• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Gajóweczka Regut sala weselna Dodaj do ulubionych

• 28.09.10, 12:26
    Co sądzicie o tym miejscu na zorganizowanie wesela. Bardzo proszę o
    opinie osób które były tam. Jakie są ceny
    Edytor zaawansowany
    • 04.10.14, 23:36
      Nie polecam. Według mnie fatalna obsługa. Baza hotelowa tragiczna. Nie dotrzymują rezerwacji a goście zostają sami sobie bez pokojów i miejsca gdzie można się zatrzymać. Jedzenie niesmaczne. Nigdy nie skorzystałabym ponownie z usług tej firmy-dla mnie porażka!!!
      • 06.10.14, 20:48
        a ja byłam tam na weselu, miałam swoje wesele byłam na 2 sylwestrach,i polecam jedzenie własnego wyrobu, ciasta piecze właściciel który jest cukiernikiem, nawet makaron sami do rosołu robili w piątek. Obsługa cały czas pilnuje żeby talerze nie stały brudne. Porcje obiadowe duże. Jedyne zastrzeżenie to pokoje nie sa w takim standardzie jak np w Villa park Otwock..I mają jeszcze fajny teren przed salą. Pierwszy raz spotkałam sie z negatywna opinia na temat jedzenia ale osoba która to pisze to chyba konkurencja bo na kilku forach ta sama opinia słowo w słowo . Wybór należy do Ciebie możesz pojechać w czasie wesela i zobaczyć jak to wygląda ja tak zrobiłam i byłam bardzo zadowolona. Pozdrawiam i życze udanego wyboru
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.