nowy market przy ulicy Żeromskiego Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • czy ktoś wie jaki market/ sklep ma powstać przy ul. Żeromskiego, dokładnie przy skrzyżowaniu z ul.Reymonta???

Dzięki za info.
    • Słyszałam, że Biedronka.
    • ... z inwestycjami w miejscu po otwockich bożnicach?
      Casus Galerii Górnej.
      Casus śmieciowych dzwonów przy Warszawskiej.
      No, piekarnia Wanda tylko jakoś przędzie, choć główny interes to oni już rozpączkowali po całym mieście.

Top Market - zdecydowanie lepiej, lokalniej, i (porównajcie sobie ceny za 1 kg) taniej niż Biedronka. Może się uda. Swoja szosą - wystarczy babom sklep za miedzą postawić i już pełnia szczęścia. Kiedyś to się chodziło na ploty do rzeźnika albo do magla... A dzisiaj na lans po supermarkiecie.

--
      Patrzyłeś kiedyś w lustro?
      • To nie na działce po Wajnbergach, tylko po drugiej stronie Żeromskiego.

Ale, ale... Jeśli na działce po El-Sadzie stanie Biedra, to już wiem, gdzie wszyscy bosmani - od Świerku po Czapelak, od Wólki po Kmicica, od Burgundii po Zamlądz - będą mieli ulubiony port. Bo jeśli tam będzie stoisko alkoholowe (a zapewne będzie), to szykujcie się, Marysiu i sąsiedzi, na nowe znajomości po drodze z eskaemki i po bułki rano.
        --
        Pobąciam, pobąciam! Ja, stary pierdziel! Aż po lewatywy kres!
        • Chiste, uwielbiam Twoje celne uwagi :)
          • A jednak będzie ta Biedra... Ciekawe proroctwa Chiste odnośnie klienteli się spełnią :-D
            • Tez słyszałam, ze ma tam stanąć Biedronka. I dobrze, z Czapelaka będę mieć rzut kapciem ;)
              --
              [b]Gdyby nie koty, mój dom byłby czystszy, portfel grubszy, a serce puste...[/b]
              • Top market tez mi sklep byłem tam pierwszy raz trzy tygodnie temu oszukali mnie na dyche dwa tygodnie temu kupowałem tam słodycze dla syna miałem zapłacić trzy dychy z groszem ale pani kasjerka mówi mi prawie siedem dych chcieli mnie znów oszukać na trzy dychy ceny na półkach pod produktem nie są takie same jak przy kasie klucilem się o to z kasjerka to robiła ze mnie debila dziś mój kolega robił tam zakupy oszukali go na dwie dychy moim zdaniem biedronka tam powstaje i oni chcą się szybko dorobić naszym kosztem złodzieje dam wam dobra rade sprawdzanie ceny na półkach a później na Paragonie na pewno nie będą się zgadzaly pozdrowienia.
                • biedronka biedronka biedronka ludzie oprzytomnijcie ile jeszcze biedronek powstanie w naszym miescie ile sklepów jeszcze się zamknie ile ludzi jeszcze straci pracę czy aby napewno jest tam tak tanio czy Wy sprawdzacie wagę towaru przecież to sa ci sami producenci tylko opakowania się róznia bo te sa wyprodukowane dla Jeronimo Martins Polska Jesli lubicie towar nizszej jakosci idziecie do biedronki jesli nie to do topu
    • Niestety nie zgodzè sie z kolega :)) robie zakupy w tym sklepie codziennie i nie zdazylo mi sie zeby mnie ktos oszukał,wrecz przeciwnie kasjerka oddała mi reszte ( 42.00 zł) które przez rostargnienie zostawilem na ladzie dzień wczesniej. Polecam wszystkim i sa super promocje czesto na browary i alkohol. POLECAM TEN SKLEP.
      • ja również nie zgadzam się z opinią ze to złodzieje chodzę tam prawie codziennie i widzę tych samych klientów jeśli tak oszukują to sklep powinien świec pustkami a my do nich wracamy wezmy taki dział mięsny panie są miłe a towar zawsze świeży jadąc z warszawy mijam kilka albo kilkanaście sklepów ale wole zajechac na żeromskiego bo pani pokroi mi wędlinę tak jak lubię a nie tak jak będzie chciała a do tego jest miła i uśmiechnięta i pożyczy mi miłego dnia co do cen na półkach może nie zawsze się zgadzają ale ostatnio cena na półce była wyższa niż przy kasie co mnie miło zaskoczyło osobiście polecam ten sklep
        • Ja też stanę w obronie sklepu :-)
          Jeszcze mi się nie zdarzyło nic niemiłego ze strony obsługi w tym sklepie.
          Raz, ale to raz trafiłam na jakiś pomór w części z nabiałem...ale nie warte opisywania. Jednorazowo się nie liczy :-)
          Obsługa na stoisku z wędlinami i mięsem cały czas mnie zaskakuje na plus - takie ewenement na skalę otwockich sklepów z mięsem... Miłe uśmiechnięte panie, miły i sympatyczny pan, wszystko ładnie pokrojone, mięso ok. Wybór wystarczający jak coś na szybko na obiad potrzeba.
          Co do pań na kasach to lekko negatywne wrażenie zrobiła na mnie chyba najmłodsza blondynka...ale też nie w stosunku do mnie, ale generalnie zachowania się w sklepie podczas pracy...ale też bez jakiś przegięć. Ot, na coś sobie muszę ponarzekać żeby nie było, że tylko chwalę :-)
          Ale co do jakości obsługi, ceny na półce a ceny przy kasie, asortymentu sklepu, nie mam żadnych zastrzeżeń. Może nie zauważyłam po prostu, a może jest ok. Nie wiem.
          Też wolę tam zrobić zakupy, nawet jak trochę drożej mi wyjdzie niż w innym sklepie, ale ma za to świeże, blisko i z miłą obsługą...

TYLKO TA MUZYKA.... jeden minus za przaśną muzykę w tle... ale cóż, sklep to nie klub muzyczny :-D
        • Barbie, pracujesz w Top Markecie?
          I używaj kobieto znaków interpunkcyjnych, bo kiepsko się czyta Twe wywody...

Ostatnio byłam w Top Markecie przy Matejki i ze zdziwieniem stwierdziłam, że ceny są tam niższe, niż w tym przy Żeromskiego... Więc jeśli już, to wybiorę sie na Matejki, ale i tak najchętniej poczłąpię do nowej Biedry:)
          --
          Gdyby nie koty, mój dom byłby czystszy, portfel grubszy, a serce puste...

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.