Dodaj do ulubionych

włóczka skarpetkowa - jednolity kolor

27.10.10, 22:25
Witam,
czy ktoś może natknął się gdzieś w sieci, w polskim sklepie, na włóczkę skarpetkową w jednolitym kolorze? Melanży jest sporo, ale nigdzie nie widziałam np. w kolorze ciemnoszarym, czarnym czy brązowym. Ostatecznie może być melanż, ale subtelny... Będę bardzo wdzięczna za podpowiedź, gdzie tego mam szukać.
Pozdrawiam, dommi
Edytor zaawansowany
  • yola-z 27.10.10, 22:45
    Regia Silk - zamotane.pl
  • malgorzata117 27.10.10, 22:51
    W e-dziewiarce na przykład (Regia Silk i Regia Tweed), ale nie wiem, czy odpowiada Ci taki skład włóczki, czy raczej chodzi o ten typowy - wełna z poliamidem:

www.e-dziewiarka.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=122&Itemid=2
  • autumna 28.10.10, 09:11
    Alize Superwash, ale nie wiedzieć czemu już jej ze 2 lata nie sprzedają. Ostał się tylko beżowy, o ile w ogóle jest to aktualny stan magazynowy:

www.artnam.com.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=95&category_id=13&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=2
    --
    Własnymy ręcyma
    Może nie Szymborska, ale mnie się podoba...
  • jo-en 28.10.10, 13:51
    W ubiegłym roku dawali w Lidlu, może i teraz cos będzie, bo chyba na 2giego listopada zapowiadają włóczki. Szczegółów nie znam.
    --

Mój blog - mruczenie-kota.blogspot.com/ i strona, którą polecam tym, którym koci żywot leży na sercu koty.sos.pl/
  • ollus 28.10.10, 19:05
    Lidl na pewno wrzuci jeszcze te włóczki, oni lubią powtórki. Z jednolitych dostępne były beżowa, granatowa i chyba bordowa, no i melanże.
    ja zakupiła byłam beżową, właśnie kończę z niej sweter smile
    Robi się bardzo przyjemnie, jeszcze nie wiem jak się sprawdza w noszeniu i po praniu
  • jo-en 28.10.10, 19:15
    Była tez ruda - zwana czasem terakotą smile)
    --
    Mój blog - mruczenie-kota.blogspot.com/ i strona, którą polecam tym, którym koci żywot leży na sercu koty.sos.pl/
  • dommi 28.10.10, 22:44
    Dziękuję za odpowiedzi - zaraz obejrzę Wasze propozycje!
    Pozdrawiam,
    dommi
  • lilka.m.b 29.10.10, 08:35
    A może na Allegro.Ja kupiłam ciemno beżową po bardzo atrakcyjnej cenie, u Manty
  • igawroc82 03.11.10, 09:36
    Tylko uwaga, zrobilam dziecku sweterek z tej włóczki skarpetkowej cortina bo milutka jak na wełnę, wrzuciłam do pralki na jedyne 40 stopni i sweterek stał się o połowę mniejszy!!!
    A sweterek do zobaczenia na moim blogu smile
    --
    igawroc.blox.pl
    s30.photobucket.com/albums/c301/igawroc
  • malgunia 03.11.10, 10:45
    Mnie sie tez skurczyly skarpetki, buuuu....
    A taka była ładna
    --
    Enjoy the silence...
  • igawroc82 03.11.10, 13:59
    Sweterka to ja odżałować nie mogę, taki byl fajny i mięciutki sad
    --
    igawroc.blox.pl
    s30.photobucket.com/albums/c301/igawroc
  • undomestic_goddess 29.10.10, 11:42
    W lidlu bedzie poliakryl sad po 4zl motek, nedza sad
    --
    A father is someone who carries pictures where his money used to be.
  • aiszka4 05.11.10, 18:20
    Chyba słabo szukałaś:
    zamotane.pl/index.php?cat_id=323
    zamotane.pl/index.php?cat_id=307
    zamotane.pl/index.php?cat_id=304
    zamotane.pl/index.php?cat_id=306
    zamotane.pl/index.php?cat_id=271
    Po kilka kolorów pod każdym linkiem, a to tylko jeden sklep.
    --
    Popełniłam
  • weisefrau 06.11.10, 01:06
    Idealny skład ma Wool od Yarn Art, cienka, 80 % wełny, reszta poliamid, cienka, motki po 100 gram
    --
    www.gackowa.multiply.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka