym razem młodszy ze średnim wykształceniem.Już nie jak Fred ale Dav.Uważajcie na oszusta .
      • 16.07.12, 20:35 Odpowiedz
        Gerard C. nick A...l (nie podam całego), rocznik 1990, głownie Kraków i południe Polski a od początku 2011 Bielsko-Biała. oszust jakich mało, opowiada o trudnym dzieciństwie bez ojca, chorej psychicznie matce, która go zostawiła na lodzie, niemożności ukończenia szkoły średniej, swoim wybitnym talencie muzycznym (świetny z niego śpiewak i gitarzysta) i krzywdzie jaką wyrządziła mu pewna kobieta. Jak sam o sobie twierdzi jest uzdolnionym paranormalnie, wybitnej klasy psychologiem itp. wszystko cudownie, tylko pracodawcy nie poznali się jeszcze na jego niezliczonych talentach i nie może znaleźć pracy, ma masę długów a każda z poznanych dziewczyn musi mu pomóc. Szczególnie interesują go młode dziewczyny, z problemami rodzinnymi, najlepiej DZIEWICE, jego wielkim hobby jest bowiem defloracja. Manipulując dziewczynami wymusza na nich pożyczki i pomoc finansową, robi im pranie mózgu. Rzuca Was dla innej i zostawiając Was w potężnym poczuciu winy, niejednokrotnie z długami. Jego dziewczyny do których dotarłam:
        1. Marta z Bielska
        2. Iza z Jarosławia
        3. Magda z Tarnowa
        4. Natalia z Poznania
        5. Diana z Bielska
        6. Ada z Krakowa, której zrobił dziecko i zmusił do wpisania ojca jako NN, oczywiście dzieckiem w ogóle się nie interesował.
    • 30.07.12, 09:21 Odpowiedz
      Nie tylko Twoja narzeczona jest tak ,,mądra''...Ja mimo że jestem oobą dojrzałą, wykształconą i wydawało by się inteligentną wzięłam dla faceta kredyt w wyś 15 tys, zl!!!!! a ta szuja uplynniła się z moją kasą...Podałam na rożnych forach jego dane np, dodajoszusta.pl, oszukana.pl, włącznie z adresem ! Dziś idę na rozmowe z radcą prawnym, i zgłaszam temat na policję i prokuraturę...Dotarlam do jego rodziny! Nie boję się go, a kasę muszę odzyskać....
      • 05.08.12, 10:08 Odpowiedz
        Wątpie czy uda Ci się cokolwiek zdziałać,ja walczę od 3 lat o pieniądzę które pożyczyłam i mając umowę na to nic nie mogę odzyskać ,ani sąd ani policja nic nie zdziałala ,więcej info. mogę podać na e-mailla.
        • 05.08.12, 10:46 Odpowiedz
          tak bardzo proszę o meila pozdrawiam
          • 07.08.12, 00:51 Odpowiedz
            A może to ten sam,ktory chcąc pokazac,że jest samowystarczalny wyłożył w sposób widoczny w moim domu właśnie taką sumę w dwóch plikach 100 po100 oraz50po100.Charakterystyczny wygląd -farbowane włosy,długość tułowia zdecydowanie odbiega od proporcjonalności w stosunku do długości nóg.Na nazwiska nie należy zwracać uwagi bo tacy mogą mieć kilka wraz z dowodami osobistymi.Pozdrawia też naiwna
        • 16.08.12, 20:46 Odpowiedz
          witam kaja12343 masz jego fotkę wyślij na dorotka6973@wp.pl
    • 02.08.12, 11:14 Odpowiedz
      nie porównuję tylko naprawdę ma tak na imię bo widzialam jego dowód , ale wiem ze bywal wlasnie także w gdyni więc może chodzi o tego samego proszę jezeli to możliwe to o przeslanie fotki na dorotka6973@wp.pl
    • 14.08.12, 12:35 Odpowiedz
      Kolejny oszust- Jan Majos( Jasiek) z Krakowa. Ma swoją firmę wodno-kanalizacyjną, oszukuje kobiety naciąga na pieniądze. Oszukał mnie na 8 tys. i nie chce oddać. Jest alkoholikiem który uciekł z odwyku. Wszystkie kobiety oszukane przez tego osobnika proszę o kontakt. Chciałabym mu uprzykrzyć życie jak on mi!!. wloszka11@vp.pl
    • 14.08.12, 12:37 Odpowiedz
      Kolejny oszust- Jan Majos( Janusz) z Krakowa. Ma swoją firmę wodno-kanalizacyjną, oszukuje kobiety naciąga na pieniądze. Oszukał mnie na 8 tys. i nie chce oddać. Jest alkoholikiem który uciekł z odwyku. Wszystkie kobiety oszukane przez tego osobnika proszę o kontakt. Chciałabym mu uprzykrzyć życie jak on mi!!. wloszka11@vp.pl
      • 16.08.12, 13:58 Odpowiedz
        A w jaki sposób dała Pani pieniądze temu człowiekowi? Ma Pani na to jakiś dokument? Mogę pomóc prawnie, ale nic Pani nie odzyska bez dowodów lub świadków. kontakt do mnie ewuchna@op.pl Pozdrawiam
        • 16.08.12, 20:21 Odpowiedz
          Niestety nie przewidziałam że będzie mi potrzebny jakiś dowód.Ale mam świadków i kolejne niestety... jest to moja rodzina. Więc nie wiem czy w takiej sytuacji to coś pomoże.
    • 22.08.12, 23:49 Odpowiedz
    • 22.08.12, 23:58 Odpowiedz
      badoo.com/search/#/0285149522/photos/?&_suid=134567153189605197392255433231
      Facet ten orznął mnie na 15 tys+odsetki...!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny uważajcie ..Nazywa się Andrzej kusibab ....Ma 35lat więcej informacji kurzan64@wp.pl
      • 23.11.13, 09:50 Odpowiedz
        Hej pisze w sprawie Andrzeja napisz mi spotykam się z takim jednym Andrzejem z Krapkowic ,Opola 35 lat.
        Poznałam go na portalu MD.
        Nie mówi nic o braku pieniędzy ,cały czas mówi że ma ich dużo ale ja czytam między wierszami.
        Na pewno kłamie na każdym kroku wyczuwam to.
        Jest babiarzem i ma chyba chwiejność emocjonalną jest po rozwodzie i ma 3je dzieci.
    • 25.08.12, 00:07 Odpowiedz
      Drogie panie!Uważajcie na facetów, ktorzy zadają Wam pytania o majątek Wasz, Waszej matki, ojca, zarobki, kredyty. Na pierwszej randce pytają o imię i nazwisko, spisują albo zapamiętują numery auta. Wszystko to w jednym celu. Od kumpli z policji, urzędów dowiadują się wszyskiego. Potem-jak uznają że warto, ruszają do ataku. Na początku usłyszycie tekstu typu"ty masz dobrze, ja chciałbym Ci dorównać, ale jak ?mam taką trudną sytuację....Żalą się że żona ich oskubała, nie maja gdzie mieszkać. Mówią że kochają, starają się w łóżku. Za chwilę są z walizkami. Po miesiącu są też i jego kochane dzieci,o ktorych wcześniej jakoś nie myślal. Angażuje w związek wszystkich świętych-rodzinę, dzieci, twoje, swoje. Rusza do ataku, jak zakochana jesteś po uszy. Przeszkadza mu kot, twoje dzieci, zaczyna pieprzyć o jakiś pieniądzach. Jest konkretna prośba na pożyczenie kasy, rozkręcenie interesu. To jest moment kiedy gościa zdecydowanie trzeba w d..kopnąć i zapomnieć. Potem jest za późno. Niestety, gość kasę bierze i się nagle zaczyna kłócić, chce sie wyprowadzić itd. Przestrzegam Was kobiety, kopnijcie mocno i skutecznie takich pseudo facetów. Mi się udało. Rozsądek zwyciężył, zanim pożyczyłam większą kwotę.Aha nastwacie się,że poddawać się nie będzie specjalnie. Będzie dzwonił, wystawał pod domem, szykanował.Po słowach miłości, propozycjach ślubu jak się nie poddacie, będziecie nagle starymi krowami, wrednymi zołzami. Uwolni Was od nich inna kobieta, którą będą czarować tak jak Was. Trzymajcie się i nie dajcie się.
    • 28.08.12, 21:15 Odpowiedz
      Witam serdecznie
      Weszłam na to forum bo może znajdzie się kobieta która spotkała tego samego faceta co ja w Rybniku podającego się za Krzysztofa niby właściciela cukierni w Rybniku.Wszystko między nami rozwijało się bardzo dobrze do momentu mojego przyjazdu do niego do Rybnika,najpierw zadzwonił że nie może po mnie przyjechać bo akurat ma dostawę mąki i prosi mnie żebym wzięła taksówkę podjechała do hotelu zapłaciła a on mi później odda bo po co mam koczować na dworcu skoro mogę poczekać w hotelu(w ogóle zdziwiło mnie to już bardzo bo skoro po rozwodzie to spodziewałam się raczej że zobaczę jak mieszka) nie zgodziłam się i czekałam ponad dwie godziny na niego gdy w końcu się doczekałam zaprowadził mnie do hotelu dał pieniądze ale kazał mi wziąć pokój tylko dla jednej osoby powiedział mi że to normalne ponieważ jest znany w całym mieście ale nie wszedł ze mną sama musiałam wejść wynająć pokój zadzwonić do niego który numer pokoju i dopiero on się pojawił po jakiejś godzinie wyszedł na chwilę i więcej się nie pokazał.Nie wiem czy po prostu stwierdził że ja naprawdę jestem biedna i nie ma z czego mnie oskubać czy po prostu facet robi skoki w ten sposób,zauważyłam ponadto ze w tym hotelu malutkim nikt nie siedzi na recepcji w razie potrzeby trzeba dzwonić i on o tym dobrze wiedział że jak ja pierwsza wejdę to on za chwilę wejdzie niepostrzeżenie czyli wniosek że bywa tam regularnie i jeszcze jedno skoro mi powiedział że ma cukiernię sprawdziłam na wyszukiwarce i znalazłam jedną gdzie właściciel faktycznie tak ma na imię i zdziwiło mnie skąd on wie tyle o firmie albo faktycznie właściciel który zdradza żonę albo tam pracuje może któraś z was spotkała się z tym człowiekiem a może ktoś jest z Rybnika i wie jak wygląda właściciel cukierni piekarni Krzysztof Kuźnik,może dużo nie straciłam ale ze dwie stówy jestem w plecy a jak bym jeszcze dała się namówić na ten hotel,no i oczywiście już nie odbiera telefonów czyli albo wyrzucił kartę albo wyjął po prostu.Pozdrawiam
    • 16.09.12, 23:09 Odpowiedz
      Wprawdzie ja nie wzielam kredytu ale wpuscilam do domu kogos kto po blizszym poznaniu okazal sie klamca.pijakiem i zlodziejem :( Na portalach randkowych grasuje Jaroslaw Jendrak vel Szaman 73 pieknie opowiada jaki to on jest zdradzony biedny itp a tak naprawde to ojciec 6 dzieci ukrywajacy sie od placenia alimentow,bezdomny oszust :( Gdy juz zdobedzie cel a szuka raczej kobiet slabych psychicznie ciezko go sie pozbyc jest brutalny i niszczy psychicznie. 39 latkowi woda sodowa uderza do glowy uwazajcie kobiety ja przez 3 miesiace przezylam pieklo !
    • 20.09.12, 15:28 Odpowiedz
      2-rothmans napisał: poszukuje osoby oszukane przez Piotra Czecha ktory prowadzil firme handlujaca oknami, zakochalam sie w nim a on oszukal mnie na duze pieniadze podam moj numer telefonu 501814939 bede zobowiazana. Pozdrawiam

> Czy kiedykolwiek któraś z was wzięła kredyt na słowo ukochanego a
      > później zastanawiałyście się skąd wziął się ten pomysł- gdy nagle
      > zniknął?? może obiecywał góry a później po prostu odszedł?? wiem że
      > to straszne... Niedawno dowiedziałem się tych wszystkich informacji
      > od mojej narzeczonej. Mówi ze na pewno spotkało to tylko ją bo ma
      > pecha... Mam nadzieje ze dzięki wam trochę się otworzy, i zacznie o
      > tym mówić otwarci, za bardzo się tym przejmuje a za 4 miesiące ślub.
      >
      > Pozdrawiam
    • 25.09.12, 14:26 Odpowiedz
      Treść postu jest niedostępna.
    • 29.10.12, 17:57 Odpowiedz
      Znalazłam to forum więc piszę ku przestrodze.
      Grzegorz M., lat 30, wzrost ok. 196 cm, z Gorlic. Mieszkał także we Włoszech; swego czasu złapał jakąś pracę w Piasecznie i Warszawie. Grasuje we wspomnianych przeze mnie regionach/miejscowościach, a być może i na terenie całej Polski. Jest na facebooku, badoo, twoo, oraz na erodate. Opisuje że wszystkie kobiety w jego życiu go zdradzały, nie kochały a on był dla nich taki dobry. Gra zranionego i oszukanego, poszukuje "prawdziwej miłości" LOL
      Ze mną łatwo nie było bo kredytu nie wzięłam i pożyczać nie chciałam, chciał ode mnie 500 euro żeby we Włoszech mógł wyprowadzić się od matki (jest maminsynkiem choć matka nie wie o jego wybrykach) i rozpocząć nowe życie (g...wno mu dałam nie pieniądze) choć 1500 zł jest mi winien, ale dziewczyna którą znalazł po mnie pożyczyła mu ok. 8000 zł, wzięła laptopa na raty. Oczywiście żadna z nas kasy już więcej nie zobaczyła. Ja dawałam mu na jedzenie i lekarstwa. Mieszkam niedaleko niego i jak się o tym dowiedziałam ostrzegłam ją bo on chciał jeszcze więcej pieniędzy.
