• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Stomatolog - usunięcie mleczków dziecku Dodaj do ulubionych

• 19.06.12, 19:20
    Szukam pomocy. Muszę usunąć cztery mleczne zęby swojemu dziecku w ramach przygotowań do noszenia aparatu. Czy możecie mi polecić zaufanego stomatologa na kasę chorych albo prywatnie - sprawa dość pilna. Z góry dziękuję :-)
    Zaawansowany formularz
    • 19.06.12, 19:22
      mleczaków, nie mleczków naturalnie :-)))))
      • 19.06.12, 19:47
        Bożena Węgorek przyjmowała w Cechu na Kołłątaja. Tylko gabinet bez "fajerwerków" był.
        Może Waldemar Krać, przyjmuje na Polnej.
        • 19.06.12, 20:39
          Proponuje Gabinet na Wrońskiego ... dobrygabinet.pl/

A co do Pani Węgorek - kiedys rzeczywiscie byla jednym z najlepszych stomatologów, teraz juz tylko kasa, kasa, kasa, kasa... takie moje subiektywne odczucie.
          --
          "Pomóz zrobic mi to samemu"
          • 20.06.12, 07:27
            > Proponuje Gabinet na Wrońskiego ... dobrygabinet.pl/

Ja ten sam, ale na Kraszewskiego :) Mimo, że mamy do Wrońskiego dosłownie rzut beretem jeździmy do tego drugiego - ale to chyba kwestia przyzwyczajenia. Córka też była tam na pierwszym przeglądzie.
            --
            Jeżeli powiedzenie ‘co nas nie zabije to nas wzmocni’ jest prawdziwe, to ja qrw.. już jestem nieśmiertelna!!
            • 23.06.12, 21:45
              Bardzo wszystkim dziękuję. Spróbuję na Wrońskiego.
    • 20.02.13, 04:22
      Polecam wybrać się na Tuwima 40 do łodzi. Pracuje tam najlepsza pani stomatolog z jaką kiedykolwiek udało mi się spotkać jeśli chodzi o podejście do dzieci i niemowlaków. Polecam bo wysyłam tam wszystkie moje znajome i jeszcze nikt nie skarżył się i narzekał ... [url=http://www.mak-laser.pl] mak laser [/url]
      • 23.02.13, 15:09
        calvin6 napisał:

> Polecam wybrać się na Tuwima 40 do łodzi.

Tiaaa, rzut beretem od Otwocka...

--
        "Po paru latach, jakie od dnia stworzenia przeszły, dziś już jasno widać, że Panu Bogu poza kotami nic się do końca nie udało" J. Pilch
    • 25.02.13, 14:50
      Byłam, sprawdziłam, polecam. Ząbki mleczne (przygotowanie pod aparat ortodontyczny, więc mocno jeszcze osadzone w szczęce) ostatecznie wyrywała panie doktor Kwiatkowska-Niemiec z gabinetu przy ul. Kościelnej. Dwa pierwsze za jednym razem, ze znieczuleniem, bo wcale nie wisiały na włosku. Sprawnie, dziecko zachwycone. Polecam tę dentystkę. Wystarczy wpisać w google
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.