• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

podwójny komin - ile oczek? Dodaj do ulubionych

• 04.08.11, 10:43
    Witam.

Mam mało elastyczną włóczkę i chcę zrobić komin, ale podwójny, taki to przełożenia dwa razy przez szyję. Czy 150 oczek wystarczy?
    Zaawansowany formularz
    • 04.08.11, 10:54
      to zależy jaka gruba ta włóczka - na jakich robisz drutach. Zupełnie inna długość wyjdzie ci jak masz włóczkę na 3 a inna na 7 np. wink Zawsze najlepiej zrobić próbkę i policzyć - ja robiłam takie komino-szaliki na ok. 110-120 cm w obwodzie.
      tojazdzid.blog.onet.pl/2,ID420662949,index.html
      tojazdzid.blog.onet.pl/2,ID416322919,index.html - ten jest robiony jak zwykły szalik i zszyty w okrąg.
      --
      moja strona: republika.pl/zdzid
      blog: tojazdzid.blog.onet.pl
      • 04.08.11, 11:04
        Mam włóczkę akrylową Himalaya MERCAN BATIK, druty 5.

Znam Twój blog. smile Jestem zachwycona czarnym swetrem z kwietnia i lipcowym szalem szydełkowym - dzieło sztuki. smile
      • 04.08.11, 11:22
        Próbkę zrobiłam. Na 130 przeleciałam kilka razy i wydawało mi się, że mało. Teraz dłubię 150. Najwyżej spróbuję. big_grin

• 04.08.11, 11:50
          ten pierwszy był na 130 o. ale z o wiele grubszej włóczki, na drutach 7.
          --
          moja strona: republika.pl/zdzid
          blog: tojazdzid.blog.onet.pl
          • 04.08.11, 11:53
            Tak, doczytałam.

Nic to, najwyżej będzie prucie. smile
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.