Dodaj do ulubionych

Wzór na szal

26.08.14, 16:45
Witam koleżanki. Niedawno w necie znalazłam wzór na szal o nazwie "dreambird". Czy któraś z Was ma może schemat na ten wzór i mogłaby go udostępnić? Ogromnie podoba mi się ten wzór a nie mogę nigdzie znaleźć schematu i opisu. Pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • 26.08.14, 16:49
    Proszę bardzo wzór
    www.ravelry.com/patterns/library/dreambird-kal
  • 26.08.14, 18:01
    Szczerze mówiąc liczyłam trochę na to, że ktoś ma wzór już przetłumaczony. W dodatku nie bardzo wiem, jak kupować na ravelry, a jeśli nawet kupię, to i tak nic z tego nie będę miała, bo, jak się zorientowałam, na polski nie jest przetłumaczony. rentor, jeśli masz schemat po polsku, to chętnie od Ciebie odkupię. A może ktoś inny ma polski wzór dreambird?
  • 26.08.14, 23:41
    Sprawdz, prosze, poczte gazetowa.
    --
    chomik vichta - wzory na druty, szydełko i do haftu, moje prace - transfer na mój koszt, bez logowania (h:pass)
    nowe audiobooki, nowe seriale
  • 26.08.14, 21:49
    Zajrzyj kilka wątków niżej.

forum.gazeta.pl/forum/w,15333,152434175,152434175,Spodnica_podobna_do_chusty_wymarzony_ptak_.html
  • 27.08.14, 15:23
    Dzięki, kobietki. Siadam na d.... i biorę się do robotysmile
  • 05.01.15, 10:25
    Witam. Vichta czy mogę prosić o przesłanie tego wzoru na gazetowy? Proszę. Jest przepiękny. Pozdrawiam Iza
  • 05.01.15, 17:47
    Ja wzoru nie posiadam. Mam jedynie pewne pomocne wskazówki... Zajrzyj do poczty.

--
    chomik vichta
    GG 13964502
  • 05.02.17, 13:57
    Moja żona strasznie chce zrobić taki szal anie ma ani wzoru ani wskazówek,może Jej Pani przesłać te materiały które Pani posiada,będę bardzo wdzięczny.
    krystyna.lesniak@wp.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.