• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Jak zdjąć tablicę rejestracyjną ? Dodaj do ulubionych

• 08.11.09, 20:10
    Witam, nie bardzo mogłam odpowiedni dział.
    Muszę przerejestrować auto, i nie bardzo wiem, jak się zabrać za tablicę...które, jak dziś tylko rzuciałam okiem, są jakby "przyklejone" do zderzaków.... Czy mam to oderwać? A co potem z nowymi? Żadnych śrub przynjamniej na wierzchu nigdzie nie wdziałam, więc nie mam pojęcia, jak wyjąć samą tablicę.
    Dookoła mam tylko ramkę dealera.
    Będę wdzięczna za opowiedź.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: wspaniały IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.09, 20:49
      tablica jest w ramce i ma w niej pewien luz
      trzeba ją zatem przesunąc do samego lewego dolnego rogu, wtedy odsłoni się prawy górny, za który będzie można ją wysunąc bez łamania ramki
      • 08.11.09, 21:22
        hmm, brzmi wiarygodnie, zobaczymy, czy w praktyce też będzie tak łątwo:)
        Dziękuję za radę.
    • 09.11.09, 00:10
      Przejechac przez duza kaluze.. ;)
    • Gość: Mona IP: *.waw.cdp.pl 09.11.09, 09:52
      musisz zdjąć z dołu tablicy taki wciśnięty w ramkę plastikowy pasek, na którym
      zwykle jest nazwa i adres dealera. Podważ go najpierw od środka, a potem po
      bokach. Jak zdejmiesz ten pasek, to potem tylko starczy wysunąć tablicę.
    • Gość: bobek IP: 92.63.39.* 08.11.10, 22:22
      I jak? Zdjęłaś?
      • Gość: blurp IP: *.acn.waw.pl 11.11.10, 12:11
        moja była na "zatrzaskach", nieźle się namęczyłam żeby je podważyć śrubokrętem :) Tak więc chyba różne są sposoby zamontowania tablic i do problemu trzeba podejść indywidualnie :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.