Dodaj do ulubionych

Szkoła jazdy - Szczecin?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.09, 09:46
Którą wybrać?

Rozpatruję 4: Mars, Igielski, Fedeńczak i Tarczoń.

Może koś mi coś podpowie?
Z góry dziękuję. Kaja
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga Re: Szkoła jazdy - Szczecin? IP: *.inet.pl 24.11.09, 12:53
      Kajuś,

a nie sądzisz, że to takie trochę spore szkółki przepuszczające przez siebie
      kupę ludzi, ciężko w takich być traktowanym indywidualnie. Jeśli kierowałaś się
      zdawalnością, to zweryfikuj lepiej informacje pod kątem dobrego instruktora, bo
      sama szkoła to nic, najważniejsze to kto Cię będzie uczył! No chyba że w każdej
      z tych szkół masz już upatrzonego jakiegoś instruktora. Na www.infoludek.pl w
      dziale szkoły jazdy, czytając opinie o poszczególnych szkołach, warto zwrócić
      uwagę na polecanych instruktorów. Oczywiście to też często jest sprawa
      indywidualna, ale lepiej szukaj sprawdzonego nauczyciela, niż szkoły. Ja
      osobiście byłam b. zadowolona z p. Andrzeja z Driver'a (jeździłam tylko z nim),
      jest niezwykle wymagający, zwraca uwagę na każdy błąd, trudne" miejsca po
      jazdach z nim stają się proste jak drut, a sam egzamin to pikuś.
    • Gość: Emilia Re: Szkoła jazdy - Szczecin? IP: 109.243.126.* 20.04.10, 20:37
      Przed zapisaniem się na kurs zrobiłam rozeznanie wśród znajomych. Wnioski: małe
      szkoły jazdy są najlepsze. Koleżanka w Marsie nie zdała, zdała tam, gdzie ja i
      przyjaciółka za pierwszym razem - w szkole jazdy Ulidowski. Kumpel zdał za
      pierwszym razem też w małej, w Chillout. Zona znajomego zdała za 1 podejściem w
      Magnecie.
      Najlepiej sprawdzić opinie na Infoludku w poszczególnych szkołach jazdy.
      • Gość: werka Re: Szkoła jazdy - Szczecin? IP: *.182.178.216.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.06.10, 14:24
        Fakt, w małych szkołach szkolenie jest bardziej "elastyczne". Łatwiej dopasować terminy i nie czeka się nie wiadomo ile na jazdy. Znajomi, którzy robili w dużych szkołach nie narzekali na samo szkolenie, ale na jego dłuuugość. Razem z koleżanką zapisałyśmy się na kurs w niedużej szkole i to był strzał w dziesiątkę :) Jazdy były optymalnie dopasowane do naszego planu zajęć, czasami nawet umawiałyśmy się pod uczelnią.
        Polecam wszystkich szkołę Efekt i mojego instruktora Wojtka, ale z tego co mówili inni kursanci, to pozostali instruktorzy są równie dobrzy w tym co robią :)
      • Gość: były egzaminator Re: Szkoła jazdy - Szczecin? IP: 83.19.93.* 03.07.10, 14:29
        Pamiętaj!Małe i tanie nie może znaczyć dobrze BO TAK SIĘ NIE DA!
        Matematyki się nie da oszukać. Wszystko musi kosztować. Dobry instruktor się
        ceni, dobry samochód kosztuje, jazda musi się odbywać a pojazd pali paliwo i aby
        było tanio trzeba oszczędzać na przejechanych kilometrach. Szukajcie takiej
        szkoły, która coś sobą reprezentuje a nie tylko zarabia kasę na
        kursantach!.Warto też poszukać szkoły, która będzie elastyczna i nowoczesna.
        Oczywiście jakość jest najważniejsza, doświadczenie bezcenne, ale jeżeli w
        szkole uczą same zatwardziałe dziadki to nie można spodziewać się, że zajęcia
        będą ciekawe. Zacznij od oferty na stronach internetowych. Tam znajdziesz wiele
        informacji. Oczywiście każdą należy sprawdzić na miejscu, ale już na wstępnie,
        bez zbędnych wycieczek zobaczysz czym dana szkoła może się poszczycić np: czy ma
        jakieś certyfikaty, z kim współpracuje, czy działa dodatkowo w różnych akcjach
        społecznych(to tym bardziej ważne-jeżeli ktoś działa społecznie-choćby w swojej
        branży-to znaczy, ze potrafi dać coś od siebie dla innych a nie jest tylko
        nastawiony na jak największy zysk.. Jeżeli ktoś chce tylko zyskiwać-będzie
        starał się zyskać również na Tobie jak najwięcej). Jeżeli działa-zobacz z kim
        działa. Wiesz, że kto z kim przystaje, takim się staje.Jeżeli współpracuje z
        firmami i instytucjami o publicznym zaufaniu-to dobrze o nim świadczy. Takie
        podmioty z byle kim nie współpracują.
        Wreszcie sprawdź co wyjątkowego może zaoferować Tobie jako kursantowi, czego
        inne szkoły nie mogą? Może dowolne planowanie jazd przez internet, może jakieś
        przypomnienia o jazdach, może e-learning? Otwarta na nowinki szkoła to szkoła
        otwarta na kursantów!
    • alialicj Re: Szkoła jazdy - Szczecin? 11.12.19, 19:14
      Jeżeli chodzi o naukę jazdy to polecam tą szkołę alien.szczecin.pl/. Robiłam tam kurs na prawko na samochód i było super. Świetni instruktorzy sprawne, czyste i komfortowe samochody. I dobra organizacja. Na wakacje planuję zrobić sobie kat A

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka