Dodaj do ulubionych

Druty na żyłce

13.06.18, 15:37
Wracam do drutowania i i chcę sobie kupić jakiś zestaw drutów. Do tej pory kupowałam pojedyncze HiyaHiya, teraz zastanawiam się nad drewnianymi.
Możecie mi jakieś polecić? Knit Pro? Prym? Lykke? Coś innego? Jakiś konkretny sklep, w którym mają dobre ceny? Będę wdzięczna smile.
Edytor zaawansowany
  • autumna 19.06.18, 13:24
    Ja mam zestaw metalowych HiyaHiya, bardzo dobrze mi się sprawuje już od paru lat. Pamiętam, że dziewczyny tu chwaliły kiedyś Addi Click, z tym że wtedy to były chyba pierwsze druty z wymiennymi żyłkami.
    W zależności od firmy druty mają różne sposoby łączenia z żyłką, np. HH są skręcane na gwint, Addi się "zaklikuje". Żyłki mają różną miękkość (ważne przy technice magic loop). Są w różnych długościach (mam na myśli sam drut, nie żyłkę) - jeśli robisz najwięcej na okrągło, bardziej sprawdzi ci się wersja krótsza. Ogólnie temat dość rozległy.

--
    Mam poprzestawiane w piramidzie Masłowa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.