Dodaj do ulubionych

Endokrynolog dzieci. Warszawa...

17.06.13, 15:54
Szukam doświadczonego endokrynologa dziecięcego w warszawie do skonsultowania wyników. ktoś z Was może mi kogoś polecić? z góry wielkie dzięki.
Edytor zaawansowany
  • polaa27 17.06.13, 16:57
    Pani dr Staroszczyk. Prowadzi nas praktycznie od urodzenia, bardzo dobey endokrynolog ma doświadczenie z wcześniakami.
  • mamuskanaetat 29.08.13, 09:26
    Mogę polecić dr Korpysz. Jest bardzo dobrym endokrynologiem.
    Polecam.
    Pani doktor przyjmowała nas w klinice Medipark w Warszawie.
  • kamila.mama 02.09.13, 21:22
    Właśnie trafiliśmy do dr Koprysz. jesteśmy zadowoleni, poświęciła nam czas i wszystko dokładnie wyjaśniła.
  • patka_33 31.03.16, 21:53
    W Warszawie bez problemu można umowić się do endokrynologa dziecięcego w Luxmedzie. Nigdy nie musiałam długo czekać na wizyty kiedy potrzebowałam wybrać się z córką
  • juladagos 27.03.18, 03:54
    Warto umówić się na konsultację w klinice Psychomedic, mają bardzo dobrych endokrynologów dziecięcych. To placówka prywatna, także opieka na naprawdę wysokim poziomie, można zadzwonić i umówić wizytę, albo się zarejestrować online tez jest taka możliwość.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.