Dodaj do ulubionych

Tłumaczenie rosyjskiego schematu.

14.05.15, 13:09
Szukam kogoś kto mógłby mi przetłumaczyć schemat zabawki z języka rosyjskiego na polski. Schemat zawiera zarówno elementy szydelkowania jak i robótki na drutachsmile będę bardzo wdzięczna za pomocsmile
Edytor zaawansowany
  • 14.05.15, 13:14
    Dodam, że schemat jest w pdf, gdyby ktoś zechciał się podjąć to wyślę na maila smile
  • 15.05.15, 00:26
    Jeśli nie jest dużo do tłumaczenia, to mogę spróbować. Nie wiem, czy nie będzie kłopotów w tłumaczeniu "szydełka", bo tym mniej się zajmuję. Chociaż...kilka zabawek zrobiłam, również z rosyjskiego. Pdf możesz wysłać na adres "gazetowy".
  • 15.05.15, 13:24
    Z szydełkową częścią myślę że sobie poradzę, bardziej zależy mi na drutach. Nie mogę się doszukać Twojego maila...
  • 19.05.15, 11:49
    Temat już nie aktualny. Dziękuję adamala za pomoc! smile
  • 30.11.15, 13:57
    Szukam pilnie kogoś kto przetłumaczy mi wzór swetra-poncza z języka rosyjskiego.
  • 24.04.17, 08:17
    biegle zajmuje sie tym www.tlumaczka-przysiegla.pl my zatrudnialismy Pania na konferencje, cudownie sobie poradzila
  • 28.04.17, 04:04
    tak, z pewnoscia. rzecz w tym ze tych wzorow sa setki a czlowiek zazwyczaj nie zarabia wiele.
    i co, ma tak placic co chwila za wzor, za tlumacza, a jeszcze kup wloczke, kup druty, a jakis gadzecik by sie przydal itd.
    ja to moze jakbym milionerem byla to bym placila, nawet bardzo chetnie. czemu nie.....

--
    * Można tak powiedzieć, ale po co tak mówić. *
    Stanisław Tym
  • 28.04.17, 10:04
    "cytat my zatrudnialismy Pania na konferencje, cudownie sobie poradzila " - czyli co co to znaczy cudownie? Czy trzeba było cudu, aby przetłumaczyć tekst? A tak w ogóle to nieraz miałam książkę o robótkach ręcznych tłumaczoną na polski przez tłumacza, który pojęcia nie miał o robótkach i takich głupot nawypisywał, że zastanawiałam się , że za co on wziął pieniądze, bo ja grosza nie dałabym za takie tłumaczenie.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.