Dodaj do ulubionych

ubranka w rozmiarze 44 w sieciówce!

05.11.11, 21:14
Witajcie i broń Boże nie traktujcie mojego postu jako marketingu szeptanego, chcę tylko pomóc nowym mamom zdobyć ubranka w mikroskopijnych rozmiarach. Gdy Wiktor wychodził do domu miał w wypisie że ma 47 cm, ale na oddziale mierzą każde zagłębienie, więc mierząc na "prostą" miał troszku mniej i problemem było znaleźć mu ubranko, żeby nóżki nie kończyły mu się w kroku śpioszków. A wiadomo, że większość sklepów oferuje rozmiarówkę od 56, więc moja mama oblatała sklepy z używaną odzieżą, męża siostra podesłała nam kilka z Niemiec i jakoś zebraliśmy wstępna wyprawkę, ale HURRRA Wiki powoli z niej wyrasta i udałam się dziś do galerii w poszukiwaniu mu czapki, która nie byłaby jeszcze typowa zimówką, ani też zwykłą bawełnianką - no i też nie ukrywam, że chciałam się na chwile odciąć, więc mąż został w domu a ja buszowałam i w ten sposób pierwszy raz w życiu wpadłam do sieciówki KappAhl na dział dziecięcy - a tam ku mojemu zdziwieniu ciuszki w rozmiarach od 44 i to z tej organicznej bawełny - ceny całkiem przystępne nawet tańsze od Smyków itp. i ciuszki naprawdę bardzo ładne i Pani poinformowała mnie, że ich ciuchy mają 2 lata gwarancji na co tylko się uśmiechnęłam i stwierdziłam, że za dwa lata czapka dawno będzie u kogoś innego.
--
Wiktor - 28 tc - 29.07.2011, 1150 g, 39 cm
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka