Dodaj do ulubionych

jakieś centrum handlowe?

27.06.12, 10:50
hej, wiecie gdzie tu w okolicy znajdę jakieś centrum handlowe, galerię, najlepiej z kinem? :) gdzie wy jeździcie?
Edytor zaawansowany
  • wawerskawawerska 10.08.12, 16:47
    Kobieto, nie obraź się, ale skąd Ty się urwałaś?
    W okolicy Karczewa nie ma żadnych centrów handlowych. Najbliższe w ogóle to pewnie Promenada w Warszawie.
    Skoro już piszę, to napiszę - są plany wybudowania centrów - w Góraszce, w Duchnowie i jednego, nieco mniejszego, przy ulicy Nadwiślańskiej w Józefowie, na terenie zrujnowanego Hotelu pod Dębami (ale pewnie i tak nie wiesz, gdzie to jest i już z okolic wyjechałaś, bo jesteś przyjezdną albo trollem (??))
    To może kogoś innego oświeciłam ;)
  • frania_123 17.08.12, 13:49
    o tym centrum w Józefowie to już trąbią na innym forum, trochę poszukałam i znalazłam forum.gazeta.pl/forum/w,19980,136174694,137761088,Re_link_do_wizualizacji_Galerii_w_Centrum.html

zaraz troll! mieszkam od niedawna w Karczewie i byłam ciekawa czy można liczyć na jakieś sensowne centrum w tych okolicach, tyle! Dobrze, że ktoś w ogóle zareagował na mój wpis, już myślałam, że się nie doczekam :)
  • ninini79 16.11.12, 22:42
    [b]Duchnów i Góraszka - A2 i S17, tuż przy Warszawie[/b] to znacznie lepsze tereny pod inwestycje niż proponowany Dziecinów, gdzie planuje się wybudować centrum logistyczne 200 000 mkw. na 500 000 mkw. ziemi, a Dziecinowie miały być też POWIERZCHNIE WYSTAWIENNICZO-HANDLOWE (może na kolejnych 50 ha zakupionych przez Włodarzewską)? Góraszka - 30000 mkw., Duchnów - 63000 mkw. Dziecinów (zaścianek przy Góraszce i okolicy A2) - ? (może kilka razy więcej, pewnie plus tereny rolnicze zajęte pod zabudowę mieszkaniową i kolejne szklarnie).

Pchanie się z inwestycjami do Sobień widać, a w Karczewie mało. GSJ ma lotnisko, hotel ze spa, pierwszą inwestycję typu fly-in w Polsce, osiedle Sobienie Królewskie dzięki Włodarzewskiej, nie wiadomo, co będzie z Dziecinowem? W Dziecinowie mało kto coś o tym wie, a szklarni tam przybywa, nawet pomiędzy cieplarniami wyrósł ośrodek agroturystyczno-jeździecki. Gmina S-J rzekomo jest biedna, drogi gminne ma b. dobre. Brawo. Ale gleby marnują pod hale, szklarnie i domy, nieużytków sporo powyżej skarpy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.