Dodaj do ulubionych

Nić poliestrowa do wrabiania

30.10.10, 10:48
Witam, może ktoś ma doświadczenie we wrabianiu nici elastycznej w ściągacze? Dokładnie chodzi o napięcie nitki w trakcie dziergania. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 31.10.10, 19:22
    Ja wrabiałam, ale to nic nie pomogło - ściągacze i tak się rozciągają, zupełnie tak jak bez wrabiania. Ciężko się robi taki ściągacz, bo napiętka gumka zaczepia o druty. Według mnie taka technika nie zdaje egzaminu - chyba lepiej jest później wszyć igłą taką nitkę
  • 31.10.10, 21:59
    Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
  • 02.11.10, 16:03
    Moim zdaniem lepsz od nici poliestrowej jest gumka w kolorowym oplocie na szpulce.
    Dużo łatwiejsza we wrabianiu i efekt całkiem niezły ale ściągacz bedzie nieco grubszy niż reszta dzianiny. Dawno takiej nie kupowałam więc nie wiem gdzie aktualnie tego szukać - ja mam takie gumki Guttermana.
    --
    Dziergać każdy może

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.