Dodaj do ulubionych

Dobry salon kosmetyczny

11.09.17, 15:15
cześć kobitki! trochę tu cicho, więc może rozruszamy trochę forum na taki kobiecy temat. znacie w Piekarach jakieś dobre kosmetyczki, które potrafią dobrze robić paznokcie (hybrydy, żele, zdobienie) w rozsądnej cenie? sama próbowałam robić hybrydy, ale kiepsko wychodzi, to wolę robić profesjonalnie.
Edytor zaawansowany
  • 12.09.17, 15:17
    Ja sobie sama robie hybrydy, kupiłam sobie cały osprzęt - lakiery, lampę itp. i kombinuje. Wymaga trochę wprawy, ale jest frajda :)
  • 13.09.17, 10:12
    mnie to się tak ręce trzęsa, że ostatnie co powinnam robić to sama sobie malować paznokcie :P dlatego szukam sprawdzonej dziewczyny, która zna się na rzeczy
  • 14.09.17, 10:23
    Ale przecież w Piekarach masz przynajmniej kilka takich miejsc, w których robią paznokcie i nie tylko. Przy samej Bytomskiej są chyba 3 salony. Najlepiej kojarzę La Piel, bo jest idealnie przy skrzyżownaiu z Pod Lipami :)
  • 15.09.17, 09:47
    zdarza mi się tamtędy przechodzić i jakoś nie zwróciłam uwagi :D wiem, że salonów trochę jest, ale chciałam usłyszeć czyjąś opinie, a nie stracić 50-60 zł i mieć kiepsko wykonaną usługę. mają otwarte w weekend? trzeba się wczesniej zapisywać?
  • 15.09.17, 10:36
    Zapisy mają przez internet, ale można też telefonicznie. Info o cenach jest na stronie lapiel-med.pl/ Ja ogólnie polecam, Kasia i Martyna robia naprawdę dobrą robotę :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.