Dodaj do ulubionych

EEG Wrocław

13.01.15, 09:19
Szukam informacji, gdzie we Wrocławiu można wykonać video eeg we śnie u dziecka. Dotąd chodziliśmy do neuromedu,ale mają zepsuty sprzęt już od jakiegoś czasu, nie wiadomo czy i kiedy będzie. Od lekarki usłyszeliśmy, że poza neuromedem na NFZ się nie da, ale może ktoś coś wie? A jeśli nie na NFZ to gdzie można takie badanie wykonać prywatnie?
Z góry dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • 13.01.15, 13:24
    jeden psychiatra dzieciowy, chyba pracujący w neuromedzie, wykonuje w Kątach Wrocławskich, ale prywatnie.
  • 21.01.15, 12:31
    Dziękuję. Jak to się mówi najciemniej pod latarnią.Video EEG można wykonać w Promyku,ale niestety bez skierowania z Promyka musimy płatnie. W każdym razie informacja może się komuś kiedyś przyda.
  • 21.01.15, 16:13
    No czekaj, ale to jest ograniczenie niezgodne z prawem, bo jak NFZ płaci, to musza honorowac każde skierowanie. Może ich postrasz, że złożysz skargę w NFZecie?
  • 21.01.15, 21:20
    W sumie bardziej myślałam najpierw nad telefonem do dolnośląskiego NFZ, ale tam się raczej ciężko dodzwonić.
  • 22.01.15, 07:46
    Wiesz, kilkaset zł piechotą nie chodzi, a te Twoje pyszczki małe takie słodkie (dawno temu je ostatni raz widziałam wprawdzie, ale pewnie się nic nie zmieniło), że nawet z nimi warto NFZ odwiedzić. Zadna urzędniczka im się nie oprze wink
  • 22.01.15, 22:05
    Musiałaś mnie pomylić z jakąś mama bliźniaków.Myślę, że z mamaduosmile
  • 23.01.15, 07:18
    A cholera, faktycznie, starość nie radosć smile Sorry
  • 10.03.17, 12:33
    We Wrocławiu można wykonać EEG we śnie w Centrum Mama i Ja na ul. Rajskiej. Szczegóły na videoeegwroclaw.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.