• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

cienka włóczka - pomocy Dodaj do ulubionych

• 26.04.06, 22:58
    Kochani, kupiłam wydawało mi się kapitalna włóczke
    allegro.pl/item99377180_wloczka_turecka_linen_po_kosztach_.html
    tylko, że jest tak cienka, że nie wiem co z nia zrobić. We wszystkich
    gazetkach nie znalazłam wzoru ta taka cienizne. Pomóżcie !!!
    Zaawansowany formularz
    • 27.04.06, 00:15
    • 27.04.06, 07:36
      tez sie zastanawiam nad kupnem tej wloczki, ale skoro taka cieniutka to moze
      faktycznie lepiej robic podwojnie...Gosia
    • 27.04.06, 10:01
      A na szydełku? Próbowałas robić na szydełku, np. bluzkę z elementów? Grubość
      włóczki wydaje się być idealna własnie na szydełko.
    • 27.04.06, 11:02
      Witam - kupiłam ją w zeszłym roku - katorga w robieniu - druty 2,5 - wychodzi
      rewelacja - teraz chcę kupić bo zrobiłam top dla córki na szydełku grubość 1,75
      efekt OK, bardzo chłodna delikatna włóczka na topy szydełkowe i lekkie sweterki
      pozdrawiam - jeśli będziesz chciała sprzedać 3 motki to reflektujęsmile)))
      • 27.04.06, 11:36
        Też robiłam z czarnej linen top na drutach 2,5.Jest świetny i wspaniale się
        nosi.Latem lekko chłodzi. Tylko trzeba dużo cierpliwości aby zrobić.Ale i tak
        ta włóczka jest lepsza od polskiej Kalinki bo przynajmniej nie haczy tak
        bardzo.Pozdrawiam
        --
        Teresa
        • 27.04.06, 14:29
          Dzisiaj kupiłam sobie również bardzo cienką włóczkę białą Peonię (akryl).
          Zrobię z niej na drutach 2 lub 2,5 gładkim ściegiem bluzeczkę bez rękawków i
          ozdobię cekinami. Spokojnie można też robić na szydełku. Powodzenia!
    • 27.04.06, 17:50
      ja z takiej photos1.blogger.com/img/23/3824/640/DCP_1686.jpg(tez
      cieniutka) robilam topik na drutahc dwojkach-dosc luzno a potem taka bluzeczke
      na 3 bodajze i tez luzno
      s6.photobucket.com/albums/y244/organicknitter/Gallery%20of%20Organicknitter/?action=view¤t=pink.jpg

--
      Don't look for problems look for solutions!
    • 27.04.06, 18:01
      Ja mam cienką Falkę, zrobiłam z niej czapeczkę na drutach. Sporo czasu mi
      zajęło ale efekt jest niezły.
      --
      Mój skarb rośnie
    • 27.04.06, 20:01
      przeżywałąm ten koszmar - druty 2,5!!myślałam, że wyjdę z siebie zanim skończę
      sweterek kopertowy dla mojej przyjaciółki. trud się jednak opłacał - wyszło
      cudnie. a wzorki z reguły sama wymyślamsmile
      pozdr, kasia
      --
      **ktoś znaczy nas pięknem jak piętnem**
    • 27.04.06, 20:16
      robilam z niej szydełkiem bluzkę z elementow.Wyszła bardzo ładnie,córka nie
      mogła się nacieszyć,tak jej sie podobała.Zdjęcia niestety nie mam
    • 28.04.06, 19:34
      możesz zrobić coś na szydełku-kiedy kupuję grubszą to na drytu a cieńsza na
      szydełko-pozdrawiam
      • 28.04.06, 22:57
        Ja mam jeszcze pytanie o tą włóczkę:czy ona jest gładka,czy taka falista?I
        jeszcze chodzi mi o kolory,czy te na zdjęciach odpowiadają rzeczywistości,czy
        bardzo się różnią?
        Też mam na nią ochotę,nie przeraża mnie jej cienkość,walczyłam już z MAXI na
        dwójkach.
        • 30.04.06, 18:10
          Ja z włóczki linen (kupionej na allegro u tego samego wystawcy) zrobiłam bluzkę
          na szydełku i z pełną odpowiedzialnością mogę ją polecić. Jest swietną włóczką
          na lato. Ta bluzka to mój debiut w dziedzinie bluzek szydełkowych i nie do
          końca jestem zadowolona z wykonania, ale lubię ją mimo wszystko.
          Sama włóczka ma strukturę lekko falowaną, ale tego nie widać w robótce.
          Przypuszczam, że na cienkich drutach też wyglądałaby nieźle, ale trzeba by mieć
          anielską cierpliwość.
          www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cvclsbu90q0nnaby.html
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.