Dodaj do ulubionych

dobry ortopeda na NFZ/ WROCŁAW

10.11.11, 15:18
możecie kogoś polecić?
Edytor zaawansowany
  • 10.11.11, 15:19
    prywatnie też może być, ale wolałabym na fundusz
  • 10.11.11, 23:38
    www.znanylekarz.pl/andrzej-pawlak/ortopeda-chirurg/wroclaw
  • 11.11.11, 17:18
    pisałam już w "swoim" wątku
    ja byłam u dr Późniaka-robił Małej usg bioderek 4lata temu,świetny ale zajmuje się dorosłymi
    w międzyczasie byliśmy u dr Pytlasińskiego (wizytę w gabinecie prywatnym pozostawiam bez komentarza)
    polecam dr Szybińskiego-złego słowa na niego powiedzieć nie mogę,prywatnie na Gajowej,na NFZ w Szpi Akadem na ul.Borowskiej

--
    Iza
    aukcje dla Madzi allegro.pl/listing.php/user?us_id=21575602
  • 02.12.16, 13:43
    michalkniaz.pl/
    Jako chirurg ortopeda oferuję swoim Pacjentom kompleksową diagnostykę, nowoczesne metody leczenia oraz zabiegi operacyjne w zakresie problemów ortopedycznych i urazów stopy, stawu skokowego oraz kolanowego
  • 14.11.11, 21:57
    A ja z Oliwią:
    - dr Michajlow - prywatnie - bardzo profesjonalnie i miło, poswieca troche czasu pacjentowi
    - dr Szybinski - prywatnie - nie byliśmy zadowoleni - 5 min - zero badań - nic sie nie dowiedziałam w sumie musielismy jeszcze raz isc do innego ortopedy skonsultowac
    - dr Junga - Karvina czechy - średnio jesli chodzi o konsultacje- polecił nam neurolog dr Bohm - ale operacja naciecia miesni OK i efekt rewelacyjny - przy tak duzej spastyce i podwichnietych biodrach - dzieki operacji i rehabilitacji 5 x w tygodniu - mc temu RTG bioder jest OK - poza pochyleniemmiednicy - biodra nie są podwichnięte !!!

Ze zdrowym Bartusiem byłam w Promyku na NFZ (bo przychodniany pediatra skierował) - w sumie ani na plus ani na minus - zrobił badanie USG, wizyta krótka tresciwa ale i pacjent bezproblemowy
  • 16.11.11, 18:35
    My chodziliśmy do Michajłowa na Gajowicką, ale tam przyjmuje prywatnie, nie wiem, czy i gdzie na nfz. Było ok, badanie, zainteresowanie, brak tłoku, mogę polecić, no ale to nie na nfz.
    --
    Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe i ani trochę prościej.
    Albert Einstein
  • 17.07.12, 00:30
    Ja bylam na NFZ w Przychodni na Dobrzyńskiej we Wroclawiu. Bez kolejekwink bo zaczeli od czerwca. Tylko WAZNE - potrzebne jest skierowanie do poradni ortopedycznej a nie preluksacyjnej ( ja musialam zmieniac).

Jesli nic sie nie zmienilo to USG jest w piatki od 11 - 13.

Badanie robi dr ortopeda z Borowskiej (nie pamietam nazwiska)

PZDR
    M23c
  • 17.07.12, 08:17
    Promedis, Rekodzielnicza

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.