IP: *.promax.media.pl 30.09.10, 21:34
o co chodzi z tym rejestrem? jeżeli zdam egzamin na prawo jazdy to jestem wpisany w rejestr. Gdy zatrzyma mnie policja i wlepi punkty karne to w co je wpisują? w jaki sposób sprawdzą czy prawo jazdy jest legalne? Pytam się z czystej ciekawości, ponieważ modne stało się sprowadzanie prawa jazdy z USA Ukrainy Malty nie ruszając sie nawet z kraju. Takie prawo jazdy nie jest na pewno wpisane w tamtejszy rejestr. Jeżeli takie prawo jazdy, np. z Czech jest uznawane w Polsce....a Pan X, który nabył je drogą pocztową i może się domyślać ze nie figuruje ono w bazie czeskiej zostanie zatrzymany przez policję to co wtedy? są oni w stanie stwierdzić czy jest ono autentycznie wydane przez jakiś urząd? jak wlepią punkty karne? a może nie wlepią?
Krótko- o co chodzi z wpisywaniem punktów karnych? gdzie to się notuje? i o co chodzi z rejestrem? czy osoba z kupionym prawkiem nieautentycznym(ale za to dobrą podróbą) może nie bać się policji?
Po prostu mnie to strasznie ciekawi co takie osoby robią. Czy zatem można jezdzić na podrobionym polskim dokumencie czy policja to sprawdzi?
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka