Dodaj do ulubionych

Vlogerki - jutuberki?

02.10.16, 13:01
Dzień dobry Paniom,
Z innej beczki trochę: czy są tu Panie (najlepiej z Warszawy lub okolic), które czują się pewnie przed kamerą i myślały o prowadzeniu np. kanału robótkowego na YouTube ale brakuje im wiedzy specjalistycznej, sprzętu czy nie mają za bardzo budżetu żeby to zrobić z rozmachem większym niż smartfon i lampka biurkowa?

Zajmuję się zawodowo tworzeniem i obróbką video (nie, nie jestem "ślubnym kamerzystą" wink ) a także fotografią, grafiką i animacją.

Mam dość napięty budżet za to spore zapotrzebowanie na swetry, których nie idzie dostać w sklepach więc chętnie służę pomocą czy konsultacjami w ramach wymiany usług. Mogę zaprojektować animowaną czołówkę, zmontować materiał, skonsultować i doradzić jak lepiej filmować itp. albo przyjechać z kamerą i coś nakręcić albo sfotografować (wkrótce będzie też dostępne skromne studio pod Warszawą). W zamian za (zależnie od rozmachu współpracy) fajny sweter czy zniżkę.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.