      Gdy mieszkał we Włoszech nie pracował- utrzymywała go matka. W Polsce popracował chwilę ale prawdopodobnie ze względu na konfliktowy charakter i dlatego że się po prostu nie nadawał, tracił pracę. A potrzeby ma spore.
      Jeśli ktoś się na niego natknął a potrzebuje znać szczegóły sprawy, udzielę informacji na priv: bassa_marea@gazeta.pl
      • 30.11.12, 11:13 Odpowiedz
        Podający się za fotoreportera Daniel Sobański. Działa na terenie: Krakowa, Zakopanego oraz Inowrocławia. Często zmienia miejsce zamieszkania oraz nr telefonów. Pożycza gotówkę i znika. Proszę o kontakt inne oszukane panie.
        • 30.11.12, 17:28 Odpowiedz
          Ja go poznałam 5 lat temu!!!! Daniel Sobański to jego fałszywe imię i nazwisko!!! mnie na szczęście nie oszukał ale znam jego historię to bardzo nie ciekawa historia!!! Myślałam do dziś że siedzi w więzieniu??? uważajcie na Niego!!!
          • 30.11.12, 22:57 Odpowiedz
            Femeee no właśnie chyba już nie siedzi i dalej praktykuje:(
            Czy mogłabyś mi na priv coś więcej powiedzieć na jego temat?
            Mój mail: czarnainez6@gazeta.pl

• 13.01.13, 22:51 Odpowiedz
        widzę ,że nie tylko ja byłam tak naiwna,poczytaj sobie moje wpisy na temat gościa który "grasuje na Śląsku choc tez łowi ofiary z innych rejonów PL,Piotr K. MEGA OSZUST ,ostrzegam,ja straciłam wiele a z tego co wiem inne naciągnał na większe sumy,jakie te kobiety sa naiwne .
      • 17.02.13, 21:39 Odpowiedz
        Odezwij się proszę ,mój nr gg 46220713
    • 02.01.13, 13:35 Odpowiedz
      Witam Was. Mam pytanie do Tych które maja już przejścia z oszustami na portalach. Jestem na jednym z nich i na 80% trafiłam na oszusta. Klasyczne "objawy" stąd moja nieufność. Nie chciałabym jednak wystawiać złej opinii do czasu 100% pewności. Poradźcie co zrobić aby to zweryfikować.
      • 13.01.13, 22:43 Odpowiedz
        toi.ja napisał(a):

> Witam Was. Mam pytanie do Tych które maja już przejścia z oszustami na portalac
        > h. Jestem na jednym z nich i na 80% trafiłam na oszusta. Klasyczne "objawy" stą
        > d moja nieufność. Nie chciałabym jednak wystawiać złej opinii do czasu 100% pew
        > ności. Poradźcie co zrobić aby to zweryfikować.
        napewno nie zapraszj do domu,nie pożyczaj pod żadnym pozorem kasy,a najlepiej mów że jestes biedna ja wiem dużo na ten temat ,tracąc wiele
        • 13.01.13, 23:33 Odpowiedz
          Dziewczyny, nie wiem jak mam to tutaj napisać. Ale myliłam się. Wydał mi się podejrzany, bo zbyt idealny. Ruszyłam wszelkie mozliwe kontakty, znajomosci. Sprawdziłam bardzo dokładnie. Nie trafiłam na oszusta. Dziękuję wszystkim i życzę powodzenia
    • 07.04.13, 12:09 Odpowiedz
      Nie tylko ją to spotkało.Jest wielu takich cwaniaków co celowo rozkochują w sobie,zapewniają że kochają a potem wykorzystują i znikają.Też takiego poznałam.Z czasem zrobiłam się podejrzliwa odwiedzał mnie co 3mc niby podróże w interesach nawet byłam jego narzeczoną.Potem okazało się że ma żonę i córkę.Bez litości wykorzystuje kobiety do swoich celów był uroczy ugodowy i miły a tak naprawdę to podły chciwy człowiek.Przedstawił się jako Tomasz Kowalski a tak naprawde ustalam jak się nazywa nie podaruje tego.To nauczka dla mnie i przestroga dla innych.Na te chwile nie wierze już mężczyzną i bardzo cieszy mnie to że wam się udało.Pozdrawiam

(201-300)
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-400 401-500 501-512
(401-500)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.