• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Ceny włóczek w górę ? Dodaj do ulubionych

• 20.12.10, 12:06
    Kupowałam firany i wdałam się w rozmowę ze sprzedawczynią, ta powiedziała że ceny tekstyliów po nowym roku pójdą w górę. Czy to prawda, czy któraś z Was coś o tym słyszała, czy ewentualnie porobić jakieś zapasiki włóczkowe (bo tu ból będzie największy), chociaż w sklepach internetowych już zauważyłam niewielkie, ale jednak zmiany cen.
    Edytor zaawansowany
    • 20.12.10, 12:25
      Jak zawsze, kiedy drożeje paliwo- drożeje wszystko, co wymaga transportu. Poza tym w nowym roku będzie także wyższy VAT. Myślę więc, że możemy być na 100% pewne podwyżek cen nie tylko w pasmanteriach.

---------------------------
      Bardzo łatwo podbić moje serce- wystarczy być kotem. smile
      ---------------------------
      ivoncja.blox.pl/html
      • 11.01.11, 02:31
        w kilku pasmanteriach zauważyłam już wzrost cen włóczek, podobno surowiec poszedł w górę ( na pewno akryl )
        • 11.01.11, 08:25
          hobbyraj napisała:

> w kilku pasmanteriach zauważyłam już wzrost cen włóczek, podobno surowiec posze
          > dł w górę ( na pewno akryl )

I co? Parę dni po nowym roku mają już w pasmanterii całość towaru wyprodukowaną z tego droższego surowca???????????

Taaaaaaaaaaaaaaa....

--
          Blog Poppy

• 11.01.11, 08:39
            Na pewno nie mają towaru z nowego surowca smile, ale na pewno muszą zmienić ceny skoro wzrosła stawka VAT.
          • 27.01.11, 13:41
            W znanym mi osobiście sklepie internetowym i stacjonarnym na razie nie ma podwyżek. Ale od dostawców już spływają informacje, że bawełna z nowych dostaw będzie droższa.
            Nic nie wiem o generalnej podwyżce na akryl, czy wełnę, ale to się dopiero okaże, gdy przyjdą nowe faktury.
            --
            Popełniłam
    • 11.01.11, 12:43
      Bawełna podrożała na światowych rynkach - to na pewno.
      --
      http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/u/u1kzy5vpj.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/s/szlyk513x.png
      • 27.01.11, 16:30
        Ojej jak to dobrze w takim razie mieć zapasy włóczek.Ja mam więc na razie cenami nie martwię się,tylko jak patrzę na te swoje zapasy to myślę sobie, że chyba są one dość spore, a to też chyba nie za fajnie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.