Dodaj do ulubionych

Rehabilitacje Gdynia

21.02.10, 18:45
Czy ktos moze mi powiedziec jak z rehabilitacjami w gdyni na
harcerskiej???Dobrzy sa czy lepiej gdzies do gdanska???
--
mamaaleksa1.12.2009
Edytor zaawansowany
  • 21.02.10, 21:25
    Chodziliśmy ok. 1.5 roku temu prawie przez rok. Nie wiem jak teraz ale terminy wtedy były bardzo odległe sad W Gdańsku mielismy zawsze 1x w tygodniu w Gdyni raz na 3 tygodnie. Rehabilitanci tylko ndt wg mnie szału nie ma, przeciętnie.
  • 21.02.10, 21:39
    Moja mlodsza corka chodzila do OWI na Necla, tam rehabilitowane sa
    dzieci do 2 roku zycie. Rehabilitacje miala conajmniej 1 raz w
    tygodniu, co dwa miesiace logopeda i psycholog. Bylam bardzo
    zadowolona. Obecnie corka skonczyla 2 lata i nie potrzebuje juz
    wspomagania. Bylam zadowolona z tego osrodka
  • 22.02.10, 01:25
    My jesteśmy z Gdyni, na jedną wizytę pojechaliśmy do Gdańska (bo tak nam zalecono w wypisie)ale nie wpadłam w jakiś dziki zachwyt, termin rozpoczecia rehabilitacji wyznaczono dość odległy(ale to było lato, wiadomo-urlopy).
    Na stałe chodziliśmy do Gdyni na Necla (filia OWI na Harcerskiej, dla maluszków do 2 lat, przyjemny ośrodek, nowy, po remoncie), raz w tyg., oprócz tego psycholog, logopeda raz na kilka mies. Ja byłam dość zadowolona, rehabilitanci uważam,że dobrzy. Alex też "nie narzekał"
    Jak Mały zacząl chodzić(18 mies)to nas po konsultacji z lekarzem rehabilitacji wypisali, pozostały tylko wizyty kontrolne co pół roku, psycholog i logopeda.
    A teraz i to odpadło, bo nie ma już takiej potrzeby.
    --
    Nasze zdjęcia:
    Alex

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.