Dodaj do ulubionych

Rehabilitacja Kraków

16.11.13, 12:47
Witam. Jedna z moich bliźniaczek dostała skierowanie na rahabilitacje. Rozpoznanie: asymetria ułożenia głowy, wzm napięcie m MOS po stronie prawej. Potrzebuje namiary na dobrego rehabilitanta, który może przyjeżdżać na wizyty domowe, oczywiście prywatnie.
Jestem z Krakowa
Edytor zaawansowany
  • 30.05.16, 07:10
    Do domu niestety nie wiem, ale jeśli ktos potrzebuje dobrej rehabilitacji dla dzieci to na pewno może udać się do Profemedu w Krakowie. Rehablituja też metodą NDT Bobath.
  • 19.07.16, 23:20
    Rehabilitacja dzieci metodą NDT Bobath w domu pacjenta na terenie Krakowa tel. 793-228-444
  • 27.01.17, 20:41
    Hej, ja z podobnym problemem trafiłam do ośrodka RehaPro na Senatorskiej. Gorąco polecam bo widać że chcą pomóc człowiekowi a nie odbębnić godziny pracy smile
  • 12.07.17, 10:16
    Z wizyt domowych koleżanka korzystała w Fizjoterapii Pasternak. Przyjeżdżali, angażowali się, widać było po nich zainteresowanie dzieciakiem. Sporo wizyt już ma za sobą ale efekty powoli widać więc sprawdzić można. Gabinet mają koło Jubilatu a nr i adres jest na fizjoterapia-pasternak.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.