Dodaj do ulubionych

Monitir iddechu babysense II

17.03.12, 11:05
Witam! Mam pytanie, czy ktoś z Was może wie gdzie w łodzi (jakimś sklepie medycznym) mozna zakupić monitor oddechu babysense II?
potrzebuję pilnie zakupić monitor dla mojego maluszka i nigdzie nie mogę go znaleźć, znalazłam tylko na allegro, ale wolałabym dokonać zakupu gdzieś w sklepie (jest to sprzęt medyczny i ma chronić mojego maluszka, a mam wątpliwości co do pochodzenia takich sprzętów wystawianych na allegro)
Z góry bardzo dziękuję za podpowiedź:smile
Edytor zaawansowany
  • 17.03.12, 11:17
    Ja mam do sprzedania taki właśnie monitor oddechu który kupiłam w sklepie medycznym w W-wie używany był 1,5 roku. Nigdy nic złego się z nim nie działo, wiem jak ważne jest aby kupić sprzęt sprawny dlatego z czystym sumieniem mogę go polecić ale oczywiście decyzja należy do Ciebie
    Pozdrawiam Ewa
  • 21.03.12, 10:56
    Wypożyczaliśmy od firmy z Wrocławia. Firma po każdym użyciu konserwuje sprzęt i daje nową gwarancję producenta. W zestawie są dwie tablice z czujnikami, zaczyna się od jednego, gdy dziecko urośnie lub stanie się ruchliwe podłącza się drugi. Koszt jest niższy niż kupna, kaucja podlega zwrotowi. Myślę, że to bezpieczniejsze rozwiązanie niż kupno z sprzętu po użytkowaniu, bez przeglądu. Zwłaszcza gdy zaburzenia oddychania u dziecka wystąpiły lub jest duże ryzyko, że wystąpią.

• 21.03.12, 14:06
    Ja jestem z Łodzi, ale kupowałam na allegro.
    Z tego co pamiętam Babysense 2 był w Mama i Ja na Piłsudskiego.
  • 06.04.13, 00:03
    www.chicoo.pl sklep internetowy z Pabianic sklep jest w szpitalu w Pabianicach ale nie kupujcie osobiście bo w sklepie koszt 450 zł w internecie mają promocje na babysense moja koleżanka kupiła przez net i odebrała osobiście 439 zł ja tam wypożyczyłam go na miesiąc zapłaciłam 90 zł
  • 01.12.16, 14:33
    najszybciej na allegro... smami kupowaliśmy

www.nowimed.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.