Dodaj do ulubionych

azjatyckie opisy

18.07.17, 10:02
Czy jakaś litościwa dusza może rozszyfrować opisy na schemacie bluzeczki.
Chodzi mi o oznaczenia dotyczące spuszczania oczek na podkrój pach i wyrabianie główki rękawa np
2-2-1 czy też 2-3-2
www.stranamam.ru/post/12506379/
Edytor zaawansowany
  • 18.07.17, 13:04
    Tu są strony do tłumaczenia znaków graficznych chińskich lub japońskich na angielski tata-tatao.to/knit/graphchart/e-chap1.html
    tata-tatao.to/knit/graphchart/e-chap2.html
    tata-tatao.to/knit/graphchart/e-chap3.html
    tata-tatao.to/knit/japanese/e-index.html
    tata-tatao.to/knit/graphchart/e-chap4.html
    Japońsko rosyjski knitting-dict-ru.wikidot.com/japan-dictionary#toc0
    Znmaki z kursem obrazkowym www.liveinternet.ru/users/natalica_ja/post182427806/
    photo.163.com/tdaphne/#m=1&aid=31852009&p=1
    Tutaj Ada w drugim poscie przedstawia znaki = kursy wykonania forum.maranciaki.pl/viewtopic.php?t=2637
    Jak dasz radę to rozgryźć to ochwal się wink

tata-tatao.to/knit/japanese/e-JapaneseEnglish.html
  • 18.07.17, 14:43
    Pewnie nierozumiale napisałam o co mi chodzi.
    Na stronie do której zamieściłam link jest wzór graficzny ściegu. Mnie chodzi o opisy przy rysunkach kształtów rękawa, podkroju pach itp. Tam są podane liczby (przypuszczam , że dotyczą one spuszczania oczek na podkroje). Jakbyś może mogła spojrzeć na to i oświecić mnie. smile
  • 18.07.17, 17:20
    Nie jestem specem od "chińszczyzny", ale wydaje mi się, że właśnie na tej stronie na samym dole jest przykład, jak rozumieć cyfry przy podkroju tata-tatao.to/knit/graphchart/e-chap3.html - od słów: Decreasing at the beginning of the rows
    Ale może wypowie się jeszcze ktoś kto wykonywał coś z takich wzorów.
  • 19.07.17, 11:18
    Bardzo dziękuję
  • 22.07.17, 12:21
    W co drugim rzędzie dwa oczka jeden raz; w co drugim rzędzie 3 oczka dwa razy.

--
    Moje serwetki:jola373.fotosik.pl/albumy/255594.html
    ciuszki: picasaweb.google.pl/jola373.6/MojeSzydeKoweINieTylkoCiuszki#

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.