Dodaj do ulubionych

Zaokrąglenie przodu bolerka.

25.02.17, 17:35
Mam zrobić bolerko komunijne z zaokrąglonymi przodami,po ile ujmuje się oczek aby powstało ładne zaokrąglenie?będę się starać oba przody naraz ,dziękuję za wszystkie podpowiedzi i sugestie.Nie jestem zbyt dobrą druciarą,będę dziergać wzorem ryżowym.
--
Urszula97

Niesfornedruty.blox.pl
Edytor zaawansowany
  • 27.02.17, 10:53
    Może coś takiego - opis i schematy po rosyjsku www.liveinternet.ru/users/3900865/post251799430/
    na osince cała analiza bez rękawków, ale można zawsze dorobić club.osinka.ru/topic-72160
  • 27.02.17, 14:14
    Dziękuję bardzo za odzew,te bolerka są cudowne,chociaż napatrzyłam się ,chyba zrobię sobie wykrój na gazecie i trochę metodą prób i błędów.Sweterek od małej mam więc zrobię wykrój i tak będę dziergać.Ach tworzą ludzie fajne rzeczy.Dziekuje.

--
    Urszula97

Niesfornedruty.blox.pl
  • 27.02.17, 15:57
    Zerknij tutaj: www.garnstudio.com/search.php?action=search&w=bolerko&mt=0&c=0&k=0&y=0&yg=0&lang=pl

(przepraszam za ten idiotyczny nick, nie umiem go zmienić sad
  • 27.02.17, 20:07
    dziękuję,czytać,oglądąc bo włóczka w drodze a nick jak nick,ja do dzisiaj nie wiem jak tworzyłam nie które rzeczy na blogu.Może napisz do administratorów.

--
    Urszula97

Niesfornedruty.blox.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.