Dodaj do ulubionych

WYKONAM NA DRUTACH I SZYDEŁKU NA ZAMOWIENIE

15.04.16, 09:24

Robię rózne ciekawe rzeczy na drutach i szydełku np.swetry,tuniki,kominy,szale,golfy,skarpety,czapki,serwetki,wszystko co mozna zrobic na drutach i szydełku,również dla dzieci małych i dużych.Robię też na zlecenie.Chetnie podejmę wspólpracę z osobami zainteresowanymi.Mój e-mail:beata_polska1@wp.pl.Czekam na zgłoszenia.
Edytor zaawansowany
  • malgoha1 15.04.16, 14:57
    Betusiu jest specjalny osobny temat podpięty na stronie głównej - tam się wszycy chętni reklamują
  • v-64 22.11.18, 22:04
    Betusiu ja poszukuje właśnie kogoś takiego jak Ty......potrzebuje ładna czapeczka z dużym szalem bądź huhusta......uwielbiam takie rzeczy.Moja Babcia tego mnustwo robiła, ale nic mi po niej nie pozostało i w tamtych czasach takie robotki recznenie były doceniane jak dziś. ....w jakim regionie Polski mieszkasz i czy jest oferta aktualna.....POZDRAWIAM VIOLETTA MOJ TEL KONT +48 501 382 398
  • betusia1 22.11.18, 22:26
    Witam Violetto
    W dalszym ciągu wykonuje prace dziewiarskie
    Chętnie wykonam dla ciebie zlecenie

Tak kiedyś się doceniło prace na drutach oraz szydelku .Rzeczy ręcznie robione i teraz to jest ciągle na topie. Tez ciągle wykonuję i jestem samoukiem .
    Mieszkam 30 km od Zakopanego

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.