02.11.12, 12:34
znalazlam na osince i mnie zachwycilo, czy ktos ma moze opis tego motywu?
http://s019.radikal.ru/i631/1211/5a/87bac232bf22.jpg
--
http://blog.standardbanks.com/Portals/23222/images/four_leaf_clover.png
Edytor zaawansowany
  • 02.11.12, 15:06
    Wzór jest płatny. Dostępny na Ravelry, nazywa się Chouette.
  • 06.11.12, 20:18
    jak myślicie czy dałoby się zrobić taką sowę dużą na cały przód swetra dorosłej osoby - trochę obawiam się czy nie straci kształtu ?
  • 07.11.12, 13:59
    Może dwie.
    A ja wpadłam prawie na taki sam pomysł. Zrobię sukienkę dla 3-latki ze wzorem sowy na przodzie karczku.
  • 02.11.12, 16:11
    a może taki wzorek Cię poratuje www.knitculture.com/our-blog/wise-old-owl-hats/
    trzeba by troszkę zmienić, i miałabyś wzór za darmo smile
  • 02.11.12, 17:42
    chomikuj.pl/vichta/wrzutki+na+zyczenie/06d2b607c882,2076474488.jpg
    Moze sie przyda smile
    --
    chomik vichta - wzory na druty, szydełko i do haftu, moje prace - transfer na mój koszt, bez logowania
    nowy folder: zabawki Alana Darta
  • 02.11.12, 17:56
    suuper
    prawie to samo, tylko brzuch ryżowy, dobrze mysle?
    bardzo Wam dziekuje dziewczyny
    chcialam ten motyw wykorzystac na etui na czytnik ebookow wink
    pokaze jak sie uda
    --
    http://blog.standardbanks.com/Portals/23222/images/four_leaf_clover.png
  • 02.11.12, 18:25
    Niezupelnie to samo. Na brzuchu Twojej sowy jest 12 oczek ryzowych plus po 2 prawe z kazdej strony, czyli razem 16, a na glowie masz warkocz 3x3. W mojej sowie brzuch i glowa sa takiej samej szerokosci, a warkoczyki sa 2x2.
    --
    chomik vichta - wzory na druty, szydełko i do haftu, moje prace - transfer na mój koszt, bez logowania
    nowy folder: zabawki Alana Darta
  • 24.11.12, 14:25
    to moja czapeczka
    http://i46.tinypic.com/33vkowh.jpg
  • 20.12.12, 13:47
    cudowne,sama bym dziecku takie dała ;p
    --
    makrama
  • 21.02.13, 22:04
    Jeszcze jedna sowa do kolekcji:
    www.liveinternet.ru/users/bischon/post138650009/
    --
    nowy folder: John Steinbeck w mp3
  • 21.02.13, 22:25
    Kiedyś już
    to podawałam ale jak trzeba zrobię to jeszcze raz,
    Proszę bardzo nabrałam 76 oczek , (robiłam na okrągło na drutach z żyłką więc
    rozmieszczenie wzoru sowy można wykonać w dowolnym miejscu) przerobiłam 6 rzędów
    oczka prawe potem następująco 2 prawe 4 oczka ryż 2 prawe , następnym rzędzie
    przekładamy oczko 2 oczka zdjąć 1 oczko z lewej strony druta przełożyć pod spodem do
    środka wzoru wykonać ryż czyli nad oczkami poprzedniego rzędu przerabiać lewe nad
    prawymi prawe nad lewymi z prawej 2 prawe zdjąć oczko następne przełożyć pod
    spodem do środka sowy, w kolejnych rzędach dodawać w ten sam sposób do momentu
    aż w środku będzie 14 oczek ryżu przerobić 2 razy bez dodawania oczek ryżowych
    następnie rozpocząć
    zmniejszanie oczka ze środka sowy ryżowe przekładać na drut za dwoma oczkami
    prawymi i przerabiać je jako lewe jak na drucie zostanie 8 oczek przerobić wszystkie 8
    prawymi w następnym rzędzie 8 oczek wykonać tak jak robi się warkocz 8 oczek
    dzielimy na pół i robimy 2 warkoczyki z 4 oczek jeden obok drugiego 2/2 przerabiamy
    2 okrążenia i znów robimy tak jak warkoczyk tylko oczka z zewnątrz przekładamy
    na wierzch warkocza następnie zostawiamy 4 prawe oczka w następnym rzędzie
    oczko lewe przekładamy na drut pomiedzy te 4 oczka z jednej i drugiej strony
    identycznie i tak przerobić przekładają oczka do środka 3 lub 4 razy natępnie robimy
    same oczka lewe do wymaganej długości i zakańczamy oczka no i zszywamy czapkę . To
    by było na tyle j

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.