Dodaj do ulubionych

Dorabianie kluczy w Otwocku

08.09.10, 07:14
To że Otwock jest 50 lat za Garwolinem to wiadomo nie od dziś, ale to że nie można w Otwocku dorobić zwykłaego klucza od 17.00 w dni powszednie i Soboty przez cały dzień to sprowadza nasze "miasto" do miana dużej wsi. Okazuje się że jest tylko jeden punkt dorabiania kluczy w Otwocku na bazarze Rampa paw. 21 i tam mało uprzejmy Pan(zakładam że to pracownik bo chyba właściciel interesu nie mógłby się tak zachować), oznajmił mi kiedy z wywieszonym językiem dotarłam tam o godz. 16.55( wczesniej nie da się dotrzeć jak ktoś pracuje w Warszawie od 8-16), że już nie czynne i najbliższy punkt w Michalinie i on też jest czynny do 17.00. Zakładam że jak pojawiłabym się u niego o 16.40 to też powiedziałby że już nie dorobi bo ma maszyny wyłaczone. Ludzie gdzie my żyjemy i jaki poziom społeczeństwa reprezentujemy. Przykład pokazuje że klient to smieć a jak ci się nie podoba to się wynieś. Naszczęście pojawiają się jeszcze punkty w Otwocku takie jak np: Rossmann mam doświadczenia z tym na Andriollego gdzie obsługa klienta jest jak w każdym szanującym się sklepie szkoda że to tylko drogeria.
Obyśmy się rozwijali w naszym Otwocku.
Obserwuj wątek
    • maryshaa Re: Dorabianie kluczy w Otwocku 08.09.10, 10:50
      Otwock od zawsze jest sypialnią. I stanął w rozwoju jakieś 25 lat temu...
      Polecam punkt dorabiania kluczy w Warszawie na stacji Śródmieście PKP (peron ten gdzie są głowne kasy biletowe, obok jest też szewc i poczta). Możesz skoczyć po pracy i nie tracić nerwów w Otw.
      Tu koło się zamknie.... bo ludzie pracujący w Warszawie robią wszystko w Warszawie, bo nie mają szans dojechać do 17 do Otwocka, a Otwock przez to coraz bardziej gnuśnieje i zamienia się w sypialnię z infrastrukturą czynną do 16.
      No niestety, i nic się w tej kwestii nie zmienia...tylko banków w centrum przybywa...
      --
      Chcesz być piękna?
    • francesca12 Re: Dorabianie kluczy w Otwocku 08.09.10, 11:37
      W Garwolinie sklepy w tygodniu są czynne od 9 do 17.., nieliczne do 18, w Otwocku teoretycznie do 18, ale od 17:30 nie co już wchodzić, bo panie torebki już mają spakowane i podłoga już umyta, to fakt.
      Jeden Bobas jest czynny do 19, akurat jestem na jego etapie.
      Myślę, że ile byśmy postów na temat handlu w Otwocku nie napisali, to i tak nic się nie zmieni. Towar byle jaki, sklepów mało, nie kupujemy w Otwocku, jedziemy do Warszawy.
      Albo do Garwolina.
      A w Garwolinie sytuacja wygląda tak, że można tam kupić wszystko: mają niezłe sklepy z konfekcją (weźmy Ochnika, Kępkę, Solar nawet jest, ceny warszawskie), i sporo średnich, kilka takich otwockich "bobasów", sklepów obuwniczych, "przemysłowych" - ulica Targowa, poza tym bazar, na którym kupujemy mydło i powidło, ale duuużo taniej niż w otwocku.
      Do tego bardzo dobre drogi (już nie na sprzedaż ;).

--
      Keep the Moment
      • chiste Sklepy - nie demonizujcie. 10.09.10, 15:25
        Akurat zarzut, że sklepy sa zamykane w Otwocku po 18-tej jest troche na wyrost. Spożywczaki w większości czynne są dłużej - do 20-tej, niektóre do 22-giej. Sklepów dla maluchów też jest dużo więcej niż Bobas (Dzidziusie, Maluchy i inne; akurat w tej branzy jest ostatnio wysyp placówek), ale mam wrażenie, że te sklepy to akurat miedzy 8 a 16 maja najwięcej klientów. Solar jest w Otwocku w butiku pod wieżą cisnień. Ochniki i inne też znajdziesz, w samym centrum - trzeba poszukać. Ale myslę, że przyczyną braku takich sklepów jest własnie bliskość Warszawy i dużo bogatsza oferta. Klientki i tak tam pójdą.
        A z Garwolinem jest trochę inaczej, bo klientki stamtąd raczej nie dojadą w ciągu 40 minut do Warszawy na zakupy.
        Drogi i parkingi otwockie - zgadzam się, że są tragiczne albo ich nie ma.
        Klucze dorabiali kiedyś też przy Rondzie Sybiraków, ale nie wiem, czy ten punkt jeszcze działa. Zresztą akurat do drzwi otwockich nie dorabiałbym kluczy w Otwocku.
        Zauważyłem też, że na nowe osiedla otwockie dosyc często podjeżdżają dostawcy z warszawskich sklepów internetowych (nawet ze spożywczaków). Może to jest jakieś wyjście dla niezadowolonych klientów?

--
        Pozdrawiam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka