pchły w domu Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy znacie jakiś sposób żeby się tego pozbyć? Dywany wywalone, bo chyba one
    były domkiem dla tych robali, wytrute specyfikiem weterynaryjnym całe
    mieszkanie, meble, fotele. Wyprowadziłam się z domu na czas walki ale nie
    wiemco jeszcze można zrobić żeby mieć pewność, że się tego cholerstwa pozbyłam???
    • Dodam jeszcze , że nie mam żadnego zwierzaka w domu, kot wyprowadził się w czerwcu
    • Ja mam jeden sposób na pchły (babci zwierzaki przywloką czasami,
      czasem przyniosę rozjechanego pchlarza do domu, dlatego kilkakrotnie
      mieliśmy inwazję) - kropelka specyfiku na pchły bayera na kark kota i
      one się po prostu stopniowo trują. Ich miejsce zajmują następne (kotu
      wolno wtedy spać w łóżku, w szafach, gdzie chce) i też giną. Po 2
      tygodniach nie ma śladu pcheł. Podziałało też na zapchlonej stancji.
      No ale to wymaga ponownego wprowadzenia się kota smile
      --
      Miś
      Panoramy Wrocławia, zdjęcia mojego autorstwa smile
    • Mam mieszkanie w bloku na parterze i co roku w pierwszych dniach października
      mam inwazje pcheł, owszem mam kota ale nie wychodzącego. Odkryłam, ze te pchły
      lizą mi do mieszkania z piwnicy. Wtedy leję do miski wodę z octem i myję
      caluśienkie mieszkanie (drzwi, rurki, kaloryfery, półki, meble, ściany, podłogi,
      pryskam też tym tapicerki) kotu zakupuję specyfik przeciw pchłom do zakraplania
      na kark, zawiadamiam też spółdzielnie, a oni wzywaja odpowiednią firmę, która
      robi porządek w piwnicy. takie zmasowane działania dają efekt na rok, az do
      następnego października. Mam w domu 3 małych dzieci w tym dwoje z alergią, która
      u jednego poszła w astmę i dlatego nie moge sobie pozwolić na użycie w domu
      czegoś silniejszego niż ocet.
      --
      Daria myjąc zęby Gabrysi - "Gabrysia wyprostuj zęby"
      Oskar ma wieczorną nadruchliwość czterokończynową, Daria do niego "Oskar czy ty
      masz ADHD", Oskar -"Tak", Gabrysia - "A ja mam ABAB, to lepsze" Oskar na to -
      "Same oszołomy w tym domu"
    • Dla zwierzaków jest Frontline w sprayu może warto popsikać tapicerkę?
      • Mieszkanie "zasmrodzone" truciznami róznego rodzaju, żywych osobników nie widać smile Za to przyniosłam parę do nowego domu, który kupilismy ale czekamy na remont. sad Umyję podłogi w nowym octem może to coś pomoże?
    • U nas pomogła niestety dopiero firma i to z poprawkę (ale mieszkamy w starym
      domu z milionem szpar w podłodze, więc może dlatego. Poza tym zanim się
      zorientowałam ze to to dziadostwo byłam totalnie pogryziona i nie chciałam
      czekać aż mnie zjedzą do końca). Usługa kosztowała ok.200 (drugi raz gratis smile i
      musieliśmy wyprowadzić się na 24h.Od tego czasu (2 lata), odpukać, cisza.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.