Dodaj do ulubionych

impreza????

25.01.05, 23:29
A może by tak nasi administratorzy zorganizowali jakąś imprezkę dla otowckich
forumowiczów (i nie tylko)??? Karnawał się zbliża, a i pobawić by się
przydało.... Skoro tak dobrze idzie organizacja tego forum, to i z
organizacją imprezki nie byłoby problemu...
(hi hi hi)
Tak więc???
Ktoś jest za???
:))))))))))))
Obserwuj wątek
        • amigo9 Re: impreza???? 26.01.05, 12:35
          Michael, to kiedy i gdzie? Proponuję Cantinę, zarezerwować stoliki w zależności
          od liczby chętnych...To chyba u nich możliwe?
          Jeśli jakiś weekend, to będę.
          • hormoon Re: impreza???? 26.01.05, 16:19
            A nie boicie sie takich znajomosci internetowych.Przeciez na tych wszystkich
            forach az roi sie od roznego rodzajow pedofili zboczencow i zlodziei.

Ale dobra ja tez z checia wpadne w koncu jestem milosnikiem Otwornicy...aha
            bede z kumplami!!!
              • michaelandro Re: impreza???? 26.01.05, 23:58
                No dobra, to kto się wybiera? Może poczynię już pewne kroki by to zorganizować,
                tylko muszę wiedzieć kto wpadeni. Hormoona wykluczam bo to znany rozbójnik z
                Grochowa. :)
                --
                Zapraszam do Otwocka :)
                • hormoon Re: impreza???? 27.01.05, 00:25
                  He he dziekuje za zaproszenie i tak wpadne.Tylko zebym wiedzial jaki stroj
                  obowiazuje co bym nie mial problemow przez moje adidasy.

W pewien sposob (dla wiekszosci forumowiczow jescze nie znany)czuje sie
                  naprawde zzyty z tym miastem...
                  • amigo9 Re: impreza???? 27.01.05, 09:21
                    hormoon ze złodziejami sobie poradzimy, okradniemy;)
                    zboczeńcy zawsze mile widziani:P
                    no a jeśli chodzi o pedofilów...hmmm...no niestety nie wyglądam już jak dziecko;)
                    • sobiepanna Re: impreza???? 27.01.05, 21:29
                      Celestynów, 27.01.2005

Do Sz.P.P Adminów

PODANIE

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zorganizowanie spotkania w piątek albo w sobotę,
                      bo ja w środku tygodnia nie mam czasu :(

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby ;P
      • zoan1 Re: impreza???? 28.01.05, 19:11
        No coś ty poziomka, TY też go znasz??? To chyba tylko ja jedyna na tym forum
        nie poznałam jeszcze naszego administratora osobiście. Może kiedyś to się
        zmieni.... kto wie......
                      • kubek Re: impreza???? 09.02.05, 12:10
                        A na imprę też bym wziął cykawkę ! i cykał do puki dam radę !
                        Potem pewnie chmilowe pole Chełmońskiego!
                        --
                        Aktywista Partii Umiarkowanego Postępu (W Granicach Prawa)
                            • kubek Re: impreza???? 09.02.05, 13:40
                              Zawsze może mi się "film urwać" i z dokumentację wzięło licho;)
                              A cykawka elektryczna jakoś ostatnio jest wrogo nastawiona do mnie ! Może nie
                              działają na nia moje impulsy elektryczne:)
                              --
                              • sobiepanna Re: impreza???? 09.02.05, 14:26
                                Zawsze może się okazać, że forumowicze, to banda gnomów i "klisza pęknie" ;)
                                A z impulsami elektrycznymi to dziwne. Właściwie nie powinno być problemu - przy
                                tej pogodzie wszystko się elektryzezuje.
                                • kubek Re: impreza???? 09.02.05, 15:16
                                  sobiepanna napisała:
                                  „ Właściwie nie powinno być problemu - przy tej pogodzie wszystko się
                                  elektryzezuje.”
                                  To znaczy że jest suche powietrze! A jak wiesz kiedy jest sucho to jest
                                  nieprzyjemnie ;)!,oznacza to,że o suchym baku nikt daleko nie zajedzie, nawet
                                  wielbłąd ;) A kaktus też długo nie ustoi ;)!
                                  --
                                  • sobiepanna Re: impreza???? 09.02.05, 15:32
                                    >A jak wiesz kiedy jest sucho to jest nieprzyjemnie ;)
                                    Czy my się znamy, że wiesz, co ja wiem i co uważam za nieprzyjemne??? ;P

>oznacza to,że o suchym baku nikt daleko nie zajedzie, nawet wielbłąd ;)
                                    No tak, a Polak nie wielbłąd, jak głoszą napisy na T-shirtach :)

>A kaktus też długo nie ustoi ;)!
                                    To chyba zależy od kaktusa ;)
                                    • kubek Re: impreza???? 09.02.05, 15:50
                                      Nie wydaje mi się żeby ktokolwiek znał nawet sam siebie:( !
                                      Każdy ma takie własne zakamarki i kąty, których się sam boi !:(

Ale
                                      ” Czy my się znamy, że wiesz, co ja wiem i co uważam za nieprzyjemne???;P”
                                      Nie wiem o co chodzi dlaczego zasłużyłem sobie na ;P !
                                      Ja myślę o zakrapianej imprezie, a ktoś chyba o czymś innym, ale ja się do
                                      takich rzeczy nie nadaje mam za słabe nerwy !;) hmm
                                      --
                                      • sobiepanna Re: impreza???? 09.02.05, 17:55
                                        > Nie wydaje mi się żeby ktokolwiek znał nawet sam siebie:( !
                                        > Każdy ma takie własne zakamarki i kąty, których się sam boi !:(
                                        Tu się zgodzę.

> Nie wiem o co chodzi dlaczego zasłużyłem sobie na ;P !
                                        ;P w ostateczności mogę wycofać.

> Ja myślę o zakrapianej imprezie,
                                        > a ktoś chyba o czymś innym, ale ja się do
                                        > takich rzeczy nie nadaje mam za słabe nerwy !;) hmm
                                        Hmm... nie wiem, co masz na myśli pisząc "o czymś innym", ale strasznie mi
                                        przykro, że nerwy Cię ograniczają :)
                                        • kubek Re: impreza???? 10.02.05, 15:41
                                          BARDZO KOCHAM SWOJĄ ŻONĘ I JUŻ NIGDY NIE BĘDĘ PISAŁ NIC MIĘDZY WIERSZAMI! ;-0
                                          ps. wiem to dziwne co piszę ale muszę inaczej szlaban :-)
                                          --
                                          "Skoro już człowiek stał się łajdakiem, nie powinien zbaczać z obranej drogi,
                                          by nie narazić się na pośmiewisko." J.H.
    • dfsjn Re: impreza???? 03.12.15, 17:33
      Miałem wieczór kawalerski i zamówiliśmy okulary z nadrukiem w floxy.pl/
      Niedrogo to nam kosztowało,a pozatym teraz mamy bardro oryginalne fotki z tego wieczoru)
      ogólnie uważam,że bo bardzo kreatywny pomysł na wieczór kawalerski bo można samemu wymyśleć nadruk który będzie na okularach
      Dobrze się bawiliśmy,polecam;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka