Dodaj do ulubionych

Buciki dla niemowlaka

26.01.17, 09:17
Znalazłam świetne buciki dla niemowlaka, jest opis, ale ja go jakoś nie kumam.
Tzn, trzeba zrobić najpierw podeszwę, potem ...? i tu mam wątpliwości bo, po zastanowieniu doszłam do wniosku, że wokół tej podeszwy nabrać na druty pończosznicze oczka i przerabiać, potem...? znów po przemyśleniu, wykonać ten przodzik=wierzch ozdobny i w końcu zakończyć ściągaczem wokół kostek.
Czy ja dobrze kombinuję?

Tu link pl.dawanda.com/zrob-to-sam-diy-tutoriale/robienie-na-drutach/zrob-na-drutach-buciki-dla-niemowlaka
Edytor zaawansowany
  • 28.01.17, 00:57
    Dla mnie tez niejasne wiec ci nie pomoge, ale napisane jest ze po zalogowaniu sie mozna sie juz tam dopytac.

M

--
    Etykieta to umiejętność ziewania z zamkniętymi ustami.
    Brigitte Bardot
  • 28.01.17, 07:03
    Te buciki są na Ravelry i opis do nich w pdf za free tu masz link może coś Ci rozjaśni lub ktoś kto zna
    język angielski us.schachenmayr.com/free-patterns/and-b-babys-booties/FreePatterns-6622A.pdf

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.