• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Nić poliestrowa do wrabiania

• 30.10.10, 10:48
    Witam, może ktoś ma doświadczenie we wrabianiu nici elastycznej w ściągacze? Dokładnie chodzi o napięcie nitki w trakcie dziergania. Pozdrawiam
    Edytor zaawansowany
    • 31.10.10, 19:22
      Ja wrabiałam, ale to nic nie pomogło - ściągacze i tak się rozciągają, zupełnie tak jak bez wrabiania. Ciężko się robi taki ściągacz, bo napiętka gumka zaczepia o druty. Według mnie taka technika nie zdaje egzaminu - chyba lepiej jest później wszyć igłą taką nitkę
      • 31.10.10, 21:59
        Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
        • 02.11.10, 16:03
          Moim zdaniem lepsz od nici poliestrowej jest gumka w kolorowym oplocie na szpulce.
          Dużo łatwiejsza we wrabianiu i efekt całkiem niezły ale ściągacz bedzie nieco grubszy niż reszta dzianiny. Dawno takiej nie kupowałam więc nie wiem gdzie aktualnie tego szukać - ja mam takie gumki Guttermana.
          --
          Dziergać każdy może
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.